صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 42

موضوع: یادگیری یک مهارت فنی جهت یافتن کار مناسب حین تحصیل

Junior Member

پیش فرض یادگیری یک مهارت فنی جهت یافتن کار مناسب حین تحصیل

سلام
    یکی از مسائلی که دوستان با ان مواجه هستند یافتن کار مناسب حین تحصیل است یکی از اساتید که انگلستان تحصیل کرده فرمودند که من به تمام کسانی که قصد تحصیل در خارج را دارند اکیدا توصیه می کنم که قبل از رفتن سعی کنید یک مهارت فنی حرفه ای در ایران یاد بگیرید چرا که در یافتن کار مناسب بسیار کمک کننده خواهد بود. حالا سوال بنده از دوستان این است که اساسا چقدر با نظر این استاد موافقید ؟و اگر نظرتان مثبت است یاد گیری چه مهارت فنی حرفه ای را مفید می دانید مرسی

پیش فرض پاسخ : یادگیری یک مهارت فنی جهت یافتن کار مناسب حین تحصیل

چه کشوری تشریف میبرین؟
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

به نظر من، یادگرفتن یک حرفه، به شکلی که بتوان اونور از آن کاسبی کرد، در کوتاه مدت امکان ندارد. تازه به نظر من، همین پروسه اپلای به اندازه یک کار تمام وقت، وقت می گیرد. تازه مگر اجازه کار Off-Campus هم به دانشجوی Graduate می دهند؟

Junior Member

سلام
    به احتمال زیاد اروبا
    دورهای فنی حرفه ای کوتاه مدت دو ماه هست که هفتهای -3 جلسه هم بیشتر نیست که خودش یه جور تنوع هم هستش..

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

منم اين مسأله رو از دوستام كه رفتن شنيدم. مثلا كسي كه حتي تو ايران فكر كردن به اين چيزا(كار كردن اونم از اين نوع خاص) ازش بعيد بود، حالا رفته تو كانادا و اوقات بيكاريشو ميره نگهباني يه قسمتي از دانشگاه!!! فكرشو بكنين!!! من كه اولش باورم نميشد. وضعيت درسيش و دانشگاهي كه رفته هم خوبه.

من از اون موقع تا حالا هميشه به اين موضوع فكر كردم كه خوب به جاي اين كارا آدم مي تونه به قول دوستمون يه مهارت درست و حسابي ياد بگيره و حتي on-campus كار كنه. هر چي باشه بهتر از اين كاراست.

شما هم ممكنه تا وقتي مثل من يه نمونه عيني نبينيد. موضوع براتون جدي نباشه. ولي متأسفانه آدم با واقعيت هاي اين طوري هم ممكنه روبرو بشه.
    حالا خوبه كسايي كه به اين مسأله فكر كردن يا ميكنن ايده هاشونو بگن تا بقيه هم بتونن ازش استفاده كنند.
    بهتره قبل از اينكه دير بشه آدم يه فكري بكنه. آخرشم اينه كه يه مهارتي ياد ميگيري كه حتما به درد دنيا و اخرتت ميخوره

نقل قول نوشته اصلی توسط aa
    سلام
    به احتمال زیاد اروبا
    دورهای فنی حرفه ای کوتاه مدت دو ماه هست که هفتهای -3 جلسه هم بیشتر نیست که خودش یه جور تنوع هم هستش..
    اگه چندتا مثال هم بزنید عالی میشه مثلا در چه زمینه ای باشه حتما باید مرتبط با رشتمون باشه یا نه؟
    every thing is possible, but you must pay for it

Junior Member

سلام
    با مراجعه به مراکز فنی حرفه ای می توانید اطلاعات کاملی در مورد انواع مهارت ها و طول دورهای انها کسب کنید

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aa
    سلام
    با مراجعه به مراکز فنی حرفه ای می توانید اطلاعات کاملی در مورد انواع مهارت ها و طول دورهای انها کسب کنید
    خوب دوست عزيز اينو كه خودمون هم مي‌دونستيم. شما لطف كن ايده‌هاتو بگو. كه مثلا به نظرت يادگيري چه مهارتي با توجه به بحث‌هايي كه بالا شده به درد مي خوره و اگه مي‌شه دليلتو هم ذكر كن.

Junior Member

برای کشورهای اروپائی نمی دونم اما اگر کسی بخواد بیاد ایران
    اگه دختر باشه آرایشگری و اگه پسر باشه هر کار فنی و هنری از سلمونی گرفته تا ... اگه بلد باشه حله.
    ولی واقعا اگر باتجربه ها نظری دارند لطف کنن بگن که چه کارهائی در کشورهای دیگر بیشتر مشتری و طرفدار داره و به قول جوونها بیزینسشون میگیره؟
    سپاس

Senior Member pouya4 آواتار ها

مطمئنی اونجا مدارک فنی حرفه ای رو قبول دارن؟ آقا فوقش میریم Paper Boy میشم کار فرهنگی می کنیم
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)