صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 70

موضوع: آرشیو موضوعات قدیمی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تا چه مدت نمي توانيم به ايران برگرديم

سلام
    من خودم درخواست دادم واسه ویزای مالتیپل و سر سه هفته ویزام دستم بود
    البته من فرستادم لس انجلس چون نزدیک ونکوور (جایی که درس می خونم) هست

پیش فرض پاسخ : ایالتهای فرانسوی زبان

سلام

ممنون میشم اگر لینکی در مورد ایالت کبک و به خصوص شهر کیک سیتی که دانشگاه لاوال در اون هست قرار بده

Junior Member

پیش فرض یادگیری زبان فرانسه به درد تورنتو هم می خورد؟

سلام دوستان
    من برای fall 2010 از دانشگاه تورنتو پذیرش گرفتم و فعلا این چند ماه بیکار هستم. می خواستم ببینم بلد بودن زبان فرانسه به درد کسی که در تورنتو زندگی می کند هم می خورد؟ و اینکه 2 , 3 ماه اگر فرانسه بخونم کمکی می کند؟چیزی یاد می گیرم؟
    ممنون میشم اگر کسی منابع خوبی میشناسد معرفی کند.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : یادگیری زبان فرانسه به درد تورنتو هم می خورد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط parisazz نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای fall 2010 از دانشگاه تورنتو پذیرش گرفتم و فعلا این چند ماه بیکار هستم. می خواستم ببینم بلد بودن زبان فرانسه به درد کسی که در تورنتو زندگی می کند هم می خورد؟ و اینکه 2 , 3 ماه اگر فرانسه بخونم کمکی می کند؟چیزی یاد می گیرم؟
    ممنون میشم اگر کسی منابع خوبی میشناسد معرفی کند.
    سلام
    حتی اگه بخواید عربستان هم برید، یادگیری فرانسه (یا هر زبان دیگه) از بیکاری بهتره. نرم افزار Rosetta Stone یک نرم افزار یادگیری زبانه، خیلی عالیه. تو این یک ماه (!) میتونید 2 سطح از 5 سطح رو بخونید.

Junior Member

Post سخت گیریهای شهروند شدن کانادا بعلت تقلب های خجالت آور

به دوستان و آشنایان خود که هم اکنون در خارج کانادا زندگی میکنند و منتظرند 1095 بگذرد تا برای شهروندی کانادا اقدام کنند خبر زیر را به اطلاعشان برسانید که خدای نکرده لباس راه راه تنشان نکنند و همچنین ایرانی بودن را برای بقیه سخت تر ننمایند:

http://www.jasonkenney.com/EN/4961/113894

5 سال زندان و 100000 دلار جریمه

متشکرم

Junior Member

من درخواست ویزای مالتی ندادم اما بهم مالتی دادن اونهم یکسال ونیمه اما به همسرم یک سال و نیمه با یک بار ورود دادن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شهرهای فرانسوی زبان و لزوم یادگیری زبان فرانسه

سلام به دوستان گرامی،
    برای کسی که می خواد از دانشگاه های کانادا پذیرش بگیره دونستن زبان فرانسه تاثیر داره؟ معلوم نیست کدوم شهر پذیرش بگیرم. البته اگر بتونم. دانشگاه ها اهمیتی می دن که کسی زبان فرانسه بلد باشه؟
    سال دیگه می خوام اقدام کنم. ممنون از جوابتون.

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط NK نمایش پست ها
    سلام به دوستان گرامی،
    برای کسی که می خواد از دانشگاه های کانادا پذیرش بگیره دونستن زبان فرانسه تاثیر داره؟ معلوم نیست کدوم شهر پذیرش بگیرم. البته اگر بتونم. دانشگاه ها اهمیتی می دن که کسی زبان فرانسه بلد باشه؟
    به نظرم اول رشته و جاتو مشخص بکن بعد برو دنبالش ولی توی خود دانشگاه های ایالت کبک هم دانشگاه های انگلیسی زبان زیادند. دانشگاه کبک هست که فرانسوی زبانه. دانشگاه های مونترال انگلیسی زبان اند. مزیت یادگیری زبان فرانسوی اینه که اگه کانادا نشد می تونی از فرانسه بورسیه بگیری!
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط vafa22 نمایش پست ها
    سلام به همگی
    در جواب اینکه چرا مدارک در امریکا بررسی می شه .باید بگم بدلیل اینکه کانادا در سال 2001 به جمع لایحه امنیتی امریکا پیوسته و از ان موقع به بعد دانشجو فقط یکبار حق ورود به کانادا را دارد .و برای ورود بار دوم دولت کانادا حق دخالت در تایید ویزا ندارد و درخواست مستقیما به وزارت اطلاعات امریکا می رود و درصورت نبود مشکل امنیتی در سوابق دانشجو امکان تایید دوباره مدارک وجود دارد . البته شانس موفقیت 50 درصد می باشد.
    همون طور که دوستان گفتند این اطلاعات کلا غلط هستند. تایید ویزا توسط هیچکس جز دولت کانادا انجام نمیشه و از داخل کانادا شما پاسپورت رو به نزدیک ترین کنسولگری کانادا که کنسولگری کانادا در بوفالو هست میفرستید.
    در ضمن امریکا اصلا چیزی به نام "وزارت اطلاعات" نداره!!! اگر منظورتون سازمان سیا است این سازمان مطلقا نقشی در صدور ویزای امریکا هم نداره چه برسه به ویزای کانادا. کلیرنس امریکا از طریق وزارت امنیت داخلی homeland security انجام میشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط NK نمایش پست ها
    سلام به دوستان گرامی،
    آشنایی به چند زبان مهم خارجی مزیت انکار ناپذیره برای دانشجو بخصوص در حوزه علوم انسانی
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)