صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 63

موضوع: هند پلی برای آمریکا و کانادا؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : هند پلی برای آمریکا و کانادا؟

دانشگاه های هند اعتبار خوبی دارند ولی باز هم در حد یک دانشگاه خوب آسیایی. پل آمریکا و کانادا کوشش فردیه.

Banned

آقا این هند چرا اینقدر جنجال برانگیزه. اگه هر کس به جای اینکه بیاد یه نسخه برا کل هند و دانشگاهاش بپیچه، یه مثال تلخ و یه مثال شیرین از تجربه ی شخصیش راجع به هند میگفت و قضاوت رو به خواننده واگذار میکرد مفیدتر بود.

راستی ما هم فیلمون یاد هندستون کرده!

Junior Member

تحصیل در هند،مالزی یا حالا هرجای دیگه برای شما نمیتونه مزیت خاصی به وجود بیاره.اگه هدفتون از تحصیل مهاجرته همون اول باسه تحصیل کشوری رو که می خواین بهش مهاجرت کنین انتخاب کنین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط persiiian نمایش پست ها
    من چون 3 سال انجا بودم خواستم فقط تجربه خودم انتقال بدمببینید فقط قضیه مدرک نیست شما بین 3 تا 5 سال از بهترین دوران زندگیتون باید صرف کنید. دورانی که هر انسانی ازش از بهترین دوران زندگیش یاد میکنه حالا ببین ارزش داره 3 تا 5 سال همچین کشوری باشید؟ از لحاظ کیفیت زندگی خیلی پایین هست.دانشگاه هم تا دلتون بخواد داره اما دانشگاهای خوبش درس خوندن سخت هست جوری که هر امتحان باید بالای 16 صفحه بنویسید که بیشتر ایرانیها سال اول با این قضیه مشکل دارندو خیلی ها با معلومات بالا اما بخاطر سیستم امتحانات هند درس نمی تونند پاس کنند سال اول.خلاصه اول با این مسأله کنار بیاد که ارزش داره برید و بعد در مورد سیستم اموزشی بیشتر تحقیق کنید رو که معدل تاثییر میزاره.موفق باشید
    اگه پاس نکنیم کل هزینه رو دوباره میگیرند!؟

Junior Member

سلام خدمت دوستان . بنده مایل به ادامه تحصیل در رشته پزشکی در کشور آلمان هستم اما چون نمیخواهم اینجا کنکور بدهم تصمیم دارم به کشورهند بروم و ضمن رفتن به کلاس زبان آلمانی و انشاالله اخذ مدرک B2 چون یکی از قوانین تحصیل در رشته پزشکی در آلمان قبولی و اخذ پذیرش در دانشگاهی دیگر درهمان رشته پزشکی است در هند پزشکی را نیز تا چندترم بخوانم وبعد اقدام به اخذ پذیرش آلمان از طریق کشور هند بکنم درواقع هند پلی برای رسیدن من به آلمان باشد. بنظر شما دوستان امکان پذیراست؟ بسیار نیازمند راهنمایی هستم

نقل قول نوشته اصلی توسط zzed نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان . بنده مایل به ادامه تحصیل در رشته پزشکی در کشور آلمان هستم اما چون نمیخواهم اینجا کنکور بدهم تصمیم دارم به کشورهند بروم و ضمن رفتن به کلاس زبان آلمانی و انشاالله اخذ مدرک B2 چون یکی از قوانین تحصیل در رشته پزشکی در آلمان قبولی و اخذ پذیرش در دانشگاهی دیگر درهمان رشته پزشکی است در هند پزشکی را نیز تا چندترم بخوانم وبعد اقدام به اخذ پذیرش آلمان از طریق کشور هند بکنم درواقع هند پلی برای رسیدن من به آلمان باشد. بنظر شما دوستان امکان پذیراست؟ بسیار نیازمند راهنمایی هستم
    سلام

خیر

خداحافظ
    http://www.time.ir ساعت و تقویم رسمی ایران
    وقتی حرف راست می زنید
    فقط انسان هایی از دستتان عصبانی می شوند
    که تمام زندگیشان بر دروغ استوار است

Junior Member

سلام میشه لطفا بفرمایید چرا؟

سلام میشه لطفا بفرمایید چرا؟
    پست های قبلی رو بخونید متوجه میشید، اگر هند برید، گیر میافتید.
    وقتی حرف راست می زنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hyderabad نمایش پست ها
    پست های قبلی رو بخونید متوجه میشید، اگر هند برید، گیر میافتید.
    من کل این 4صفحه را خوندم بعلاوه یک سری پست های دیگه در بخش هندوستان دوستان گفته بودند که پذیرش ازهند برای آمریکا وکانادا راحت تره اما راجع به آلمان نمیدونم. میشه لطفا منظورتونو از گیر میفتین واضح تر بفرمایین؟ ممنون

من کل این 4صفحه را خوندم بعلاوه یک سری پست های دیگه در بخش هندوستان دوستان گفته بودند که پذیرش ازهند برای آمریکا وکانادا راحت تره اما راجع به آلمان نمیدونم. میشه لطفا منظورتونو از گیر میفتین واضح تر بفرمایین؟ ممنون
    وقتی کشوری مثل المان که در ایران سفارت داره ، خیلی سخت ( شاید غیر ممکن ) هست که پرونده تحصیلی شما رو اون هم وسط تحصیل برای انتتقال به المان بپذیرن، چون سفارت المان در هند توانایی ارزشیابی مدارک تحصیلی هندی ها رو داره، نه مدارک دیپلم ایرانی ها رو . نمیدونم متوجه منظور من میشید یا خیر ؟

برای درخواست باید سافرت المان در ایران برید، سفارت المان در ایران هم که قبولی ایران رو ظاهرا میخواد، اینکه قبولی دانشگاه هند رو میخواد یا نه رو نمیدونم ، میتونید بپرسید.
    وقتی حرف راست می زنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)