صفحه 3 از 13 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 126

موضوع: همفکری برای گرفتن پذیرش در علوم نانو و نانو تکنولوژی

Senior Member

پیش فرض پاسخ : همفکری برای گرفتن پذیرش در نانو

دپارتمانهای bioengineering در خیلی از دانشگاههای آمریکا این رشته رو دارند و شما رشته هایی مثل شیمی و علوم پزشکی و مهندسی های مرتبط می تونید وارد این رشته بشید.

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

نانو پزشکی رو؟ دقیقا همچین رشته ای رو با همچین عنوانی"nanomedicine"؟ این خیلی عالیه! چون من تو دانشگاههای اروپا این رشته رو دیده بودم.اگه لطف کنید بگید یکی دو دانشگاه تو این زمینه رو ممنون می شم.
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نانوپزشكي

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrouz
    سلام.رشته شماچيه؟ پزشكي كه نيست؟ ببينيد من پزشكي نمي خوام apply كنم. نانومديسين nanomedicine مي خوام apply كنم. رشته فوق من هم مهندسي پليمره. خيلي ممنونم از جوابهات
    خیلی از بابت پاسخهات ممنونم. من متاسفانه search که می کنم دانشگاهی رو نتونستم پیدا کنم که راجع به رشته مورد نظرم چیزی داشته باشه( تو 100 تای اول- شایدم درست search نمی کنم). اصولا این سوال عجیب هنوز تو ذهنمه. غیر از پزشکی ، در صورت داشتن رزومه نسبتا خوب می شه برای دکترای هر رشته ای اقدام کرد؟
    سلام
    رشته شما رشته اي كه بيس خيلي از پروژه هاي نانو روش سوار هست، شيمي و پليمر رشته هايي هستند كه پايه سنتز هاي نانو هستن، تقريبا درصد خيلي بالاي پروژه هاي نانو يك جنبه اعظمش شيمي و تا حدي پليمر هست. فقط پزشكي مد نظرتون هست؟ پليمر خيلي شاخه هاي گسترده نانو رو در بر ميگيره. شما رو چه دپارتمانهايي search كرديد؟

Senior Member

نانو پزشکی رو؟ دقیقا همچین رشته ای رو با همچین عنوانی"nanomedicine"؟ این خیلی عالیه! چون من تو دانشگاههای اروپا این رشته رو دیده بودم.اگه لطف کنید بگید یکی دو دانشگاه تو این زمینه رو ممنون می شم.
    حالا نه دقیقا با این اسم اما آدمهایی هستند که روی این موضوع کار می کنند . شما باید تک تک آزمایشگاهها رو چک کنی و ببینی که کدوم استاد روی این زمینه کار می کنه.

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

بله (medicine application of nanotechnolgy)
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : نانوپزشكي

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamgoli
    سلام.رشته شماچيه؟ پزشكي كه نيست؟ ببينيد من پزشكي نمي خوام apply كنم. نانومديسين nanomedicine مي خوام apply كنم. رشته فوق من هم مهندسي پليمره. خيلي ممنونم از جوابهات
    خیلی از بابت پاسخهات ممنونم. من متاسفانه search که می کنم دانشگاهی رو نتونستم پیدا کنم که راجع به رشته مورد نظرم چیزی داشته باشه( تو 100 تای اول- شایدم درست search نمی کنم). اصولا این سوال عجیب هنوز تو ذهنمه. غیر از پزشکی ، در صورت داشتن رزومه نسبتا خوب می شه برای دکترای هر رشته ای اقدام کرد؟
    سلام
    رشته شما رشته اي كه بيس خيلي از پروژه هاي نانو روش سوار هست، شيمي و پليمر رشته هايي هستند كه پايه سنتز هاي نانو هستن، تقريبا درصد خيلي بالاي پروژه هاي نانو يك جنبه اعظمش شيمي و تا حدي پليمر هست. فقط پزشكي مد نظرتون هست؟ پليمر خيلي شاخه هاي گسترده نانو رو در بر ميگيره. شما رو چه دپارتمانهايي search كرديد؟
    بله(medicine application of nanotechnology( دانشکده های متریال رو جستجو کردم.

Senior Member

این لینک رو ببینید:
    http://www.nano.gov/html/res/links.html

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

لینکو دیدم . عنوانی که مدنظر من بود تو این رشته ها نیست . می دونم ممکنه یه سری دانشکده های بایو همچین کارهایی رو انجام داده باشن اما این رشته دقیقا تو چه دانشگاهی وجود داره شده یه سوال برام.

Senior Member

لینکو دیدم . عنوانی که مدنظر من بود تو این رشته ها نیست . می دونم ممکنه یه سری دانشکده های بایو همچین کارهایی رو انجام داده باشن اما این رشته دقیقا تو چه دانشگاهی وجود داره شده یه سوال برام.
    دنبال دانشگاه نگردید. دنبال lab هایی بگردید که روی این زمینه کار می کنند.

ApplyAbroad Champion

سلم دوستان

خیلی خوب شد بالاخره کسی پیدا شد در مورد نانو نظر بده من هم همین مشکل رو دارم می خواهم برای دکترای در زمینه Nano Particles in Drug Delivery در کانادا اپلای کنم. رشته من فوق شیمی و در تز فوقم در مورد Nanoparticles کار کردم ولی نه در مورد Drug Delivery. خیلی از دپارتمانتهای شیمی در کانادا رو گشتم ولی خیلی در این مورد استاد نیست می تونید کمکم کنید ایا باید دپارتمان های غیر از شیمی رو نیز بگردم ؟

مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)