صفحه 6 از 238 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 2372

موضوع: چگونگی پر کردن فرمهای مهاجرتی و آماده سازي مدارك مرحله فدرال (کبک)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه پر کردن فرمهای مهاجرتی و آماده سازي مدارك مرحله فدرال (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط imdastyar نمایش پست ها
    1- يعني شما مصاحبه شديد.
    2- بله بايد آنكارا بزنيد. از اين لحظه ديگه دمشق رو فراموش كنيد. فرض كنيد از اول آنكارا بوده.
    دوست عزیز منظورش از nf جلوی وضعیت زبان توی سی اس کیو چیه؟ممنون
    رشته دیموند
    تاریخ مصاحبه:10 فوریه دریافت سی اس کیو 10فوریه 2012فایل نامبر فدرال 17 اپریل2012 مدیکال اوت2012 پاس رکوئست 10 اکتبر2012

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmahan نمایش پست ها
    دوست عزیز منظورش از nf جلوی وضعیت زبان توی سی اس کیو چیه؟ممنون
    non francophone

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rimamb نمایش پست ها
    من توي فرم در اين قسمت شناره كارت ملي رو نوشتم . چون توي چك ليست صراحتاً براي شناسنامه نوشته Birth Certificate پس بجاي National identity document من كارت ملي رو نوشتم و اعتبار اون رو 7 سال قبل از انقضا زدم . انقضا كارت ملي من سال 92....در كل فكر مي كنم مشكلي نباشه مثل من عمل كنيد.(از پليس +10 سوال بپرسيد هم همينو ميگه...)

سلام
    در کل من هم می خواستم اینکار رو انجام بدم ولی دو مشکل هست.
    1- تاریخ انقضا کارت ملی من گذشته
    2- برای افرادی که تازه بدنیا اومدن هم اصلا تارخ انقضاء وجود نداره.

در زمینه شماره CSQ اگر ممکنه دوستان راهنمایی کنند. (آیا همون فایل نامبر هست؟)

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط acheshmehm1 نمایش پست ها
    دوست عزيز نه نبايد تيک بزنيد تو اون چک ليست مدارکي رو که مي خوايد براشون بفرستيد تيک مي زنيد من هم نزدم و فايل فدرالم اومد
    در مورد سوال دوم هم هر دو نفر بايد پرکنيد تو چک ليست توضيح داده که هر فرم رو چه کساني بايد پرکنند و براي اين فرم نوشته everyone
    موفق باشيد
    سلام
    ر زمینه فرم additional family member به چه صورت متوجه میشوند که اسامی قامیل مربوط به main هست و یا همراه؟
    .
    چون برای تفکیک این افراد چیزی عنوان نشده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط daniel_b نمایش پست ها
    سلام
    ر زمینه فرم additional family member به چه صورت متوجه میشوند که اسامی قامیل مربوط به main هست و یا همراه؟
    .
    چون برای تفکیک این افراد چیزی عنوان نشده
    فرم Additional Dependants رو زماني پر كن كه اعضاي خانواده بيش از 5 نفر باشن
    مثلا اگر 4 نفر هم هستين هم لازم نيست پر كنيد (در چكك ليست هم نوشته If applicable - بند 3...)

Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی کاربردی - دانشگاه اراک

سلام
    بچه ها من واقعاً با این فرم اصلی مشکل دارم.تاریخ ازدواج رو هر جوری وارد می کنم erorr می ده و نمی گیره.(صفحه دوم 13b )
    کلاً تاریخهامو وارد می کنم نمی گیره.
    ویرایش توسط غزال : February 20th, 2012 در ساعت 04:17 PM
    دریافت فایل نامبر اول فدرال (مین : همسر) : 23/12/2009 دریافت فایل دوم فدرال :25/04/2010 - بسته شدن فدرال : 20/01/2012سی اس کیو (فایل کبک - مین : خودم):16/2/2012دریافت مدارک در سیدنی:6/3/2012فایل نامبر فدرال:2/4/2012 مدیکال : 13/8/2012در یافت مدیکال در پاریس : 30/8/2012 پاس ریکوئست : 18/02/2013 دریافت ویزا : 04/03/2013

نقل قول نوشته اصلی توسط غزال نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها من واقعاً با این فرم اصلی مشکل دارم.تاریخ ازدواج رو هر جوری وارد می کنم erorr می ده و نمی گیره.(صفحه دوم 13b )
    کلاً تاریخهامو وارد می کنم نمی گیره.
    غزال جان از چه اکروباتي استفاده مي کني بايد آخرين ورژنش باشه مي توني از اينترنت دانلود کني مشکل حل مي شه
    تاريخ ارسال مدارک: 16 aug، تاريخ دريافت مدارک توسط سفارت : 19 aug،تاريخ صدور فايل نامبر: 3 oct ، تاريخ دريافت فايل نامبر: 13 oct ، تاريخ هاي مصاحبه 24 may 2011 تاريخ مصاحبه 6 ژوييه ، جديد تر : 29 nov رسيدن مدارک در سيدني 21 dec 2011تاريخ فايل نامبر 2feb تاريخ مديکال : 15aug پاس ريکوئست:

Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی کاربردی - دانشگاه اراک

نقل قول نوشته اصلی توسط acheshmehm1 نمایش پست ها
    غزال جان از چه اکروباتي استفاده مي کني بايد آخرين ورژنش باشه مي توني از اينترنت دانلود کني مشکل حل مي شه
    آکروبات 9 .مگه بالاتر هم داریم؟
    بین سال و ماه و روز (-) می ذارم نمی گیره ( / ) می ذارم بازم نمی گیره.( . ) می ذارم نمی گیره .برعکس می زنم بازم نمی گیره.خیلی اذیت می کنه.
    دریافت فایل نامبر اول فدرال (مین : همسر) : 23/12/2009 دریافت فایل دوم فدرال :25/04/2010 - بسته شدن فدرال : 20/01/2012سی اس کیو (فایل کبک - مین : خودم):16/2/2012دریافت مدارک در سیدنی:6/3/2012فایل نامبر فدرال:2/4/2012 مدیکال : 13/8/2012در یافت مدیکال در پاریس : 30/8/2012 پاس ریکوئست : 18/02/2013 دریافت ویزا : 04/03/2013

ApplyAbroad Veteran
    Industrial88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE, Concordia University

بله، ورژن 10 هم داره.
    نقل قول نوشته اصلی توسط غزال نمایش پست ها
    آکروبات 9 .مگه بالاتر هم داریم؟
    بین سال و ماه و روز (-) می ذارم نمی گیره ( / ) می ذارم بازم نمی گیره.( . ) می ذارم نمی گیره .برعکس می زنم بازم نمی گیره.خیلی اذیت می کنه.

Junior Member

حواست باشه سيستم ويندوز رو كاملا انگليسي كني
    تا در ثبت تاريخ دچار مشكل نشي

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)