صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 20

موضوع: میلواکی Milwaukee

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Sharif University - Electronic

پیش فرض پاسخ : میلواکی Milwaukee

نقل قول نوشته اصلی توسط a65 نمایش پست ها
    سلام . سال نو رو من هم تبریک میگم
    من هم برای پاییز ۲۰۱۳ پذیرش گرفتم و ویزام هم اوکی شده اما هنوز پیک آپ نکردمش تو پاسم. تا اونجایی که من میدونم ایرانی‌ خیلی‌ اونجا نیستش. برای محل اقامتم بهتره ترم اولو برید خوابگاه که با محیط و شرایط آشنا بشید بد تصمیم بگیرید، من کلی‌ تحقیقات کردم و همه‌چیز بستگی به نوع زندگی‌ خودتون داره و چون خوابگاهها نزدیک و نیازی به هزینهٔ جابجایی ندارید خوابگاه ارزون‌تر در میاد.
    من از یک دانشجوی میلواکی شنیدم که اکثر ایرانی ها در یک منطقه زندگی میکنند و کمتر خوابگاه میروند. چون خوابگاه ها بین 3-4 نفر اشتراکی هست و با این شرایط، خیلی هم ارزون در نمیاد. شما خوابگاه رو برای اقامت اولیه انتخاب کردید؟ میشه اگر در رابطه با شرایط خوابگاه اطلاعاتی دارید، بیان کنید؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Sharif University - Electronic

نقل قول نوشته اصلی توسط raha230 نمایش پست ها
    سلام.
    در مورد میلواکی بگم که ایرانی زیاد داره و اکثرا توی جای به نام Wilson drive که خونه های فردی به نام پاتریک هست زندگی میکنن که به نظر من از خوابگاه خیلی بهتر و ارزونتر هست.
    اگر بازم سوالی داشتید خوشحال میشم که در خدمت باشم.
    کلا اگر بگید خانه ها چه ساختاری در میلواکی دارند ممنون میشم. در مورد برخی کشورهای اروپایی شنیده ام که خانه 1 خوابه، حال و پذیرایی ندارد و فقط یک اتاق دارد. آیا اینجا هم خانه 1 خوابه همین تعریف را دارد؟
    و دیگر اینکه هزینه خانه و مسافت آن تا دانشگاه چگونه است؟
    سپاس دوست عزیز

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fsbashiri نمایش پست ها
    من از یک دانشجوی میلواکی شنیدم که اکثر ایرانی ها در یک منطقه زندگی میکنند و کمتر خوابگاه میروند. چون خوابگاه ها بین 3-4 نفر اشتراکی هست و با این شرایط، خیلی هم ارزون در نمیاد. شما خوابگاه رو برای اقامت اولیه انتخاب کردید؟ میشه اگر در رابطه با شرایط خوابگاه اطلاعاتی دارید، بیان کنید؟
    ممنون
    من برای ترم اول
    خوابگاه رو برای اقامت انتخاب کردم چون به دانشگاه نزدیک باشه و تا اونجایی که من پرسیده بودم خوابگاه ارزونتر در میومد اما raha جان میگن اینجور نیست. ممنون میشم اگه رها جان راجبه هزینهای زندگی و خوابگاه اطلاعات بیشتری بدند.

ممنونم

Junior Member

راجع به ساختار خونه های محله ای که ایرانی ها هستند بگم که خونه های یک خوابش واقعا بزرگه و به نظر من که خونه های خوبی هستند. یک سالن به نسبت بزرگ و یک اتاق خواب داره و کمد دیواری های جاداری هم داره. یک انباری هم روی خونه ها هست. اجاره خونه یک خوابه 630 و دوخوابه 820 هست که heat و water هم روی همین هزینه هست و نیاز نیست شما هزینه جداگانه ای پرداخت کنید. هزینه برق هم حدود 25 دلاره که تابستون به 50 هم میرسه. اینجا معمولا بچه های مجرد (البته معمولا پسرها ) با هم همخونه میشن که اینجوری هزینه ها نصف میشه.
    فاصله این خونه ها تا دانشگاه با اتوبوس 10 دقیقه هست.
    بعضی از بچه ها هم در downtown شهر studio میگیرن حدودا بین 400 تا 500 هست.
    اما در مورد خوابگاه من شنیدم که ساختمونش قدیمیه و هزینه هم بیشتره و شلوغتر هم هست. من خودم کسی رو ندیدم که بره خوابگاه! اونجا مسلما احتمال اینکه بتونید با یه ایرانی هم اتاق بشید خیلی کمه چون معمولا بچه های ایرانی خوابگاه نمیرن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanic

نقل قول نوشته اصلی توسط majidahadi09 نمایش پست ها
    سلام
    من الان در میلواکی هستم
    اگه از دوستان کسی برای اسپرینگ 2014 پذیرش داره و کمک یا راهنمایی خواست من در خدمتم
    سلام من بهار 2014 دارم میام و حدود 2 هفته دیگه میرسم میلواکی نمی دونم اول که می رسم کدوم هتل یا متل برم که ارزون و خوب باشه تا بتونم خونه پیدا کنم. حقیقتش هیچی نمی دونم ارز اونجا.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering at UWM

نقل قول نوشته اصلی توسط raha230 نمایش پست ها
    راجع به ساختار خونه های محله ای که ایرانی ها هستند بگم که خونه های یک خوابش واقعا بزرگه و به نظر من که خونه های خوبی هستند. یک سالن به نسبت بزرگ و یک اتاق خواب داره و کمد دیواری های جاداری هم داره. یک انباری هم روی خونه ها هست. اجاره خونه یک خوابه 630 و دوخوابه 820 هست که heat و water هم روی همین هزینه هست و نیاز نیست شما هزینه جداگانه ای پرداخت کنید. هزینه برق هم حدود 25 دلاره که تابستون به 50 هم میرسه. اینجا معمولا بچه های مجرد (البته معمولا پسرها ) با هم همخونه میشن که اینجوری هزینه ها نصف میشه.
    فاصله این خونه ها تا دانشگاه با اتوبوس 10 دقیقه هست.
    بعضی از بچه ها هم در downtown شهر studio میگیرن حدودا بین 400 تا 500 هست.
    اما در مورد خوابگاه من شنیدم که ساختمونش قدیمیه و هزینه هم بیشتره و شلوغتر هم هست. من خودم کسی رو ندیدم که بره خوابگاه! اونجا مسلما احتمال اینکه بتونید با یه ایرانی هم اتاق بشید خیلی کمه چون معمولا بچه های ایرانی خوابگاه نمیرن.
    محله ایرانی ها کجا میشه؟ جای امنیه برا زندگی کلا؟ چون شنیدم بعضی مناطق اصن امن نیستن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Karlsruhe institute of tech

سلام دوستان، من برای پاییز امسال پذیرش از UWM گرفتم. در ضمن یه موقعیت هم برام توی آلمان پیش اومده؛ میخواستم ببینم زندگی و هزینه ها توی میلواکی به چه صورتی هست؟
    پستهای قبلی رو دیدم ولی اون هزینه ها مربوط به دوسال پیش هست! الان اونجا تورم داشته و یا قیمتها تغییری کرده؟ به نظرتون با فاند TA میشه یه خونه یه اتاقه کرایه کرد و با این فاند زندگی کرد؟

Junior Member iris87 آواتار ها

سلام
    مبارک باشه. هزینه ها و زندگی در میلواکی همونطور که یکی از دوستان در پستهای اول و دوم گفته بود هست. چندان تفاوت زیادی نکرده و تورم چندانی نداریم اینجا. مثلا اجاره خونه یک خوابه در منطقه ای که نزدیک دانشگاه هست بین 630 تا 750 ؛ ممکنه در تغییر باشه که این دیگه برمیگرده به مزایا یا امکانات بیشتر اون ساختمان ( مثلا مجتمع بودن؛ پارکینگ داشتن؛ محل خونه از نظر امنیت یا سایر موارد).
    اگه مجرد هستین، میگم نه تنها میشه یه خونه یه خوابه با فاند TA اجاره کرد؛ که احتمالا سر سال ماشین هم میتونین بگیرین. اما پیشنهاد بهتر برای مجرد ها پیدا کردن همخونه ای هست.
    در این صورت هزینه خونه نصف میشه و میتونید استفاده بهتری ازپولتون داشته باشید.
    امیدوارم موفق باشین.
    THE ONLY PERSON WHO IS EDUCATED IS THE ONE WHO HAS LEARNED HOW TO LEARN - AND CHANGE. CARL ROGERS

Junior Member

سلام بر دوستان میلواکی
    من بذیرش گرفتم واسه بهار ۲۰۱۷. ۳ماه دیگه میام. من تا الان موفق نشدم فاند بگیرم. جواب میدن که زوده الان واسه TA تصمیم گیری شه. رشتم صنایع هستش. من به این امید دارم میام و هزینه میکنم که چون مقطع دکتری دارم میام از طرم ۲ فاند جور کنم. به نظرتون ریسک منطقی دارم میکنم؟

بعد اینکه نزدیکترین و خوش مسیرترین منطقه برای دانشجوهای UWM کدوم منطقه هستش واسه زندگی؟ من متاهل هستم.

Junior Member

سلام دوستان . من برای پائیز 2017 پذیرش گرفتم مقطع دکتر رشته مهندسی و علم مواد. هنوز درباره فاند جوابی ندادن. فقط گفتن اصل مدارک دانشگاهی رو بفرست تا I-20 صادر بشه. میخواستم بدونم میشه قبل از اومدن خوابگاه دانشگاه رو گرفت یا اینکه باید بیایم و چند روز صبر کنم تا خوابگاه بهم بدن؟ آیا جایی بهتر از خوابگاه از نظر هزینه هست و نزدیک به دانشگاه هست؟ اگر هست لطفا راهنمایی و کمک کنید. در ضمن اگر میشه توضیحی درباره دانشجو ها و یا درکل ایرانی هایی که اونجا هستن بدید. متشکرم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12