صفحه 7 از 7 نخستنخست 1234567
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 63 , از مجموع 63

موضوع: مزایا و معایب درس خواندن و زندگی کردن در شهرهای کوچک آمریکا (زیر 100 هزار نفر)

Moderator
    mehrdad_m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science UAlbany

پیش فرض پاسخ : مزایا و معایب درس خواندن و زندگی کردن در شهرهای کوچک آمریکا (زیر 100 هزار نفر)

زندگی تو شهرای کوچیک آمریکا خیلی خسته کنندس. این رو وقتی میفهمین, که یه سر برید New York واسه تعطیلات.

پیش فرض پاسخ : مزایا و معایب درس خواندن و زندگی کردن در شهرهای کوچک آمریکا (زیر 100 هزار نفر)

سلام من تو یه دو راهی بزرگ گیر کردم رفتن به merced یه شهر کوچیک تو کالیفرنیا یا یه سال دیگه ایران بمونم و شانسم رو دوباره امتحان کنم البته سال دیگه شانس بهتری خواهم داشت چون میتونم زبان بهتر بشم و مقاله بنویسم.

Member rafcity آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی خودرو - (IUST)

نقل قول نوشته اصلی توسط Farnaz22800 نمایش پست ها
    سلام من تو یه دو راهی بزرگ گیر کردم رفتن به merced یه شهر کوچیک تو کالیفرنیا یا یه سال دیگه ایران بمونم و شانسم رو دوباره امتحان کنم البته سال دیگه شانس بهتری خواهم داشت چون میتونم زبان بهتر بشم و مقاله بنویسم.
    به نظر من ریسکه بزرگیه. تا سال دیگه خدا میدونه چه اتفاقاتی بیفته . تو این هرج و مرج هایی که تو دنیا هست. در ضمن شما اگر دانشجوی قابلی باشین امکان جابه جایی وقتی تو آمریکا باشین بهتره تا اینکه صبر کنین دوباره اپلای کنین. من بودم از دست نمیدادم این فرصت رو.
    همیشه نگات به اون بالا باشه تا دلت ازین پایینیا نگیره . . .

صفحه 7 از 7 نخستنخست 1234567

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)