صفحه 101 از 238 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111151201 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 2372

موضوع: چگونگی پر کردن فرمهای مهاجرتی و آماده سازي مدارك مرحله فدرال (کبک)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Software

پیش فرض پاسخ : چگونگی پر کردن فرمهای مهاجرتی و آماده سازي مدارك مرحله فدرال (کبک)

سلام دوستان عزیز.من صفحات زیادی از این فروم رو خوندم ولی‌ هنوز جواب سوالمو نگرفتم.من ایران زندگی‌ نمیکنم و برای گرفتن سو پیشینه پلیس فکر می‌کنم که باید خودم ایران باشم و انگشت نگاریو اینا می‌خواد(اگه اشتباه میگم لطفا راهنمایی‌ کنید).کسی‌ می‌دونه خانواده‌ام که از من وکالت دارند می‌تونند این کار رو بکنن؟ یا فقط گرفتن گواهی پلیس از کشوری که توش زندگی‌ می‌کنم کافیه؟کسی‌ چیزی می‌دونه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Software

پیش فرض پاسخ : چگونگی پر کردن فرمهای مهاجرتی و آماده سازي مدارك مرحله فدرال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط pari.a نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز.من صفحات زیادی از این فروم رو خوندم ولی‌ هنوز جواب سوالمو نگرفتم.من ایران زندگی‌ نمیکنم و برای گرفتن سو پیشینه پلیس فکر می‌کنم که باید خودم ایران باشم و انگشت نگاریو اینا می‌خواد(اگه اشتباه میگم لطفا راهنمایی‌ کنید).کسی‌ می‌دونه خانواده‌ام که از من وکالت دارند می‌تونند این کار رو بکنن؟ یا فقط گرفتن گواهی پلیس از کشوری که توش زندگی‌ می‌کنم کافیه؟کسی‌ چیزی می‌دونه؟
    یادم رفت اضافه کنم که حدودا ۱ سالو نیم هستش که ایران نیستم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط pari.a نمایش پست ها
    در حال حاضر برای گرفتن عدم سوء پیشینه در ایران می بایست خود متقاضی به یکی از دفترهای پلیس + 10 مراجعه کند و پس از انجام انگشت نگاری و دادن یک سری مدارک (کپی کارت ملی/شناسنامه/ 2 عکس/فیش هزینه های واریزی/آدرس پستی) گواهی عدم سوء پیشینه پس از چند روز به آدرس داده شده فرستاده می شود.

با توجه به اینکه انجام انگشت نگاری بخشی از فرآیند صدور این گواهی می باشد در مواردی که فرد در کشور موردنظر حضور ندارد می بایست از سفارت آن کشور اقدام کند تا انگشت نگاری در سفارت انجام شود. البته جزئیات این کار برای کشورهای مختلف و مدت زمان تهیه گواهی متفاوت است که در اینجا مراحل مربوط به گرفتن برای هر کشور آورده شده است. می توانید به وبسایت سفارت ایران در کشور موردنظر سر بزنید شاید اطلاعاتی در این زمینه گذاشته باشند. برای اطلاعات بیشتر هم می توانید با شماره تلفنشان تماس بگیرید.

در ضمن از این کشوری هم که یک و سال و نیم در آن هستید می بایست گواهی عدم سوء پیشینه بگیرید که اصولن با توجه به حضورتان در آنجا نباید مشکلی چندانی باشد.

دوستان دوتا سوال داشتم .

1-در فرم ADITIONAL INFORMATION ایا نیاز هست جلوی نام و نام خانوادگی انگلیسی، فارسی هم بنویسیم.

2-چرا در فرم BACKGROUNDقسمت سه تا خانه خالی دارد یکی برای نام دومی برای نام خانوادگی سومی برای چی هست ؟

Banned

1- در مورد هر اسم پس از نوشتن اسم لاتین، Enter زده و در خط دوم زیر آنها به فارسی هم اسم موردنظر را بنویسید.
    2- در فرم موردنظر برای سوال 1، در فیلد اول نام خانوادگی، در فیلد دوم نام (یا نام های، در صورتی که قبلن نام کوچک دیگری داشته اید و عوض کرده اید) کوچکتان را بنویسید. فیلد سوم را بگذارید خالی بماند. توجه کنید که اولی برای نام خانوادگی است و شما برعکس آن را اشاره کرده اید.
    در مورد سوال 2 هم به فارسی نام و نام خانوادگی را بنویسید.
    در مورد سوال 4 هم که برای نام و نام خانوادگی پدر است مثل اول همین فرم انجام دهید و فیلد سوم را بگذارید خالی بماند.

نقل قول نوشته اصلی توسط M1KE نمایش پست ها
    1- در مورد هر اسم پس از نوشتن اسم لاتین، Enter زده و در خط دوم زیر آنها به فارسی هم اسم موردنظر را بنویسید.
    2- در فرم موردنظر برای سوال 1، در فیلد اول نام خانوادگی، در فیلد دوم نام (یا نام های، در صورتی که قبلن نام کوچک دیگری داشته اید و عوض کرده اید) کوچکتان را بنویسید. فیلد سوم را بگذارید خالی بماند. توجه کنید که اولی برای نام خانوادگی است و شما برعکس آن را اشاره کرده اید.
    در مورد سوال 2 هم به فارسی نام و نام خانوادگی را بنویسید.
    در مورد سوال 4 هم که برای نام و نام خانوادگی پدر است مثل اول همین فرم انجام دهید و فیلد سوم را بگذارید خالی بماند.
    ضمن تشکر از پاسخ شما

یعنی برای تمامی فرمه هر کجا کهانام و نام خانوادگی خواسته است فارسی هم باید بنویسم یا فقط برای فرم ADITIONAL INFORMATION-اگر به اینصورت هست چرا در گاید لاین اشارهای نشده است . مرسی

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ghasem20 نمایش پست ها
    ضمن تشکر از پاسخ شما

یعنی برای تمامی فرمه هر کجا کهانام و نام خانوادگی خواسته است فارسی هم باید بنویسم یا فقط برای فرم ADITIONAL INFORMATION-اگر به اینصورت هست چرا در گاید لاین اشارهای نشده است . مرسی
    خیر برای همه فرم ها نیازی نیست این کار را انجام دهید. با توجه به اینکه شما برای فرم Additional Family Information پرسیده بودید من هم برای همان فرم پاسخ دادم. در فرم های دیگر بسته به مورد باید نگاه کنید در صورت خود سوال اشاره کرده که به لاتین بنویسید یا به زبان Native خودتان. مثلا در فرم background هم برای سوال 2 گفته به زبان Native خودتان (فارسی) اسم تان را بنویسید.

در مورد فرم Additional Family Information در همان ابندای فرم گفته اسامی را به زبان خودتان هم بنویسید بنابراین پس از نوشتن آنها به لاتین Enter زده و زیرشان به فارسی هم بنویسید.

Complete ALL names in English and in your native language (for example, Arabic, Cyrillic, Chinese, Chinese commercial/telegraphic code, Korean, or Japanese character)i

من این قسمت های فرم را به طور فرضی پر کردم (ترجیحا می توانید نام مکان تولدها را هم به فارسی زیرشان بنویسید):

Additional Family Information.png

سلام به همه دوستان
    من در حال پرکردن فرم های فدرال هستم. از یکی از دوستانم که در مونتریال هستند شنیدم که دوستانی که از ایران مدارک میفرستند دیگه نباید بفرستند به سیدنی و محلش تغییر کرده ولی من هرچی تو سایت گشتم چیزی در این مورد پیدا نکردم. این مطلب رو اینجا مطرح کردم تا اگر دوستان از صحت این موضوع مطمئن هستن من رو راهنمایی کنند.
    یک سوال دیگه هم دارم
    من تمام مدارکم رو دو سال پیش موقعی که میخواستم اقدام کنم برای کانادا در سه نسخه ترجمه کردم. الان میتونم از همون ترجمه ها استفاده کنم؟ اینکه دو سال از تاریخ مهر دادگستریش گذشته مشکلی نداره. چون شنیدم که مهر ها یکسال اعتبار دارن.
    ممنون از راهنماییتون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط sky_meh1861 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من در حال پرکردن فرم های فدرال هستم. از یکی از دوستانم که در مونتریال هستند شنیدم که دوستانی که از ایران مدارک میفرستند دیگه نباید بفرستند به سیدنی و محلش تغییر کرده ولی من هرچی تو سایت گشتم چیزی در این مورد پیدا نکردم. این مطلب رو اینجا مطرح کردم تا اگر دوستان از صحت این موضوع مطمئن هستن من رو راهنمایی کنند.
    یک سوال دیگه هم دارم
    من تمام مدارکم رو دو سال پیش موقعی که میخواستم اقدام کنم برای کانادا در سه نسخه ترجمه کردم. الان میتونم از همون ترجمه ها استفاده کنم؟ اینکه دو سال از تاریخ مهر دادگستریش گذشته مشکلی نداره. چون شنیدم که مهر ها یکسال اعتبار دارن.
    ممنون از راهنماییتون
    طبق آن چیزی که در وبسایت اداره مهاجرت هست تا این لحظه (17 آوریل 2013) تمام پرونده های مربوط به کارکنان ماهر کبک که زیر مجموعه Economic Class هستند می بایست ابتدا به سیدنی بفرسند.

All new economic immigration applications must first be mailed to the Centralized Intake Office in Sydney, Nova Scotia, Canada

منبع: http://www.cic.gc.ca/english/informa...ons/ankara.asp

Junior Member

سلام به همه دوستان عزیز..
    من یک سوال در مورد Fee Payment دارم. اگر کسی در مونترال با Credit برای من پرداخت کند و اسکن آن را کپی کنم و در مدارک بگذارم درست است؟ یا مانی اردر بهتر است و یا اینکه مدارک رو بفرستم تا بعد از پرداخت برایم به سیدنی ارسال کند؟
    تاریخ ارسال مدارک:8 اوت 2010- تاریخ فایل نامبر:27 سپتامبر 2010- تاریخ مصاحبه:11 آوریل 2012-رشته: کامپیوتر نرم افزار - فرانسه 6- انگليسي 6- تاریخ صدور سی اس کیو: 12 می 2013- تاریخ فایل نامبر: 5 فوریه-مديكال 6 آپريل...ویزا 2 may 2014

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)