صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 70

موضوع: آرشیو موضوعات قدیمی

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پاسخ : تا چه مدت نمي توانيم به ايران برگرديم

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982
    فقط چون باید پاسپورت رو بفرستید سفارت کانادا تو آمریکا (بوفالو) باید این زمانی که برای گرفتن ویزای برگشت صرف میشه رو در نظر بگیرید و از یه مدت قبل برگشت زمانبندی کنید
    وحید جان میشه لطف کنی و بگی که گرفتن ویزای ورود دوباره به کانادا چه ارتباطی به سفارت کانادا تو آمریکا داره؟
    مگه مسائل کانادا در خارج از اون بررسی میشه؟
    من یه کم گیج شدم.

پیش فرض پاسخ : تا چه مدت نمي توانيم به ايران برگرديم

نقل قول نوشته اصلی توسط pary61
    من شنيدم كه چند وقت است كه به دانشچوهاي ايراني ويزاي ورود يكباره مي دهند يعني اينكه بر خلاف دانشجوهاي ديگر تا يكسال اجازه ندارند براي ديدن ، به ايران برگردند.آيا اين مطلب درست است؟
    دوست عزيز دانشجو هاى ايرانى به اين دليل ويزاى يك بار ورود ميگيرند چون از اول تقاضاى ويزاى يك بار ورود ميدن. شما اگر علاقه مند باشيد همون اول ميتونيد به سفارت كانادابراى ويزاى چند بار ورود تقاضا بديد و اپليكيشن فى ويزاى چند بار ورود رو پرداخت كنيد.
    اگه به هر دليلى نگران هستيد كه ممكنه اين قضييه روى روند ويزاتون اثر بگزاره، ميتونيد همون ويزاى يك بار ورود رو بگيريد و بعد از ورود به كانادا مداركتون رو به سفارت كانادا در آمريكا بفرستيد و تقاضاى ويزاى چند بار ورود كنيد.
    اين پروسه يك تا يك و نيم ماه طول ميكشه ولى بعدش شما با كسى كه اقامت كانادا داره فرقى نداريد و هر وقت كه خواستيد ميتونيد به ايران يا هر جاى ديگه دنيا سفر كنيد و برگرديد.
    موفق باشيد

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Aabed
    دوست عزيز دانشجو هاى ايرانى به اين دليل ويزاى يك بار ورود ميگيرند چون از اول تقاضاى ويزاى يك بار ورود ميدن. شما اگر علاقه مند باشيد همون اول ميتونيد به سفارت كانادابراى ويزاى چند بار ورود تقاضا بديد و اپليكيشن فى ويزاى چند بار ورود رو پرداخت كنيد.
    اگه به هر دليلى نگران هستيد كه ممكنه اين قضييه روى روند ويزاتون اثر بگزاره، ميتونيد همون ويزاى يك بار ورود رو بگيريد و بعد از ورود به كانادا مداركتون رو به سفارت كانادا در آمريكا بفرستيد و تقاضاى ويزاى چند بار ورود كنيد.
    اين پروسه يك تا يك و نيم ماه طول ميكشه ولى بعدش شما با كسى كه اقامت كانادا داره فرقى نداريد و هر وقت كه خواستيد ميتونيد به ايران يا هر جاى ديگه دنيا سفر كنيد و برگرديد.
    موفق باشيد
    براي تقاضاي ويزاي چند بار ورود از همون اول، يعني موقعي كه در ايران هستيم، علاوه بر اينكه اپليكيشن في نسبت به ويزاي يك بار ورود فرق مي كنه، آيا مورد ديگه‌اي هم داره كه متفاوت باشه؟
    منظورم اينه كه مثلا پروسه‌اش كلي طور بكشه يا اينكه امكان گرفتن اين نوع ويزا كمتر باشه؟؟؟

پروسه كه فرقى نداره و فقط اپليكيشن فى فرق ميكنه. من خودم ترسيدم كه براى چند بار ورود تقاضا بدم و يك بار ورود تقاضا دادم.

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Aabed
    پروسه كه فرقى نداره و فقط اپليكيشن فى فرق ميكنه. من خودم ترسيدم كه براى چند بار ورود تقاضا بدم و يك بار ورود تقاضا دادم.
    منم سوالم همين بود ديگه. مي خوام ببينم چرا ترسيدي؟ آيا موردي داره كه ممكنه شرايط بدي ايجاد كنه؟ در واقع دليل احتياطتون چي بود؟

پیش فرض شهرهای فرانسوی زبان و لزوم یادگیری زبان فرانسه

میخواستم بدونم به جز کبک کد.م ایالتهای کانادا زبانشون فرانسه هست؟
    دانشجويان يا فارغ التحصيلان دانشكده فني دكتر شريعتي عضو شوند.

http://www.applyabroad.org/forum/group.php?groupid=14

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

پیش فرض پاسخ : ایالتهای فرانسوی زبان

درود
    بخش‌های شمالی نیوبرنزویک، بخش‌های شمالی ؛ شرقی و جنوب غربی انتاریو و بخش‌های جنوبی مانیتوبا. ازمیان کسانی که زبان فرانسه زبان اصلی آنهاست، ۸۵ ٪ در کوبک زندگی می‌کنند و سپس انتاریو بیشترین جمعیت را دارد.(ويكي پديا)
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farhan
    منم سوالم همين بود ديگه. مي خوام ببينم چرا ترسيدي؟ آيا موردي داره كه ممكنه شرايط بدي ايجاد كنه؟ در واقع دليل احتياطتون چي بود؟
    این سوال من هم هست. از دوستان کسی بوده تقاضای ویزای multiple داده باشه؟

Junior Member

البته قانونا newbrunsweek دو زبانه هست, اما این که قسمت شمالیش واقعاfrench صحبت کنن خیلی شک
    دارم

بیشتر شنیدم که اونجا فقط قانونا 2 زبانه هست ولی در کل همهenglish صحبت میکنن, البته مطمئن نیستم
    Everything is possible,especially happiness

Junior Member

سلام

حرفام و تصحیح میکنم

32 در صد از نوبرونسویکfrench حرف میزنن که بیشتر در قسمت شمالی هستن, و حدود 64 درصد english حرف میزنن که بیشتر در قسمت

های جنوبی هستند جالب است بدنین که 12مین زبان رایج در آنجا فارسی آست ( با حدود کمتر از یک در صد! )
    Everything is possible,especially happiness

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)