صفحه 8 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 126

موضوع: همفکری برای گرفتن پذیرش در علوم نانو و نانو تکنولوژی

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض پاسخ : همفکری برای گرفتن پذیرش در نانو

emm
    درسته- اما منظور من اینه که دکترا تو نانو محدود به یکی دو تا یا ده تا دانشگاه نیست
    تقریبا تو همه دانشگاه ها یکی میتونه تو field نانو کار بکنه
    الزامی نیست که اسم اون دوره نانو باشه
    در شیمی -مکانیک-فیزیک- مواد و .........این روز ها خیلی از اساتید یه دانشکده کلمه نانو رو در زمینه های ریسرچ خودشون یدک می کشند
    اما خب در انتها مدرک صادر شده به اسم مثلا مکانیک هست اما در حالتی که شما می گی اختصاصا لابد اسم دکترا هست نانو تکنولوژی

Junior Member

جناب count down اگه مقدوره به منم جواب بدید.مرسی (..سوئد و فنلاندو نروژ مد نظرمه بیشتر)

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

سلام

من والا درست نمیدونم خودم هم

اما موضوع خطری بودن یه رشته کاری به پذیرش نداره اصلا-اونها پذیرش رو می دند اما ویزا مشکل داره
    در حالتی هم ممکنه استادی تجربه این رو داشته که یه ایرانی رو بهش OK داده بیاد اما بخاطر ویزا نتونسته- و استاده وقتش تلف شده و دیگه بگه من به ایرانی در این زمینه OK واسه پذیرش نمیدم- اما کلا پذیرش رو هر موضوعی بحثش جداست با ویزا

اینکه چه دانشگاهی رو که نمیدونم-باید برید تو دانشگاه و بستگی به رنک و اساتیدی که پیدا کردید باشون مکاتبه و پذیرش بگیرید- سوئد و ...که اصلا من خبر ندارم-اصلا نمیدونم پایتختش کجاست

در مورد ترس از رشته و این مباحث من پیشنهادم اینه که شما دست بالا رو بگیرید و نترسید- احتمال اینکه برید به رشته ای که دوست دارید مثل نانو در این تاپیک و موفق نشید مثلا به دلیل ویزا و .... کمتر هست از حالتی که برید به یه رشته ای که خطری نیست اما پیشرفته هم نیست-و بازار کار اشباعی داره و همه هم بلدند و موفق نشید...........فکرکنم این جمله سخت شد -چند بار بخونیدش-
    حالا این نظر منه-شاید یکی بیاد بگه نه تو فیزیک برو رو سیستم جرم و فنرکار کن safe هم هست-خب که چی؟ این رو که همه بلدند-مثال بود این- بدبختانه همین موضوع هایی که های تک تر هست همین ها هم بازار کار داره هم واسه هیات علمی شدن هم واسه صنعت...
    منم اصلا زمینه هام این چیزا نیست-ما برای بیماران گرامی کار میکنیم که سلول های بد رو به فنا بدیم با اذن خدا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electro-Optical Science& Engineering NCKU

Please make your exact topic clear before asking any question related to Nanoscience and technology!!!!
    How it is possible to judge without knowing it!!!!???
    Even clear the material (s) and its application(s) before asking any question!!!
    Nanotechnology is a fast developing area.
    For example some groups are working only on some semiconductor materials for its optical properties. some are working on its electrical properties for some special application.
    Some are doing just modeling and some are doing device fabrication!
    Please be careful about it!

سلام
    میخواستم بدونم که آیا با توجه به تحریم هایی که برای ایران در نظر گرفته شده، میشه امیدوار بود که بشه برای رشته نانوتکنولوژی از دانشگاه های آمریکا یا اروپا پذیرش گرفت؟ یک دوستی میگفت این رشته هم مثل فیزیک هسته ای جزو رشته های تحریم هست
    من در حال حاضر دانشجوی نانوتکنولوژی دانشگاه جواهر حیدرآباد هستم
    آیا نمره بالای GRE یا داشتن مقاله میتونه گرفتن پذیرش و همینتور بورس تحصیلی رو پررنگ تر کنه؟

Member mohhhamad آواتار ها

سلام
    بی اثر نیست
    من چندین مورد سخت گیری سراغ دارم(تو کشور های سوئیس آمریکا ویک مورد هم تو ژاپن!)اما قیاس این با هسته ای کاریه کاملا غلط.
    تو تمام رشته ها اگر بخواهید یه موضوع خوب کار بکنید باید برید به سمت نانوتکنولوژی.به هرحال باید این مسیر رو برید جلو
    واما در مورد پذیرش بله شما هرچقدر میتونید نمره تون بالاتر باشه ومقاله هاتون بیشتر.
    این کاربر ،غیر فعال است.

ممنونم از جوابتون، برای نانو تکنولوژِی GRE SUBJECT هم تاثیری داره؟ یا عمون general کافیه؟ چند درصد حتمال داره به ایرانی ها فاند بدند تو اروپا و آمریکا؟ البته منظورم اینه که ممکنه که حتی اگه یک تخقیق خیلی خوب و یک نمره عالی داشته باشیم، بازم به خاطر ایرانی بودن فاند ندند؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط m.parsafar نمایش پست ها
    سلام
    بی اثر نیست
    من چندین مورد سخت گیری سراغ دارم(تو کشور های سوئیس آمریکا ویک مورد هم تو ژاپن!)اما قیاس این با هسته ای کاریه کاملا غلط.
    تو تمام رشته ها اگر بخواهید یه موضوع خوب کار بکنید باید برید به سمت نانوتکنولوژی.به هرحال باید این مسیر رو برید جلو
    واما در مورد پذیرش بله شما هرچقدر میتونید نمره تون بالاتر باشه ومقاله هاتون بیشتر.

Member mohhhamad آواتار ها

این به جایی هستید که مشا میخوای اپلای بکنی مثلا دانشکده فیزیک فلان حا مثلا برکلی شما با توجه به رشتتون یه استاده وکارهاش چشماتونو میگیره ومیخوای اپلای کنی معموملا اونجاها بایدGRe subject بدی(حدس می زنم ها) اما معمولا GRE gener هست تو بیشتر موارد .بسته به دانشکده مد نظرتون.
    جواب سوالتون مثبته
    من البته موارد ضدو نقیض زیاد دیدم.بهتر عبارت همون سخت گیریه نمیشه گفت اصلا ونه میشه گفت حتما.مثلا یه دوستی تو سوئس بود میگفت به خاطر ایرانی بودن مجبور شدم پروژمو از نانو به یه پروژه دیگه تغییر بدم.وهم کلی داشنجوی ایرانی داریم که دارن تو اروپا وهمون سوئیس رو نانو کار میکنن
    آقا حالا شما نمره های بالا رو اوکی کننننننن تا بعد
    این کاربر ،غیر فعال است.

Junior Member

سلام.
    مبحث انتقال حرارت در نانو سیال ها کاربرد نظامی داره؟و آیا برای گرفت ویزا مشکل پیدا میکنیم؟
    ممنون

یه سوال تقریباً کلی:

من در جستجوهام کلاً چنتا "دانشکده نانو" پیدا کردم، کلی هم استاد که تو زمینه نانو کار میکنن. (آمریکا)

اگر ما حالا به امید خدا پذیرش گرفتیم (از آمریکا) و بعدش رفتیم برای ویزا گرفتن و خدای نکرده، خدای نکرده، خدای نکرده ویزا نگرفتیم، اون وقت باید چیکار کرد. یعنی کلاً اگه ویزا ندادن راه حل چیست؟ و چه چاره ای باید اندیشید؟ آیا باید سال بعد دوباره اپلای کرد؟ یا راه حل دیگه هم داره؟ این همه وقت و هزینه گذاشتیم، بعدش هیچی ؟؟؟؟!!!!!
    ویرایش توسط mah65 : August 30th, 2010 در ساعت 02:00 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)