صفحه 4 از 238 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 2372

موضوع: چگونگی پر کردن فرمهای مهاجرتی و آماده سازي مدارك مرحله فدرال (کبک)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه پر کردن فرمهای مهاجرتی و آماده سازي مدارك مرحله فدرال (کبک)

سلام به همه دوستان
    ما هفته پیش مصاحبه قبول شدیم
    مدارکمون مال 1 ماه پیش است
    برای تشکیل پرونده فدرال نیازی هست که مدارکمون آپدیت کنیم؟(گواهی اشغال به کار و سابقه بیمه)
    آیا فرم های فدرال نکته خاص و مهمی دارند .چون من قسمتی مربوط به شرح وظایف در فرم ها ندیدم (فقط یک جا سمت کاری خواسته بود)؟
    SVP M'AIDEZ

كسي مداركشو تو نوامبر فرستاده فدرال كه فايل نامبر كرفته باشه؟يعني قبل از اينكه قوانين عوض شه و مدارك مستقيم بره كانادا، اول دسامبر قوانين عوض شد مدارك مستقيم ميره سيدني سريع هم فايل نامبر ميدن، من ١٨ نوامبر فرستادم هنوز خبري نيست! خيلي عجيبه
    ارسال مدارک : سپتامبر ۲۰۱۱ رشته :١٢ امتيازي مصاحبه ٨نوامبر٢٠١١ ارسال مدارك فدرال ١٨ نوامبر فايل نامبرفدرال مارس ٢٠١٢اپديت+به گفته خودشون مديكال (مديكال به دستمون نرسيد) دسامبر ٢٠١٢ اخرين اخطار براي انجام مديكال اپريل ٢٠١3 ويزا: ژانويه ٢٠١٤

Junior Member

با سلام
    كمك فوري
    1- در چك ليست ما كه وكيل مهاجرت نداريم بايد در گزينه (Use of a Representative (IMM5476 چه كنيم؟اگر تيك نزنيم نكنه فرم ها مونو برگردونن بگن ناقصي دارين؟
    2- در فرم Additional Family Member IMM5406E هم Main Applicant بايد پر كنه هم نفر همراه؟ يعني 2 تا فرم ميشه؟با اطلاعات مربوط به خانواده هر 2 نفر؟يا فقط Main Applicant فرم رو پر مي كنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط zaraquebec نمایش پست ها
    كسي مداركشو تو نوامبر فرستاده فدرال كه فايل نامبر كرفته باشه؟يعني قبل از اينكه قوانين عوض شه و مدارك مستقيم بره كانادا، اول دسامبر قوانين عوض شد مدارك مستقيم ميره سيدني سريع هم فايل نامبر ميدن، من ١٨ نوامبر فرستادم هنوز خبري نيست! خيلي عجيبه
    سلام دوست عزيز
    آره خيلي عجيبه به نظر من يک ايميل پيگيري بزنيد يکي از دوستان اپلاي ابرود مدارکشون رو بعد شما فرستادن و فايل فدرال رو هم تو همون نوامبر گرفتن و يک ماه بعدشم مديکالشون اومد البته ايشون از اون دسته دوستان بسيار خوش شانس بودن به هر حال حتما پيگيري کنيد
    تاريخ ارسال مدارک: 16 aug، تاريخ دريافت مدارک توسط سفارت : 19 aug،تاريخ صدور فايل نامبر: 3 oct ، تاريخ دريافت فايل نامبر: 13 oct ، تاريخ هاي مصاحبه 24 may 2011 تاريخ مصاحبه 6 ژوييه ، جديد تر : 29 nov رسيدن مدارک در سيدني 21 dec 2011تاريخ فايل نامبر 2feb تاريخ مديکال : 15aug پاس ريکوئست:

نقل قول نوشته اصلی توسط rimamb نمایش پست ها
    با سلام
    كمك فوري
    1- در چك ليست ما كه وكيل مهاجرت نداريم بايد در گزينه (Use of a Representative (IMM5476 چه كنيم؟اگر تيك نزنيم نكنه فرم ها مونو برگردونن بگن ناقصي دارين؟
    2- در فرم Additional Family Member IMM5406E هم Main Applicant بايد پر كنه هم نفر همراه؟ يعني 2 تا فرم ميشه؟با اطلاعات مربوط به خانواده هر 2 نفر؟يا فقط Main Applicant فرم رو پر مي كنه؟
    دوست عزيز نه نبايد تيک بزنيد تو اون چک ليست مدارکي رو که مي خوايد براشون بفرستيد تيک مي زنيد من هم نزدم و فايل فدرالم اومد
    در مورد سوال دوم هم هر دو نفر بايد پرکنيد تو چک ليست توضيح داده که هر فرم رو چه کساني بايد پرکنند و براي اين فرم نوشته everyone
    موفق باشيد
    تاريخ ارسال مدارک: 16 aug، تاريخ دريافت مدارک توسط سفارت : 19 aug،تاريخ صدور فايل نامبر: 3 oct ، تاريخ دريافت فايل نامبر: 13 oct ، تاريخ هاي مصاحبه 24 may 2011 تاريخ مصاحبه 6 ژوييه ، جديد تر : 29 nov رسيدن مدارک در سيدني 21 dec 2011تاريخ فايل نامبر 2feb تاريخ مديکال : 15aug پاس ريکوئست:

Junior Member

در مورد سوال دومم چطور؟

حدود يكماه قبل يه ميل دادم نوشتم من ميخوام بدونم اصلاً مداركم دست شما رسيده يا نه برام جواب نوشت كه مدارك شما اينجاست و بايد بمونيد تو نوبت كاري هم نميتونيد انجام بديد بايد صبر كنيد به نظرتون دوباره ميل بدم جي بنويسم بهتره؟
    ارسال مدارک : سپتامبر ۲۰۱۱ رشته :١٢ امتيازي مصاحبه ٨نوامبر٢٠١١ ارسال مدارك فدرال ١٨ نوامبر فايل نامبرفدرال مارس ٢٠١٢اپديت+به گفته خودشون مديكال (مديكال به دستمون نرسيد) دسامبر ٢٠١٢ اخرين اخطار براي انجام مديكال اپريل ٢٠١3 ويزا: ژانويه ٢٠١٤

يه سوال ديكه داشتم من يه اشتباهي كردم ما اسم فاميلي مونو خيلي سال قبل عوض كرديم تو صفحه اخر شناسنامه ام نوشته ولي دارالترجمه اشتباه كرد اين قسمتو ترجمه نكرد من هم دير متوجه شدم تو مدارك كبك ننوشتم فاميلي ديكه اي داشتم رفتم مصاحبه و مشكلي نبود بعد براي قسمت فدرال درستشو نوشتم ترجمه درست شناسنامه ام را هم كذاشتم يعني ممكنه اين باعث مشكل بشه؟ بخاطر همين ٣ ماه كذشته به ما فايل نامبر ندادن ؟

Junior Member

سلام
    يك سوال در مورد CSQ دارم.
    1-اينكه در CSQ ، بند 13 ، Entrevue رو براي ما R زده يعني چه؟
    2- در فرما هاي فدرال (IMM0008ENU_2D.pdf) بند 13 : Immigration office request for processing this application رو بايد Ankara-Turkey بنويسم ديگه؟

ApplyAbroad Editor
    imdastyar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    كامپيوتر- شبكه

نقل قول نوشته اصلی توسط rimamb نمایش پست ها
    سلام
    يك سوال در مورد CSQ دارم.
    1-اينكه در CSQ ، بند 13 ، Entrevue رو براي ما R زده يعني چه؟
    2- در فرما هاي فدرال (IMM0008ENU_2D.pdf) بند 13 : Immigration office request for processing this application رو بايد Ankara-Turkey بنويسم ديگه؟
    1- يعني شما مصاحبه شديد.
    2- بله بايد آنكارا بزنيد. از اين لحظه ديگه دمشق رو فراموش كنيد. فرض كنيد از اول آنكارا بوده.
    مصاحبه کبک و فایل فدرال:21 جولاي 2010
    آپدیت از پاریس: 24 آپریل 2013 | دريافت مديكال 7 جون 2013
    پاس ركوئست: 30 سپتامبر 2013 | لندينگ در تورنتو: 16 نوامبر 2013
    دریافت کارت PR: ژانویه 21، 2014 | دریافت کارت OHIP: فوریه 15، 2014

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)