صفحه 14 از 238 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 2372

موضوع: چگونگی پر کردن فرمهای مهاجرتی و آماده سازي مدارك مرحله فدرال (کبک)

Senior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه پر کردن فرمهای مهاجرتی و آماده سازي مدارك مرحله فدرال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط Sima90 نمایش پست ها
    یعنی اگه انگلیسی بزنم مشکلی ایجاد نمی کنه؟ اینجا دیگه اجباری روی زبان فرانسه ندارن؟
    سلام
    فدرال هیچ ارتباطی با کبک نداره. راحت باشید.

با سلام من چند تا سوال راجع به فرم جنریک فدرال بعد از مصاحبه دارم ممنون می شم سریع جواب بدید
    1.immigration office requested for processing the application رو باید چی بنویسیم؟
    2. آنجایی که گفته مشخصات dependent آیا من می تونم remove کنم چون من تکی اقدام کردم خودش گفته خانواده ولی خوانواده من که به من وابسته نیستند و من هم تکی می رم آیا باید بنویسم مشخصاتشون رو یا ریمو remove گنم ؟
    3. در قسمت national identity document کارت ملی من منقضی شده می تونم شماره شناسنامه رو بنویسم؟
    در مورد فرم TRAVELS آیا باید دستی پر شه قابلیت تایپ رو ندارن
    رشته: صنایع غذایی
    تاریخ تحویل مدارک به سفارت : 19 مرداد

Member mem_55 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Qu'il est difficile d'attendre

1- Ankara, Turkey
    3- همون کارت ملی ..تاریخ انقضا کارتهای منقضی شده تا سال 1392 تمدید شده طبق اظلاعیه ثبت احوال
    4- رم سفرها دستی پر میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط sunflower2010 نمایش پست ها
    با سلام من چند تا سوال راجع به فرم جنریک فدرال بعد از مصاحبه دارم ممنون می شم سریع جواب بدید
    1.immigration office requested for processing the application رو باید چی بنویسیم؟
    2. آنجایی که گفته مشخصات dependent آیا من می تونم remove کنم چون من تکی اقدام کردم خودش گفته خانواده ولی خوانواده من که به من وابسته نیستند و من هم تکی می رم آیا باید بنویسم مشخصاتشون رو یا ریمو remove گنم ؟
    3. در قسمت national identity document کارت ملی من منقضی شده می تونم شماره شناسنامه رو بنویسم؟
    در مورد فرم TRAVELS آیا باید دستی پر شه قابلیت تایپ رو ندارن
    رشته 6 امتیازی / ارسال مدارک اوت 2010 / فایل نامبر کبک سپتامبر 2010 / مصاحبه استانبول :آوریل 2012 /
    مدیکال: فوریه 2014 / پاس ریکویست: مارس 2014 // صدور ویزا : می 2014 پاریس

دریافت مجوز پرداخت پول فدرال برای متقاضیان کبک
    با سلام، من در ماه فروردین مصاحبه داشتم که بعد از قبولی و به همراه برگه های قبولی افیسر نامه زیر را به من داد . لطفاً راهنمایی بفرمایید

1. این نامه در مورد چیست
    2. آیا من باید مجوز پرداخت بگیرم
    3. اگر بایستی مجوز بگیرم از چه طریقی

نامه به شرح زیر میباشد

Mesures économiques spéciales visant l’Iran
    Depuis le 21 novembre 2011, les ressortissants et les résidants de l’Iran peuvent faire l’objet de restriction liées au virement de fonds vers des institutions financiers canadiennes ou a l’ouverture de comptes dans ces institutions. Prière de consulter le texte du Règlement modifiant le Règlement sur les mesures économiques spéciales visant l’Iran pour plus de détails :

http://www.gazette.gc.ca/rp-pr/p2/20...rs268-fra.html

les personnes qui tombent sous le coup des sanctions en matière de transactions financières, qu’elles demandent un Certificat de sélection du Québec(CSQ), un visa ou qu’elles soient déjà au Québec, peuvent demander au Ministère des Affaires étrangères et du Commerce international (MAECI) un permis qui leur permettra de se livrer a certaines activités ou transactions autrement interdites compte tenu des sanctions. Les exceptions aux sanctions sont précisées à l’article 5.d) du règlement, tel que modifie.
    Il est à noter que la délivrance de ces permis n’est pas du ressort du Ministère de l’immigration et des Communautés culturelles : il est donc impossible de garantir qu’un tel permis vous sera délivre. Néanmoins, s’il est nécessaire d’obtenir un tel permis pour répondre a un engagement lie a l’obtention de votre CSQ, vous devriez prévenir le Ministère pour qu’il tienne compte de cette démarche dans le suivi de votre engagement.

در فرم additional family آیا در قسمت همسر و بچه برای ما که نداریم باید NA رو در قسمت اسم بزنیم یا در تمامی قسمتها ی مشخصات؟

در فرم additional family آیا در قسمت همسر و بچه برای ما که نداریم باید NA رو در قسمت اسم بزنیم یا در تمامی قسمتها ی مشخصات؟
    دوست عزیز اگر دقت کنید پایین همان قسمت نوشته که اگر ندارید آن قسمت را امضاو کنید . مثلا در صورت داشتن فرزند هم دیگر نیاز نیست که آن قسمت را امضاء کنید و فقط باید مشخصات فرزند را بنویسید ولی در صورت نداشتن فرزند آن قسمت را امضا کنید و تاریخ بزنید .
    فایل نامبر کبک 2010/10/05 ، فایل فدرال 2012/07/11 ، آپدیت : 2013/04/19 ، رسیدن مدیکال : 2013/09/30 ، پاس ریکوئست : 2013/11/20

کسی اطلاعی از نامه بالا نداره؟

ببخشید می شه بگین در فرم generic بار کد های ایجاد شده را باید چی کار کنیم بفرستیم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc of chemical engineering

سلام دوستان.من یه نسخه کپی برابر با اصل از ترجمه کلیه مدارکم رو که حدود 1.5 سال پیش برای دریافت فایل کبک ارسال کردم رو دارم.به نظر شما میشه همین نسخه ها رو برای دریافت فایل فدرال ارسال کرد یا باید دوباره ترجمه کنم. من هم مثل بقیه کارت ملیم تاریخ انقضا ش گذشته و اخیرا برای مصاحبه ترجمه کردم و بردم و افیسر هم نیازی بهش نداشت آیا میتونم همون رو برای فدرال بفرستم یا باید کلا تعویض کنم و با تغییر مدت انقضا دوباره ترجمه کنم. من هم تو بانک گارانتی پرداخت کردم ولی نمی دونم با این صحبتهای دوستان آیا این شیوه پرداخت درست بوده یا نه و چکاار باید کرد؟

ApplyAbroad Editor
    imdastyar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    كامپيوتر- شبكه

ببخشید می شه بگین در فرم generic بار کد های ایجاد شده را باید چی کار کنیم بفرستیم
    پرينت بگير ضميمه كن
    مصاحبه کبک و فایل فدرال:21 جولاي 2010
    آپدیت از پاریس: 24 آپریل 2013 | دريافت مديكال 7 جون 2013
    پاس ركوئست: 30 سپتامبر 2013 | لندينگ در تورنتو: 16 نوامبر 2013
    دریافت کارت PR: ژانویه 21، 2014 | دریافت کارت OHIP: فوریه 15، 2014

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)