نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: همه چیز در مورد گرفتن پذیرش از دانشگاههای روسیه از اول تا آخر

ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد گرفتن پذیرش از دانشگاههای روسیه از اول تا آخر

نقل قول نوشته اصلی توسط kabotarmajnon نمایش پست ها
    برو بچ که ایمیل زدن واسه پذیرش دکترا و کشور های بهتر مثلا امریکا (به شرط داشتن مدرک فوق از روسیه) جوابی گرفتن؟میشه به عنوان سکوی پرتاب نیگاهش کرد؟
    پروسه پذیرش آمریکا بارها توضیح داده شده.
    شما باید یک سری شرایط را آماده کنی مثلا بسته به رشته جی آر آی ,تافل,مقاله,معدل بالا و را انجام بدهی بعد میتونی رو آمریکا حساب کنی!

Junior Member

سلام
    من از اسفند دارم برای یک دوره 5 ماهه فشرده میام سامارا.واقعا یکسری سوال داره گیج میکنه منو.خواهشا یکی بگه برای پذیرش در مقطع دکترا نیاز به آزمون ورودی داره؟بعضی دانشگاهها نوشتن باید لااقل 120 واحدECTS یا RF 120 باید پاس کرده باشیم.این یعنی چی ؟واحدهای ارشد ما چقدر محاسبه میشه؟واقعا روند گرفتن پذیرش برای دکترا از صفر تا 100 چیه؟ خواهشا دوستان راهنمایی کنید.

سلام
    من از طریق بورس دول که روسیه به کشورهای مختلف میده میخوام واسه مقطع دکتری اقدام کنم، لیسانسم مهندسی مکانیک بدون گرایش و ارشدم مهندسی مکانیک با گرایش تبدیل انرژی یا همون سیالاته و هردو مقطع هم امیرکبیر خوندم. حالا سوالی کهدارم اینه که تو اپلیکیشن فرم باید کد رشته ای که میخوام اپلای کنم و بنویسم اما انگار تو روسیه دپارتمان مشخصی که تحت عنوان مهندسی مکانیک باشه و کل گرایشارو داشته باشه وجود نداره. اگه میشه بگید واسه سیالات کدوم دپارتمان و کدوم کد رو باید انتخاب کرد. بعضیا میگن mathematics and mechanics رو باید انتخاب کنم اما این جزو علو پایه هستش

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)