صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 70

موضوع: آرشیو موضوعات قدیمی

amp
    Guest

پیش فرض آرشیو موضوعات قدیمی

با سلام من كار مهاجرتم به كبك درست شده و خيلي دوست دارم قبل از رسيدن يه اونجا از قوانينش (تحصيل و اقامت و زندگي و كار)تا حدودي مطلع بشم.(ترجيحا فارسي )اگر عزيزاني در اين زمينه بتونن كمكم كنند ممنون مي شم!!!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : قوانين كانادا و خصوصا كبك

سلام
    يك سري فايل تو همين جا بود كه در مورد تحصيل بود ولي فايل هاي خوبي بود كه در مورد زندگي هم اطلاعات مي داد. همين جاست بگرد پيداش كن.

سلام. studysite.net موسسه ی انتشاراتی دانشجویانه که یه کتاب هم داره به نام پایگاه اطلاعات کشور کانادا. خیلی اطلاعات راجع به شهرهای کانادا داره با آدرسو تلفن اکثر جاهای مهم هر شهر. تلفن انتشاراتی: 85575178- 88457518- 88427100 خوش بگذره !
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

دوست من این فایل رو دانلود کن همونی هست که میخواستی و درباره کلیه ایالتها و شهرهای کانادا بهت اطلاعات میده. فارسی هم هست.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

نقل قول نوشته اصلی توسط amp
    با سلام من كار مهاجرتم به كبك درست شده و خيلي دوست دارم قبل از رسيدن يه اونجا از قوانينش (تحصيل و اقامت و زندگي و كار)تا حدودي مطلع بشم.(ترجيحا فارسي )اگر عزيزاني در اين زمينه بتونن كمكم كنند ممنون مي شم!!!
    سلام كار مهاجرت شما چند سال طول كشيد ؟ و در چه سالي اقدام كرده بوديد ؟
    ممنون
    فرصت را از دست مده و در كار سستي مكن كه ميوه آن ذلت است .

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط elhameli
    نقل قول نوشته اصلی توسط amp
    سلام كار مهاجرت شما چند سال طول كشيد ؟ و در چه سالي اقدام كرده بوديد ؟
    ممنون
    اميدوارم ايشون از اون دسته نباشن که فقط از انجمن استفاده ميکنن و هيچ اطلاعاتی به کسی نميدن.

.
    .
    از دوستان کبک شناس ( 8))، کسی میدونه که با گواهینامه ایران و یا ترجمه ش میشه رانندگی کرد اونجا و اگه میشه تا چند وقت؟....
    .
    .
    ممنان
    یاران چه غریبانه ... !!&nbsp;&nbsp;

پیش فرض بردن شناسنامه و کارت ملی لازمه یا نه؟

کسی میدونه بردن شناسنامه و کارت ملی لازمه یا نه؟ اونطرف بهش احتیاج پیدا می کنیم؟ واسه کارای وزارت علوم سفارت یا هر چیز دیگه؟؟؟؟؟؟؟

پیش فرض پاسخ : بردن شناسنامه و کارت ملی لازمه یا نه؟

من با خودم یک دونه ترجمه شناسنامه میبرم برای اطمینان. ولی تا حالا نشنیدم لازم باشه.
    کارت شناسایی ما در خارج از ایران، پاسپورت است و بس.
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بردن شناسنامه و کارت ملی لازمه یا نه؟

با مدیر موافقم. پاسپورت برای ما در خارج حکم شناسنامه رو داره. البته من 2-3 تا ترجمه رسمی شناسنامه رو می برم چون شنیدم ممکنه لازم بشه. (البته من دارم میرم اروپا) به نظرم بردن شناسنامه بی مورده.

صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)