صفحه 12 از 13 نخستنخست ... 2345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 126

موضوع: همفکری برای گرفتن پذیرش در علوم نانو و نانو تکنولوژی

پیش فرض پاسخ : همفکری برای گرفتن پذیرش در علوم نانو و نانو تکنولوژی

نقل قول نوشته اصلی توسط fernando20 نمایش پست ها
    کاملا موافقم.. مستر رو ایران بگیرید بعد دکترا با فاند برید.....خیلیا بدلیل مشکلات اقتصادی الان مستر در خارج رو نیمه کاره ول کردند و برگشتن....که زندگیشون هم فاجعه میشه...نه راه پس نه راه پیش....خود دانید.
    گرفتن مستر تو ایران اعتماد به نفستون برای تحقیق رو هم بیشتر میکنه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مواد-امیرکبیر

من 1 پیشنهاد دیگه دارم.تو آلمان با برجی 300یورو هم میشه سر کرد.پس کاقی 6 ماه دووم بیاری بعدش یا فاند میگیری یا کار دانشجویی.نترسید دل به دریا بزنید.
    موفق باشید

والا تا جایی که من میدونم با ماهی 300 یورو فقط میشه آب خورد
    اردتمند شما: لبخند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مواد-امیرکبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط mapplyabroad نمایش پست ها
    والا تا جایی که من میدونم با ماهی 300 یورو فقط میشه آب خورد
    اینطور نیست شما میتونید آپاتمان با قیمت حتی 150 یورو پیدا کنید. بین 100 تا 150 هم برای خوراک و چیزای دیگه نهایتا 300.اگر قانع باشید با کمتر از این هم میتونید سر کنید.باید برید سراغ شهرهای شرقی آلمان که ارزونترند مثل Jena, Chemnitz , ... برای اثبات حرفم یک سر به این سایت بزنید
    http://en.immostreet.com/germany/che...rent/apartment

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed85644 نمایش پست ها
    دوستان ممنون می شم راهنماییم بفرمایید من الان ارشد نانو می خونم و از ترم بعد باید قضیه پایان نامه رو شروع کنم و موندم تو کدو م شاخه ی نانو پرو ژ ه بردارم و می خوام بذا دکتررا از اروپا یا آمریکا پذیرش بگیرم به نظرتون کدام گرایش نانو تو این کشور ها بیشتر خواهان داره نانو کامپوزیت / نانو حسگر / انرژی / باطری ؟ لطفا در اسرع وقت راهنماییم کنید ممنون
    به نظر بنده برای اپلای بهتره سمت انرژی (سلول خورشیدی- باطری) کمتر بری (مخصوصا آمریکا اگه بخوای اپلای کنی). حوزه نانوسنسورها و بیوسنسورها مشکلات اپلایش شاید کمتره و تو دنیا فوق العاده زیاد داره روش کار میشه. و فکر کنم که کار نسبتا آسون تری هست نسبت به کارهای مربوط به انرژی. نانوکامپوزیت ها هم که گستره کاری زیادی دارند و دستت بازه که چی بررسی کنی (خواص نوری- الکتریکی- مغناطیسی- مکانیکی و فیزیکی و ...) و دردسر اپلای این حوزه ها هم شاید کمتر باشه.

پیش فرض پاسخ : همفکری برای گرفتن پذیرش در نانو

سلام دوستان،من الان دانشجوی ارشد نانو شیمی هستم. میخواستم بدونم برای پذیرش گرفتن باید از کجا شروع کنم؟؟؟چه دانشگاه هایی در مورد نانوشیمی یا مهندسی مواد فعالیت دارند و پذیرش میتونم بگیرم؟؟لطفا راهنمایی کنید....مرسی

Junior Member

سلام دوستان کسی از نانو سلولز و جاهایی که میشه اپلای کرد چیزی میدونه؟

Junior Member

سلام دوستان خسته نباشید
    من در زمینه نانوذرات و پوشش دهی آن ها 2 مقاله ISI در معروفترین ژورنال ها در زمینه نانوذرات سرامیکی دارم و دو مقاله انگلیسی در ژورنال هایی که هنوز ایمپکت ندارد دارم به نطرتون من می تونم آمریکا اپلی کنم؟
    البته بیشتر سعی کردم کارمو به مینه بیو ربط بدم.
    ممنون از راهنماییاتون.

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط xkingzone نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشید
    من در زمینه نانوذرات و پوشش دهی آن ها 2 مقاله ISI در معروفترین ژورنال ها در زمینه نانوذرات سرامیکی دارم و دو مقاله انگلیسی در ژورنال هایی که هنوز ایمپکت ندارد دارم به نطرتون من می تونم آمریکا اپلی کنم؟
    البته بیشتر سعی کردم کارمو به مینه بیو ربط بدم.
    ممنون از راهنماییاتون.
    سلام
    برای امریکا با هر رزومه ای میشه اپلای کرد و پذیرش گرفت! بستگی به این داره که برای دانشگاه های مناسب رزومتون اپلای کنید.
    اینم که توی ویزا دادن بهتون گیر بدن یا ندن هم هیچ کسی نمیتونه بگه. کاملا سلیقه ای عمل میکنن. افرادی بودن رزومه شون هیچ مورد مشکوکی نداشته ویزاشون رد شده. افرادی هستن که راحت موضوعات مورد دار رو اپلای کردن رفتن. درگیر اپلای بشید. ولی حتما در کنار امریکا کشورهای دیگه رو هم برای اطمینان در نظر بگیرید.

Junior Member

سلام دوستان
    من همسرم دانشجوی دکترا تو فرانسه هست و خودمم اجازه کار و تحصیل دارم. جفتمون ارشد مهندسی شیمی داریم. من چون نتونستم فعلا پوزیشن دکترا پیدا کنم تصمیم گرفتم ارشد دوم بخونم. برای ارشد نانو دانشگاه لیون اپلای کردم و الان فعلا به مرحله مصاحبه رسیده. اونطور که من تحقیق کردم نانو تو فرانسه خوبه وحتی همه جای دنیا هم بهش نیاز دارن ولی اینکه ما درآینده کجا زندگی کنیم بستگی به این داره که همسرم کجا کار پیدا کنه.
    من خودم نانو خیلی دوست دارم ولی تو سایت که گشتم خیلی به شک افتادم چون همه میگن جز رشته های حساسه و ویزا گرفتن براش مشکل سازه. بخصوص خودم هم یه بار که دکترای آمریکا قبول شده بودم با بند 501 (کار تو شرکت نفتی) ویزام ریجکت شد. حالا واقعا نمیدونم چیکار کنم. اینجا هم انتخابای زیادی ندارم که یکی از بهتریناش فعلا مهندسی نانوی دانشگاه لیونه
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنین تا ببینم چیکار کنم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)