صفحه 4 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 126

موضوع: همفکری برای گرفتن پذیرش در علوم نانو و نانو تکنولوژی

Senior Member

پیش فرض پاسخ : همفکری برای گرفتن پذیرش در نانو

نقل قول نوشته اصلی توسط Chemist
    سلم دوستان

خیلی خوب شد بالاخره کسی پیدا شد در مورد نانو نظر بده من هم همین مشکل رو دارم می خواهم برای دکترای در زمینه Nano Particles in Drug Delivery در کانادا اپلای کنم. رشته من فوق شیمی و در تز فوقم در مورد Nanoparticles کار کردم ولی نه در مورد Drug Delivery. خیلی از دپارتمانتهای شیمی در کانادا رو گشتم ولی خیلی در این مورد استاد نیست می تونید کمکم کنید ایا باید دپارتمان های غیر از شیمی رو نیز بگردم ؟

مرسی
    دپارتمانهای pharmaceutics رو ببین. همون طور که در پستهای قبلی گفتم در دپارتمانهایی مثل pharmaceutics یا Bioengineering یا دپارتمانهای مرتبط دنبال lab هایی بگرد که روی این موضوع کار می کنند. می تونی به سایت دانشکده های پزشکی و داروسازی یا موسسات تحقیقاتی biomedical بری و search کنی. مطمئن باش تعداد زیادی از آزمایشگاهها در آمریکای شمالی روی ایم زمینه کار می کنند.

ApplyAbroad Champion

من می خواهم برم کانادا فقط برای کانادا می خواهم اپلای کنم آیا اطلاع دارید آنجا در این زمینه زیاد کار می کنند؟

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

دیگه قرار نشد کاسبی ما رو درشو تخته کنیا! شوخی کردم. اگه جایی تونستی موقعتیو (برای آمریکا ) پیدا کنی به من بگو.
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

Junior Member

سلام
    من رشته ام بیماری شناسی گیاهی
    به نظر شما من می تونم تغییر گرایش بدم و واسه نانومدیسین در آمریکا apply کنم؟

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

سلم دوستان

خیلی خوب شد بالاخره کسی پیدا شد در مورد نانو نظر بده من هم همین مشکل رو دارم می خواهم برای دکترای در زمینه Nano Particles in Drug Delivery در کانادا اپلای کنم. رشته من فوق شیمی و در تز فوقم در مورد Nanoparticles کار کردم ولی نه در مورد Drug Delivery. خیلی از دپارتمانتهای شیمی در کانادا رو گشتم ولی خیلی در این مورد استاد نیست می تونید کمکم کنید ایا باید دپارتمان های غیر از شیمی رو نیز بگردم ؟

مرسی
    سلام
    گرايش براي drug delivery، كه مرتبط هست Organic ه ، من يه جا ديدم كه سنتز tarp كننده هاي تاجي شكل براي به دام انداختن دارو يا يه چيزي شبيه به اين... ولي برا همون هم سه چهارتا گرايش مختلف با هم كار ميكردن، چون اين رشته ها جديدن يافتن دپارتمان مشخص شايد سخت باشه،همونطور كه بچه ها اشاره كردن بايد وسعت جستجوتون رو بالا ببريد، كانادا به نسبت امريكا راحته پيدا كردن استادي كه در اين زمينه ها كار ميكنه، حالا ممكنه تو دپارتمان شيمي باشه يا پليمر يا داروسازي يا... ممكن هم هست زمينه كاري قبلي استاده مشابه باشه، بهش ايميل كه زدين از كاراتون خوشش بياد و بخواد باهاتون كار كنه و زمينه كاري شما رو ادامه بده.
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahrouz
    نقل قول نوشته اصلی توسط maryamgoli
    سلام.رشته شماچيه؟ پزشكي كه نيست؟ ببينيد من پزشكي نمي خوام apply كنم. نانومديسين nanomedicine مي خوام apply كنم. رشته فوق من هم مهندسي پليمره. خيلي ممنونم از جوابهات
    خیلی از بابت پاسخهات ممنونم. من متاسفانه search که می کنم دانشگاهی رو نتونستم پیدا کنم که راجع به رشته مورد نظرم چیزی داشته باشه( تو 100 تای اول- شایدم درست search نمی کنم). اصولا این سوال عجیب هنوز تو ذهنمه. غیر از پزشکی ، در صورت داشتن رزومه نسبتا خوب می شه برای دکترای هر رشته ای اقدام کرد؟
    سلام
    رشته شما رشته اي كه بيس خيلي از پروژه هاي نانو روش سوار هست، شيمي و پليمر رشته هايي هستند كه پايه سنتز هاي نانو هستن، تقريبا درصد خيلي بالاي پروژه هاي نانو يك جنبه اعظمش شيمي و تا حدي پليمر هست. فقط پزشكي مد نظرتون هست؟ پليمر خيلي شاخه هاي گسترده نانو رو در بر ميگيره. شما رو چه دپارتمانهايي search كرديد؟
    بله(medicine application of nanotechnology( دانشکده های متریال رو جستجو کردم.
    موادي ها بيشتر كامپوزيت، نانو پودر ، فيلم نازك يا ممبران كار ميكنن. فكر ميكنم اگه زمينه پزشكي فقط مد نظرتونه بيشتر همون دپارتمان هاي شيمي، پليمر يا داروسازي ( پزشكي رو اصلا اطلاع ندارم) رو جستجو كنيد بهتره، براي مثال يكي از بچه هاي دندونپزشكي كه ميشناختم با همكاري دپارتمان پليمر ميخواست يه ماده پليمري جديد درست كنه براي پر كردن دندون كه به مرور زمان به بافت دندان جوش ميخورد. اگر امريكا مد نظرتون هست خوب جستجو خيلي وسيع ميشه ولي option ها هم به نسبت بيشتر خواهند بود و موضوعات جالبي هم در اين زمينه ها هستن.

ApplyAbroad Champion

آیا هیچ کسی رو در این زمینه نمی شناسید که برای کانادا اپلای کرده وFund گرفته باشه چون خیلی می تونه کمک کنه بخاطر اینکه احتمالا جاهای قوی و Center هایی که بروی این زمینه کار می کنند رو بشناسه؟

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

آیا هیچ کسی رو در این زمینه نمی شناسید که برای کانادا اپلای کرده وFund گرفته باشه چون خیلی می تونه کمک کنه بخاطر اینکه احتمالا جاهای قوی و Center هایی که بروی این زمینه کار می کنند رو بشناسه؟
    اگر شما خودتون جستجو كنيد دو مزيت عمده داره: 1- زمينه و استاد مورد علاقه تون رو پيدا ميكنيد بدون محدود كردن خودتون با پيش زمينه قبلي2- تعداد option هاتون براي انتخاب ميره بالا. در ضمن اگه از بچه هاي ايراني هم در اون دپارتمان باشن ميبينين و ميتونيد بهش ايميل بزنين.
    اگر براي 15 تا uni تاپ كانادا هم بخواين search كنين هر كدوم ماكزيمم 3 تا دپارتمان= 45 تا دپارتمان زياد نيست سر دو سه روز بكوب ميشه search كرد.
    موفق باشيد

ApplyAbroad Champion

مرسی maryamgoli

من تمام 15 دانشگاه اول کانادا رو جستجو کردم البته فقط دپارتمان های شیمی، الان دوباره با این حساب باید یک سری دیگر به همه یک سری بزنم. البته خیلی دوست داشتم بدونم کجاها قوی؟ به هر حال با search تا حدودی آدم می تونه اساتید رو بشناسه، البته اینو هم بگم که سایت های اساتید دانشکاههای کانادا خیای خوبه حتی نسبت به امریکا به نظرم بهتره.

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط S2109
    سلام
    من رشته ام بیماری شناسی گیاهی
    به نظر شما من می تونم تغییر گرایش بدم و واسه نانومدیسین در آمریکا apply کنم؟
    ارشدي؟
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

[
    نقل قول نوشته اصلی توسط maryamgoli
    سلام.رشته شماچيه؟ پزشكي كه نيست؟ ببينيد من پزشكي نمي خوام apply كنم. نانومديسين nanomedicine مي خوام apply كنم. رشته فوق من هم مهندسي پليمره. خيلي ممنونم از جوابهات
    خیلی از بابت پاسخهات ممنونم. من متاسفانه search که می کنم دانشگاهی رو نتونستم پیدا کنم که راجع به رشته مورد نظرم چیزی داشته باشه( تو 100 تای اول- شایدم درست search نمی کنم). اصولا این سوال عجیب هنوز تو ذهنمه. غیر از پزشکی ، در صورت داشتن رزومه نسبتا خوب می شه برای دکترای هر رشته ای اقدام کرد؟
    سلام
    رشته شما رشته اي كه بيس خيلي از پروژه هاي نانو روش سوار هست، شيمي و پليمر رشته هايي هستند كه پايه سنتز هاي نانو هستن، تقريبا درصد خيلي بالاي پروژه هاي نانو يك جنبه اعظمش شيمي و تا حدي پليمر هست. فقط پزشكي مد نظرتون هست؟ پليمر خيلي شاخه هاي گسترده نانو رو در بر ميگيره. شما رو چه دپارتمانهايي search كرديد؟
    بله(medicine application of nanotechnology( دانشکده های متریال رو جستجو کردم.
    موادي ها بيشتر كامپوزيت، نانو پودر ، فيلم نازك يا ممبران كار ميكنن. فكر ميكنم اگه زمينه پزشكي فقط مد نظرتونه بيشتر همون دپارتمان هاي شيمي، پليمر يا داروسازي ( پزشكي رو اصلا اطلاع ندارم) رو جستجو كنيد بهتره، براي مثال يكي از بچه هاي دندونپزشكي كه ميشناختم با همكاري دپارتمان پليمر ميخواست يه ماده پليمري جديد درست كنه براي پر كردن دندون كه به مرور زمان به بافت دندان جوش ميخورد. اگر امريكا مد نظرتون هست خوب جستجو خيلي وسيع ميشه ولي option ها هم به نسبت بيشتر خواهند بود و موضوعات جالبي هم در اين زمينه ها هستن.
    [/quote]
    ممنونم. يه سري دانشگاه پيدا كردم . اتفاقا به مهندسي پليمر هم مربوطه كارهاشون . اما يكي از اين دانشگاهها رو همون لحظه اول چشم پوشي كردم. مال از ما بهترانه (MIT)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)