صفحه 24 از 29 نخستنخست ... 14151617181920212223242526272829 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 286

موضوع: انواع ویزا | ویزای دانشجویی | ویزای غیر دانشجویی | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انواع ویزا | ویزای دانشجویی | ویزای غیر دانشجویی |

one more question

is it possible to come with tourist visa and change it to student visa for Chinese language class

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط online نمایش پست ها
    one more question

is it possible to come with a tourist visa and change it to student visa for Chinese language class
    No. that is Impossible. Actually, for varying any type of visa you need to leave the country once.

سلام دوستان عزیز.
    ویزای تحصیلی چین چند روزه صادر میشه؟ به عدم سؤ پیشینه هم نیاز هست؟ یه سوال دیگه، این نامه تمکن مالی رو چطور بگیرم؟ من تهران نیستم، خارج از تهران این نامه رو چطور باید بگیرم؟
    ویرایش توسط odiwxe2 : July 10th, 2017 در ساعت 12:32 AM

Junior Member

سلام دوستان یه سوال داشتم خیلی داره آزار دهنده میشه ممنون میشم راهنمایی کنید
    آیا برای ویزای دانشجویی از ما مصاحبه میشه تو سفارت؟ و اینکه در ویزای دانشجویی احتمال رد درخواست ویزا هست؟

سلام دوستان.لطفا اگه کسی اطلاع جدید و واضحی در مورد سه مورد زیر داره،منو راهنمایی کنه.باتشکر

1- برای گرفتن ویزای دانشجویی آیا واقعا گواهی سو سابقه ترجمه شده نیاز هست؟؟!!...چون توی سایت سفارت چین چیزی در این مورد در بخش ویزای دانشجویی (X1) نگفته، در صورتی که در پست مربوط به چندین سال قبل اینجا به این مورد اشاره شده!!

2-اگر که تحصیل با هزینه شخصی باشه و فعلا بصورت رسمی بورسی نداشته باشی آیا باید حساب بانکی یا گواهی تمکن مالی یا چیزی مشابه به اینها به سفارت ارائه کرد؟؟؟ در این مورد در بخش انگلیسی سفارت صحبت شده ولی هیچ جزئیاتی راجع به نوع و روش ارائه مدرک یا حساب وجود ندارد و توی فروم های فارسی هیچ کس بهش اشاره نکرده پس اگه کسی اطلاعات واضح یا تجربه ای در این مورد داره، بیان کنه لطفا!

3- در مورد معاینه پزشکی، فرم مربوطه را باید از سایت سفارت دانلود کرد و چیزهایی رو که نیاز داره توسط پزشک تکمیل بشه و یا باید از سایت دانشگاه باشه؟ برخی از دوستان اینجا گفتند باید از سایت دانشگاه باشه ولی من داخل سایت سفارت یک فرم مربوط به معاینات پزشکی دیدم در صورتی که در سایت دانشگاه به همچین موردی برنخوردم!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad2002 نمایش پست ها
    سلام دوستان.لطفا اگه کسی اطلاع جدید و واضحی در مورد سه مورد زیر داره،منو راهنمایی کنه.باتشکر

1- برای گرفتن ویزای دانشجویی آیا واقعا گواهی سو سابقه ترجمه شده نیاز هست؟؟!!...چون توی سایت سفارت چین چیزی در این مورد در بخش ویزای دانشجویی (X1) نگفته، در صورتی که در پست مربوط به چندین سال قبل اینجا به این مورد اشاره شده!!

2-اگر که تحصیل با هزینه شخصی باشه و فعلا بصورت رسمی بورسی نداشته باشی آیا باید حساب بانکی یا گواهی تمکن مالی یا چیزی مشابه به اینها به سفارت ارائه کرد؟؟؟ در این مورد در بخش انگلیسی سفارت صحبت شده ولی هیچ جزئیاتی راجع به نوع و روش ارائه مدرک یا حساب وجود ندارد و توی فروم های فارسی هیچ کس بهش اشاره نکرده پس اگه کسی اطلاعات واضح یا تجربه ای در این مورد داره، بیان کنه لطفا!

3- در مورد معاینه پزشکی، فرم مربوطه را باید از سایت سفارت دانلود کرد و چیزهایی رو که نیاز داره توسط پزشک تکمیل بشه و یا باید از سایت دانشگاه باشه؟ برخی از دوستان اینجا گفتند باید از سایت دانشگاه باشه ولی من داخل سایت سفارت یک فرم مربوط به معاینات پزشکی دیدم در صورتی که در سایت دانشگاه به همچین موردی برنخوردم!!
    با سلام
    این سوال من هم هست لطفا دوستانی که اطلاع دارند راهنمایی بفرمایند، من خودم فعلا واسه یک دوره زبان چینی یکساله تصمیم دارم برم، میخوام ویزای X1 درخواست کنم، ولی توی سایت سفارت چین چیزی در مورد گواهی سو سابقه ترجمه شده در بخش ویزای دانشجویی (X1) گفته نشده، حتی در مورد فرم معاینه پزشکی هم چیزی گفته نشده (من که ندیدم لااقل) اینم لینکش http://ir.china-embassy.org/eng/lsfw...w/t1295564.htm ، آیا جهت درخواست ویزای دانشجویی X1 گواهی سو سابقه ترجمه شده و فرم معاینه پزشکی مورد نیاز است؟ با تشکر و سپاس از دوستان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط acu نمایش پست ها
    دوستان به یک نکته حتما توجه کنین: اینکه به هیچ وجه نمی شه ویرای L رو داخل چین به X یا S یا هر ویزای دیگه ای تبدیل کرد. هر کسی هم گفت قبول نکنین حتی دانشگاه. چون به خصوص برای ایرانی ها این قانون رو خیلی سفت و سخت اجرا می کنن. جدیدا هم برای دانشجویان ایرانی با ویزای X1 که درخواست اقامت دانشجویی می دن (به غیر از اونهایی که بورس کامل هستند) یک مدرک اضافه رو اجباری کردن:

۱- گواهی تمکن مالی ۱۰۰،۰۰۰ یوآن از یک "بانک چینی"
    یا
    ۲- نامه گارانتی از دانشگاه چینی که شما رو از نظر مالی و سایر مسایل ضمانت می کنه.

این برای دانشجو های ایرانی جدیدا اضافه شده. گفتم بدونین که بعدا غافلگیر نشین.

آیا این صحت داره در مورد صدهزار یوان و نامه گارانتی از دانشگاه؟؟ خواهش میکنم دوستانی که با ویزای تحصیلی رفتن چین و جهت اجازه اقامت مراجعه کردن به پلیس محلی یا اداره اتباع یا هر محلی که مربوط به این کاره، خواهشا راهنمایی کنند درمورد این موضوع

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad2002 نمایش پست ها

من پست های قبلی رو مطالعه کردم، دوستان گفتن برای درخواست ویزای تحصیلی نیازی به فرم معاینه پزشکی و گواهی عدم سو پیشینه نیست، ولی گویا فرم معاینه پزشکی رو بعد از رفتن به چین در آنجا نیاز خواهید داشت.
    فقط من هیچ موضوعی یا لینکی در مورد فرم معاینه پزشکی در وبسایت سفارت ندیدم، این فرم رو از کجا باید دانلود کرد؟

Junior Member

سلام. دوستان. سوال من در مورد مبلغی است که باید برای ویزا پرداخت بشه. آیا این صد دلاری که باید برای ویزای دانشجویی پرداخت بشه رو باید به دلار پرداخت کنیم یا ببریم بانک به تومان بریزیم به حساب سفارت؟ من متوجه نشدم. بعضی از دوستان نوشتند نقد باید بدی سفارت به دلار و بعضی ها نوشتند، می تونی بری بانک روبروی سفارت به تومان بریزی به حسابشون. ممنون میشم اگر کسی قبلا ویزا گرفته بگه این پول رو چطور باید پرداخت کنیم؟ آیا باید دلار بگیریم یا به تومان هم میشه پرداخت کرد همانطور که بعضی ها گفتند بردند ریختند به حساب سفارت. منتظر پاسختون هستم.

نقل قول نوشته اصلی توسط boxing نمایش پست ها
    سلام. دوستان. سوال من در مورد مبلغی است که باید برای ویزا پرداخت بشه. آیا این صد دلاری که باید برای ویزای دانشجویی پرداخت بشه رو باید به دلار پرداخت کنیم یا ببریم بانک به تومان بریزیم به حساب سفارت؟ من متوجه نشدم. بعضی از دوستان نوشتند نقد باید بدی سفارت به دلار و بعضی ها نوشتند، می تونی بری بانک روبروی سفارت به تومان بریزی به حسابشون. ممنون میشم اگر کسی قبلا ویزا گرفته بگه این پول رو چطور باید پرداخت کنیم؟ آیا باید دلار بگیریم یا به تومان هم میشه پرداخت کرد همانطور که بعضی ها گفتند بردند ریختند به حساب سفارت. منتظر پاسختون هستم.
    سفارت یه شماره حساب ارزی دربانک شهر داره. وقتی به شما گفتن که هزینه ویزا رو پرداخت کنید. باید به اون بانک روبروی سفارت مراجعه و پول رو به دلار پرداخت کنید. بانک برای اینکه خودش رو درگیر هیچ دردسری نکنه فقط از شما صد دلاری میخواد