صفحه 9 از 238 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 2372

موضوع: چگونگی پر کردن فرمهای مهاجرتی و آماده سازي مدارك مرحله فدرال (کبک)

Member
    رشته و دانشگاه
    génie mécanique

پیش فرض پاسخ : نحوه پر کردن فرمهای مهاجرتی و آماده سازي مدارك مرحله فدرال (کبک)

اگه بخوایم ترکیه مانی اردر 550 دلاری بگیریم از کدوم بانک تو استانبول بگیریم؟ اگه باید از آنکارا گرفت با توجه به اینکه مدارک رو باید به سیدنی کانادا بفرستیم فکر کنم اگه بیایم تهران مانی اردر سفارش بدیم بهتره تا اینکه خودمون بریم آنکارا درسته؟
    نکته دیگه اینکه 490 دلار pr فی که بعضی ها لندینگ فی میگن (؟) دقیقا کی درخواست میشه ؟ مرسی از جوابهاتون
    26-02-2014

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط EhSAN, نمایش پست ها
    اگه بخوایم ترکیه مانی اردر 550 دلاری بگیریم از کدوم بانک تو استانبول بگیریم؟ اگه باید از آنکارا گرفت با توجه به اینکه مدارک رو باید به سیدنی کانادا بفرستیم فکر کنم اگه بیایم تهران مانی اردر سفارش بدیم بهتره تا اینکه خودمون بریم آنکارا درسته؟
    نکته دیگه اینکه 490 دلار pr فی که بعضی ها لندینگ فی میگن (؟) دقیقا کی درخواست میشه ؟ مرسی از جوابهاتون
    در حال حاضر(از 21 فوریه) garanti bank در ترکیه برای واریز Process fee, landing feeفدرال معرفی شده و در هر نقطه از ترکیه می توان پرداخت کرد البته با کردیت کارت هم می شه
    http://www.canadainternational.gc.ca...ang=eng&view=d
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

Member
    رشته و دانشگاه
    génie mécanique

سایت CIC سایت مهاجرت گفته
    by certified cheque, bank draft or money order made payable to the “Receiver General for Canada.or
    with a credit card (Visa, MasterCard, American Express)
    اما سایت سفارت کانادا (لینک شما) تو ترکیه شماره حساب داده . و گفته رسید بانکی میدیم که فکر نکنم همون بنک درفت باشه... ؟!!
    26-02-2014

Member
    رشته و دانشگاه
    génie mécanique

در ضمن در همین بانک باید بشه مانی اردر گرفت .به هر حال از همه لحاظ مطمئنتره و اگه پرونده برگشت خورد دردسرش کمتره . کسی تاحالا با این شماره حساب پول فدرال رو داده؟
    26-02-2014

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط mzdgotocanada نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من کارت ملی خودم و خانمم رو ماه پیش به خاطر همون تاریخ انقضاء عوض کردم و الان تا تاریخ 1397 اعتبار داره ...
    برای محکم کاری و به خاطر فرم های فدرال تعویض کنین ...
    حدود 1 ماه بعد از درخواست برای ما که شهرستانیم طول کشید ... ولی برای تهران کمتر طول میکشه ...
    چه کاریه بخوای تاریخ گذشته ببری بعد تووی مصاحبه هی دنبال کلمه بگردی که به فرانسه توجیح کنی ... اونم ممکنه بگه اصلا" چرا تمدید نمی کنی !
    شما 18 می مصاحبه داری پس همین فردا برو ثبت احوال درخواست صدور بده ...
    در ضمن ثبت احوال هی بهونه می آره که نیازی نیست چون دارن کارت ملی هوشمند رو به جریان میندازن ، ولی شما بگو من تاریخ دارش رو برای ترجمه میخوام و الان نیاز دارم که برام مشکلی پیش نیاد ...
    مرسی از جوابتون منم به همین نتیجه رسیدم و 5 روز قبل اینترنتی درخواست کردم.(البته چون تغییر آدرس هم خواهم داشت بزودی از http://www.sabteahval.ir/Default.aspx?tabid=30استفاده کردم که قابل رهگیری هم هست.
    ارسال مدارک:18aug2010 .. رشته 6 امتیازی -تاریخ مصاحبه و دریافتcsqی .....18mai 2012
    فایل نامبر فدرال ...18july2012 آپدیت ازپاریس:22april2013 مدیکال :20dec2013 پاس ریکویست: 30feb2014

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineer

در ضمن در همین بانک باید بشه مانی اردر گرفت .به هر حال از همه لحاظ مطمئنتره و اگه پرونده برگشت خورد دردسرش کمتره . کسی تاحالا با این شماره حساب پول فدرال رو داده؟
    بنظر من هم اگه از همین بانک بشه مانی اردر گرفت مطمئن تره چون الان مدارک اول میره سیدنی و من فکر می کنم که شاید سفارت ترکیه برای مواردی که مربوط به اتباع خودش باشه این حساب رو اعلام کرده البته بازم میشه ایمیلی یا تلفنی از آنکارا چک کرد.
    ارسال مدارک:18aug2010 .. رشته 6 امتیازی -تاریخ مصاحبه و دریافتcsqی .....18mai 2012
    فایل نامبر فدرال ...18july2012 آپدیت ازپاریس:22april2013 مدیکال :20dec2013 پاس ریکویست: 30feb2014

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineer

بنظر من هم اگه از همین بانک بشه مانی اردر گرفت مطمئن تره چون الان مدارک اول میره سیدنی و من فکر می کنم که شاید سفارت ترکیه برای مواردی که مربوط به اتباع خودش باشه این حساب رو اعلام کرده البته بازم میشه ایمیلی یا تلفنی از آنکارا چک کرد.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

تا اونجائیکه می دونم مانی اوردر مثل چک رمزدار می مونه و شما برای گرفتن اون باید در اون بانک حساب داشته باشید و برای باز کردن حساب توی ترکیه یه چند ماهیه برای باز کردن حساب باید اقامت هم داشته باشید
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

Junior Member Ciel2010 آواتار ها

سلام دوستان

در مورد national identity card تو فرم generic ، با توجه به اینکه پشت کارت ملی ترجمه نمیشه و کارت من هم منقضی شده آیا تاریخ صدور و انقضای اون اهمیت داره که درست نوشته بشه یا نوشتن یک تاریخ معتبر کافیه؟
    ضمناً اگه کسی چند تا مانی اردر 550 تایی معتبر و تاریخ جدید سراغ داره یک خبر به من بده.
    ممنون!

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط Ciel2010 نمایش پست ها
    سلام دوستان

در مورد national identity card تو فرم generic ، با توجه به اینکه پشت کارت ملی ترجمه نمیشه و کارت من هم منقضی شده آیا تاریخ صدور و انقضای اون اهمیت داره که درست نوشته بشه یا نوشتن یک تاریخ معتبر کافیه؟
    ضمناً اگه کسی چند تا مانی اردر 550 تایی معتبر و تاریخ جدید سراغ داره یک خبر به من بده.
    ممنون!
    كارت ملي من كه اتفاقا ترجمه شده و چون تاريخش منقضي شده بود .واسه تعويض اقدام كردمپست 85. ولي يكي از دوستان همين فروم كه فايل نامبر فدرالشون همين چند روز قبل اومده گفتن كه ايشون تاريخ اعتبار رو خودشون 1 سال بيشتر زدن و مشكلي هم نبود.اما من شخصا ريسك نكردم .
    در مورد ماني اردرهم http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?7343-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%BE%D8%B1%D9%88%D8%B3%D9%87-%D9%85%D9%87%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%AA-Money-Order-Bank-Draft-Credit-Card/page154پست بزاريد
    ویرایش توسط gil77 : April 7th, 2012 در ساعت 07:35 AM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)