صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 42

موضوع: یادگیری یک مهارت فنی جهت یافتن کار مناسب حین تحصیل

پیش فرض پاسخ : یادگیری یک مهارت فنی جهت یافتن کار مناسب حین تحصیل

نقل قول نوشته اصلی توسط Y
    ولی f2 که دیگه هیچ کاری نمی تونه بکنه درسته؟
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...ic,2623.0.html
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

دوستان من دوره کافی شاپ و یا شکلات رو پیشنهاد میکنم.
    کافی شاپو با یه دوره یک ماهه یاد میگیرین ولی دوره هایی مثل آرایشگری و خیاطی- که بسیار درآمدزاست خصوصا برای کسایی که میخوان خوابگاه زندگی کنن- نمیشه تو زمان کوتاه استاد شد!
    قنادی هم همینطور! نکته زیاد داره و حداقل یه چند وقتی باید کار کنین تا خوب یاد بگیرین.

اگه کباب زدن هم بلد باشین خوبه. کلا مسائلی که به شکو مربوط میشه درآمدزاست.

در ضمن شما به جای اینکه برید ظرف بشورین و گارسونی کنینو کلی انرژی ریخت و پاش کنین، با یه مدرک کافی شاپ میتونین خیلی با کلاس فقط بستنی اسکوپ بزنین! کمتر خسته میشین و بیشتر به درستون میرسین!

دوره پذیرشگر هتل( کارش شیفتیه) / شمع سازی ( شمع بسیار گرونه و اینکه وسیله ای هم نمیخواد تو خوابگاهم میشه درست کرد)/ فوریت های پزشکی (از انجمن پرستاران و هلال احمر سوال کنین) /
    منشی درجه 2 ( این رشته هم ساعت کاریه محدودی داره معمولا یه دکتر نهایتا روزی 3 الی 4 ساعت مطب کار میکنه و اینکه مدت آموزش این دوره طبق استاندارد فنی حرفه ای 24 ساعت بیشتر نیست!)
    طراحی وب ( مخصوص دوستانی که کشورهایی اقدام میکنن که انگلیسی زبان نیستن! منظورم اینه که این رشته نیازی به زبان نداره شما از لحظه ورود میتونی مشغول شی تا زبانت تو محیط کم کم راه بیفته)
    پتینه/ کاربر نرم افزار اداری ( همون آفیس) / بهیاری کودک ( یکی از کارای دانشجوییه پر طرفدار پرستار بچه بودنه) /حسابداری با نرم افزار هلو/

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط dichter نمایش پست ها
    دوستان من دوره کافی شاپ و یا شکلات رو پیشنهاد میکنم.
    کافی شاپو با یه دوره یک ماهه یاد میگیرین ولی دوره هایی مثل آرایشگری و خیاطی- که بسیار درآمدزاست خصوصا برای کسایی که میخوان خوابگاه زندگی کنن- نمیشه تو زمان کوتاه استاد شد!
    قنادی هم همینطور! نکته زیاد داره و حداقل یه چند وقتی باید کار کنین تا خوب یاد بگیرین.

اگه کباب زدن هم بلد باشین خوبه. کلا مسائلی که به شکو مربوط میشه درآمدزاست.

در ضمن شما به جای اینکه برید ظرف بشورین و گارسونی کنینو کلی انرژی ریخت و پاش کنین، با یه مدرک کافی شاپ میتونین خیلی با کلاس فقط بستنی اسکوپ بزنین! کمتر خسته میشین و بیشتر به درستون میرسین!
    دوست گرامی پیشنهاد های شما خوب هست ولی میشه بگین کجا دوره ببینیم که مثلا استرالیا مدرک ما را قبول کنند مثلا دوره کافی شاپ که فرمودین اگه میشه اطلاعات دقیقتری بگذارید که همه استفاده کنند
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

دوستان باید به سازمان فنی حرفه ای کشور مراجعه کنید.
    دو حالت وجود داره : باید در کلاس های مرتبط با رشته در آموزشگاه های خصوصی و دولتی کلاس بگذرونید یا در آزمون های ادواری خود سازمان فنی حرفه ای شرکت کنید و مستقیما بجای شرکت در کلاس ها آزمون بدهید . این آزمون ها چهار بار در سال برگزار می شود. من شخصا برای آزمون عکاسی دیجیتال ثبت نام کردم و بعد از گذروندن آزمون تئوری و قبولی در آزمون عملی نیز شرکت و در نهایت با نمره 78 از 100 مدرک مورد نظر را تهیه کردم . البته بنده رشته تصحیلیم طراحی صنعتی هست و به عکاسی آشنا هستم به همین دلیل فقط یک کتاب که خود سازمان معرفی کرده بود را برای آزمون تئوری تهیه و مطالعه کردم و آزمون عملی هم که خوب از قبل بلد بودم .
    با این حال بعضی از رشته ها سخت هست برای مثال یکی از دوستانم که اون هم طراحی صنعتی خونده نتونست توی آزمون عملی جوشکاری قبول بشه .
    رشته های متنوع و خوبی وجود داره که با مراجعه به سایت سازمان فنی حرفه ای می توانید از مشخصات آنها با خبر شوید .

سلام، دوستان من تاتو بلدم (نقاشی روی بدن) ، بنظرتون توی اروپا درامد داره ؟ کسی اطلاعی داره ؟ مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط SARAH1982 نمایش پست ها
    سلام، دوستان من تاتو بلدم (نقاشی روی بدن) ، بنظرتون توی اروپا درامد داره ؟ کسی اطلاعی داره ؟ مرسی
    سلام دوست عزیز تاتو از شاخه های بسیار درآمدزاست! فقط اگر میتونین تا اینجا هستین مدرکشم بگیرین. خیلی به کارتون میاد. اگه دوره براشینگم بگذرونین خوبه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست گرامی پیشنهاد های شما خوب هست ولی میشه بگین کجا دوره ببینیم که مثلا استرالیا مدرک ما را قبول کنند مثلا دوره کافی شاپ که فرمودین اگه میشه اطلاعات دقیقتری بگذارید که همه استفاده کنند
    دوست عزیز تمام دوره های فنی و حرفه ای به شما مدرک میدن که این مدرک کد بین المللی داره.
    در مورد دوره های مواد غذایی هم آموزشگاه ساناز سانیا و پانیذ بهترین هستند فقط اینکه پانیذ زنونست ولی ساناز سانیا شاید هنرجو مرد هم بگیره.
    اگه از این دوتا بهتر هم بخواین ( والبته بسیار بسیار گرونتر) میتونین به بخش آموزش هتل اوین هم رجوع کنین. دوره هاش بسیار کاربردی و عالیه. یه جورایی هزینه کردنش به صرفه تر از اون دوتا آموزشگاهه.

Junior Member

دوستان این مهارتهایی که گفته شد تا با مدرک تهیه بشه مطمئنا برای دانشجویان دوره های دکتری نیست!!؟ درسته؟
    از دوستان خارج از کشور که شنیده می شه کار RA و TA برای دانشجویان دکتری فراهمه و هزینه یه دانشجو را می ده. آیا این کارهایی که ذکر شده برای کسانی است که بدون بورس می رن؟

Member ahmadrezaamin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط farangis نمایش پست ها
    دوستان این مهارتهایی که گفته شد تا با مدرک تهیه بشه مطمئنا برای دانشجویان دوره های دکتری نیست!!؟ درسته؟
    از دوستان خارج از کشور که شنیده می شه کار RA و TA برای دانشجویان دکتری فراهمه و هزینه یه دانشجو را می ده. آیا این کارهایی که ذکر شده برای کسانی است که بدون بورس می رن؟
    معمولاً برای همه دانشجوها هست برای اینکه درآمدی داشته باشند. چه شخص فاند داشته باشه چه نداشته باشه. اما چون دانشجوهای دکتری در اکثر مواقع فاند دارند و در ازای فاندی که می گیرن باید کار کنن و همچنین فشار درسی و حجم کار دانشگاهشون بسیار بالاست به این کارا نمی رسن.

موفق باشید

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)