صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 63

موضوع: مزایا و معایب درس خواندن و زندگی کردن در شهرهای کوچک آمریکا (زیر 100 هزار نفر)

Member azy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tectonics Shiraz

پیش فرض پاسخ : مزایا و معایب درس خواندن و زندگی کردن در شهرهای کوچک آمریکا (زیر 100 هزار نفر)

سلام. من تازه متوجه این تاپیک شدم.
    راستش من واسه دانشگاه maine تو orono اپلای کردم. بعد از این همه مدت تازه این مسایلی که شما گفتید رو برسی کردم.حالا می بینم جمعیتش همش 10هزار نفره..به نظر شما خیلی بده؟
    Nothing Can Prevent Me From Achieving Higher Goals in Life

Member azy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tectonics Shiraz

پیش فرض پاسخ : مزایا و معایب درس خواندن و زندگی کردن در شهرهای کوچک آمریکا (زیر 100 هزار نفر)

رو نقشه که نگاه می کنم حداقل فاصله تا نیویورک 500 کیلومتر هست
    Nothing Can Prevent Me From Achieving Higher Goals in Life

Member Kingsalar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PETE/ChE

نقل قول نوشته اصلی توسط azy نمایش پست ها
    سلام
    اگه قرار بر این باشه که شهر های اون منطقه رو با نیویورک بسنجیم، باید اون موقع بگیم فلان دانشگاه تو آریزونا تا لس آنجلس این همه فاصله داره پس نمی صرفه بریم!!!!
    شما باید Orono رو با Portland ایالت مین بسنجین که 66000 تا کلا جمعیت داره. تو ایالت مین جمعیت متمرکز نیست که یک شهر خیلی پرجمعیت باشه بقیه کم جمعیت. البته این شهر فاصله ی کمی هم با پرتلند نداره، 220 کیلومتر و با شهر میلیناکت دومین شهر بزرگ این ایالت فاصله ی کم تری داره. البته شما نگران این مسائل نباشید منطقه ی نیوانگلند شهر های بزرگ زیادی داره و موفقیت شغلی بسیار. البته واسه رشته ی شما که زمین شناسی-تکتونیک اه کلا همه جای آمریکا کارای تحقیقاتی انجام میشه، اما بیشتر ایالت های آریزونا، نیومکزیکو، ویسکانسین، ویرجینیای غربی تا اونجایی که میدونم تیم های قوی زمین شناسی دارن.
    پیروز و سربلند باشید.
    .One cannot reach Paradise by creating Hell for others

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط azy نمایش پست ها
    تا نیویورک 500 مایله (750 کیلومتر). نزدیکترین شهر بزرگ بهش بوستون است که اونهم 400 کیلومتری میشه.

کلا ایالت مین امریکا ایالت دورافتاده و کم جمعیت و بسیار سردی است. این شهر هم عملا فقط همون دانشگاهه و بس. در عوض خوبیش اینه که به درس و تحقیق تون میرسید چون نه آدمیزادی میبینید، نه وقتتون تلف تفریح میشه بیرون هم که نصف سال برفه الی آخر. قشنگ میتونید بنشینید تمام وقت درس بخونید

از شوخی گذشته این جا رو بعنوان آخرین انتخاب تون بگذارید. اگر خیلی به زندگی در شهرهای بزرگ علاقه دارید در مین افسردگی میگیرید.

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

نقل قول نوشته اصلی توسط Kingsalar نمایش پست ها
    درود بر دوستان عزیز
    این هم لیست بهترین شهر های دانشگاهی College Towns آمریکا از دید روزنامه ی USA Today ؛

1. Ithaca, N.Y.
    2. State College, Pa.
    3. Iowa City
    4. Ames, Iowa
    5. Champaign-Urbana, Ill.
    6. Charlottesville, Va.
    7. Corvallis, Ore.
    8. Bloomington, Ind.
    9. Lawrence, Kan.
    10. Logan, Utah
    Source: American Institute for Economic Research

البته این لیست بندی ها خیلی مهم نیست. در کل به نظر من اگه افراد واسه ادامه ی تحصیل در رشته های مادر ( مهندسی برق، مکانیک، شیمی، عمران و ...) شهر های بزرگ تر یا حداقل شهر های کوچک نزدیک به شهر های بزرگ رو انتخاب کنن به طور قطع شانس بهتری از نظر کاری خواهند داشت اما در مورد دانشگاه های رنک بالا که در شهر های کوچیک قرار داشته باشن قضیه متفاوته. ولی این مورد در تمامی مواقع درست نیست و واسه رشته های دیگه جریان به طور کلی عوض میشه. مثلا در رشته ی معدن ایالت کلورادو و نوادا به همراه آریزونا( البته دانشگاه های این ایالت در شهر های بزرگی هستن، توسان و فینکس) به همراه چند تا ایالت مجاور قطب های معدنی آمریکا به حساب میان که اکثر دانشگاه های معدنی Schools of Mine ایشون در شهر های کوچیک قرار گرفته، از بیوت تو مونتانا بگیرین تا رپید سیتی تو داکوتای جنوبی. یا مثلا واسه رشته ی مهندسی نفت؛ قطب نفتی آمریکا تو ایالت های تگزاس، لوییزیانا، داکوتای شمالی-مونتانا، پنسیلوانیا-ویرجینیا به همراه کالیفرنیاست که همه یا اکثر دانشگاه هاشون در شهر های کوچیک قرار گرفتن( خیلی جالبه بدونین که از 15 دانشگاه نفتی در آمریکا فقط USC و Pittsburgh تو شهر های متروپالیتنی قرار گرفتن و بقیش همگی و یا اکثرا تو شهرهای <100000 نفرین). علت این موضوع هم فیلد کاری خاص این رشته هاست که بیشتر با منابع زیر زمینی سرکار دارن تا امکانات.
    در کل اگه بخوام یه نتیجه گیری کلی کنم،در شرایط برابر شهر های کوچیک نزدیک به شهر های بزرگ بهترین گزینه واسه انتخابن هستن چون که شلوغی و آلودگی شهر های بزرگ رو ندارن و به دلیل نزدیک بودن به شهر های مادر از امکانات بازار کار و... اون شهر ها بهره مندن.

با آرزوی موفقیت و شادکامی واسه همه ی دوستان
    من نمی دونم این رزونامه ها و ... چجوری این رنک بندی ها رو انجام میدن!!!...من از بچه های cornell و VT و Iowa پرسیدم و اونها واقعا احساس رضایت نکردن ...نمی دونم این رنکینگ ها بخاطر گمراه کردن اذهان عمومیه....یا واقعا مزاج ما ایرایها با امریکائیها متفاوته .....چون عمدتا بچه ها از کوچک بودن این شهرها گله داشتن
    خودمونبما این تهران ما رو خیلی بد عادت کرده هاااا
    I love you USA

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    من نمی دونم این رزونامه ها و ... چجوری این رنک بندی ها رو انجام میدن!!!...من از بچه های cornell و VT و Iowa پرسیدم و اونها واقعا احساس رضایت نکردن ...نمی دونم این رنکینگ ها بخاطر گمراه کردن اذهان عمومیه....یا واقعا مزاج ما ایرایها با امریکائیها متفاوته .....چون عمدتا بچه ها از کوچک بودن این شهرها گله داشتن
    خودمونبما این تهران ما رو خیلی بد عادت کرده هاااا
    من الان با چندین نفر از ex-cornell ها همکلاس هستم و ازشون می پرسیدم اکثرا خود شهر Ithaca رو دوست داشتن و بیشتر مشکلشون این بود که شهر بزرگی نزدیکشون نیست و حین ترم اصلا نمیشه جایی رفت. البته فشار کاری این دانشگاه ها هم خیلی اجازه ای نمی ده. من خودم فقط 1 ساعت با لندن فاصله دارم و هر ماه یک بار هم فرصت نمی کنم برم!

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    من الان با چندین نفر از ex-cornell ها همکلاس هستم و ازشون می پرسیدم اکثرا خود شهر Ithaca رو دوست داشتن و بیشتر مشکلشون این بود که شهر بزرگی نزدیکشون نیست و حین ترم اصلا نمیشه جایی رفت. البته فشار کاری این دانشگاه ها هم خیلی اجازه ای نمی ده. من خودم فقط 1 ساعت با لندن فاصله دارم و هر ماه یک بار هم فرصت نمی کنم برم!
    آره خوب...اکثرا میگن خوذش شهر ها خوبن اما کوچیکن و از شهرهای بزرگ دورن!!!!
    I love you USA

Junior Member

کسی از دوستان از دانشگاه تگزاس تک Texas Tech University که تو شهر Lubbock هست خبری داره ؟

من مرددم واسه رفتن به این دانشگاه چون تو یک شهر دور افتادست انگار و کم جمعیت ، موندم والا چیکار کنم ، هرچند هنوز وضیعت فاند معلوم نشده .

نقل قول نوشته اصلی توسط Shakeloli نمایش پست ها
    کسی از دوستان از دانشگاه تگزاس تک Texas Tech University که تو شهر Lubbock هست خبری داره ؟

من مرددم واسه رفتن به این دانشگاه چون تو یک شهر دور افتادست انگار و کم جمعیت ، موندم والا چیکار کنم ، هرچند هنوز وضیعت فاند معلوم نشده .
    تگزاس تگ دانشگاه خوبیه. اما خب شهرش خیلی خیلی کوچیکه عوضش میتونی 5 ساعته بری دالاس پر از ایرانیه و معمولا برنامه های باحال هم زیاد هست اونجا. مثل کنسرت، ولنتاین ایرانیا، 13 بدر ...
    راه، همان است که تو می‌روی.

Member niloofar.r آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    statistics

No it is not hard at all!
    I am living in a small city and what is good about that is you can get to know people and places easier
    people are more traditional which depends on you if you like or dislike
    most often you should have your own car

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    همون طور که می دونید خیلی از دانشگاهای خوب آمریکا تو شهرهای کوچیک واقع شدن.
    من خودم تو انتخاب دانشگاه خیلی سر این قضیه دو دل بودم و با اینکه چند تا دانشگاه تو شهرهای کوچیک هم اپلای کردم ولی بازم احساس می کنم سخته برم اونور تو یه شهر 40-50 هزار نفری زندگی کنه. شایدم من دارم اشتباه می کنم. به هر حال خوشحال میشم دوستان با تجربه نظرشون رو در این باره بگن.
    خداوندا تو میدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است
    چه رنجی میکشد آنکس که
    انسان است و از احساس سرشار است

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)