صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 42

موضوع: یادگیری یک مهارت فنی جهت یافتن کار مناسب حین تحصیل

پیش فرض پاسخ : یادگیری یک مهارت فنی جهت یافتن کار مناسب حین تحصیل

من گيتار برقي ميزنم براي امريكا ميتونه كمك كنه يا نه ؟

Senior Member

بنظرتون کسی که نجوم اماتوری بلده.کار با تلسکوپ و اسمان نما و شناختن کامل اسمون و البته کلی ذوق و اشتیاق میتونه تو اروپا کاری پیدا کنه که اموراتش بگزره؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط violet_m نمایش پست ها
    بنظرتون کسی که نجوم اماتوری بلده.کار با تلسکوپ و اسمان نما و شناختن کامل اسمون و البته کلی ذوق و اشتیاق میتونه تو اروپا کاری پیدا کنه که اموراتش بگزره؟
    دوست عزیز بنظر من بستگی به اینکه مدرک تخصصی داری یا نه و اینکه زبان محلی مسلط هستی یا نه داره ولی بنظر من مهارتهای فنی مثلا نقاشی - تعمیرات خودرو و ارایشگری راحت تر میشه کار پیدا کرد تا تخصص شما
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست عزیز بنظر من بستگی به اینکه مدرک تخصصی داری یا نه و اینکه زبان محلی مسلط هستی یا نه داره ولی بنظر من مهارتهای فنی مثلا نقاشی - تعمیرات خودرو و ارایشگری راحت تر میشه کار پیدا کرد تا تخصص شما
    مرسی.اره ۵-۶ تا تقدیرنامه قبولی تو مسابقات کشوری و داوری و تدریس تودانشگاه و مقاله واز اینجور چیزا دارم.علاقه ست دیگه.ترجیح میدم این کار باشه.برام خیلی شیرین تره.زبان المانی هم مجبورم یاد بگیرم.چون زبان تدریس تو دانشگاهیه که میخوام برم

Senior Member

یه سوال نسبتا بی ربط.
    من پدرم کارگاه تولید هود و گاز داره.میشه اونجا بفروشم؟البته صادرات منظورم نیس.همون تک فروشی که هزینه هامو دربیاره منظورمه

Junior Member

سلام به همگی یک سوال داشتم میخواستم بدونم کسی اطلاع داره که شغل جوشکاری به عنوان کار نیمه وقت در حین تحصیل در اونجا(کانادا و اروپا) میتونه گزینه ی مناسبی باشه؟ آخه من رشته دانشگاهیم هم جوشکاری هستش مهارتش رو هم دارم اما تو ایران کارای جوشکاری معمولا تمام وقته حالا میخوام بپرسم که به عنوان کار نیمه وقت میشه روش حساب کرد؟ خیلی ممون

ApplyAbroad Hero

سلام به همگی دوستان
    می خواستم بپرسم که ایا با داشتن مدرک فنی و حرفه ای مثل ارایشگری ، شیرینی پزی، کافی شاپ و دسر و ... با کد بین المللی می شه در کانادا جایی رو اجاره کرد و کاری رو راه انداخت یا اینکه باید یک بار هم در اونجا این دورهها رو بگذرونیم و از خود کانادا مدرک بگیریم؟
    پیشاپیش از پاسختون ممنونم

Junior Member Nelon_nelon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sience & Research-Environmet Eng.

میشه ایده بدید برای کانادا واسه خانم چه مهارتی خوبه؟ به نظرتون پختن کیک و شیرینی خوبه ؟ برای یه مدت می تونیم برای یه فروشگاه تهیه کنیم؟

Member moshirfar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Former Early Stage Researcher in Paleoclimate

خب کار فنی من هم انواع مختلفی داره. در کل کارهای یدی می تونم مفید باشم؛ از بنایی بگیر تا تعمیرات لوازم گازسوز، لوله کشی و به صورت تخصصی تعمیر آبگرمکن دیواری و پکیج. اما برای هیچ کدوم مدرکی ندارم.
    به دلیل آنچه که آن را که به تشخیص و مدل ذهنی من «برخورد سلیقه ای مدیران با قانون فروم» میدانم، از تاریخ 7 دی ماه 1395، مطابق با 27 دسامبر 2016 هیچ گونه فعالیتی در اپلای آبرود نخواهم داشت.

من سوال دارم : من تو کار کشاورزی و دامداری و .... فول پروفسور هستم . البته کارشناسی کامپیوتر هم دارم با این مهارت شغلی امیدی هست بتونم خرج تحصیلیمو در بیارم . یا باید از اینجا پول با خودم ببرم؟؟

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)