صفحه 10 از 29 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 286

موضوع: انواع ویزا | ویزای دانشجویی | ویزای غیر دانشجویی | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : انواع ویزا | ویزای دانشجویی | ویزای غیر دانشجویی | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط ramtin101 نمایش پست ها
    ممنونم ازت. روش گرفتن این ویزا چطوره؟ من به عنوان یه شخص عادی میتونم بگیرم این ویزا رو یا باید مثلا براش از طرف دانشگاه یا هر جا باید دعوت نامه داشته باشم؟
    البته بیشتر منظور من اینه که برای کار چطور میشه دریافت کرد.
    خیر! این مورد ویزا تنها باید از طریق یه ارگان بصورت رسمی از شما دعوت بشه! شخصی نیست! برای کار کردن ویزای Z بگیرید که بعنوان نیروی خارجی وارد چین بشید و سالها بتونید کار کنید.

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : انواع ویزا | ویزای دانشجویی | ویزای غیر دانشجویی | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan7 نمایش پست ها
    سلام دوستان من برای تحصیل پزشکی در دانشگاه ووهان چین اقدام کردم و دانشگاه مدارک من رو تایید کرده اما در مورد ویزای چین چند تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید.
    اول اینکه من باید برای تحصیل در چین ویزای تحصیلی بگیرم یا ویزای توریستی ؟ یکی از دوستان که من از طریق ایشون اقدام کردم گفتند که شما می تونید اول با ویزای توریستی
    از یکی از آژانس های مسافرتی اقدام بکنید و بعد که وارد دانشگاه شدید دانشگاه اون رو برای شما تبدیل به ویزای تحصیلی می کنه آیا این روش رو شما پیشنهاد می کنید یا خیر
    و اینکه آیا دانشگاه های چین برای ثبت نام ( رجیستر ) مبلغی رو دریافت می کنند یا خیر

سپاس
    این چه کاریه؟!! شما داری راه ساده رو سخت میکنی!!! شما اگر مدارکت رو به دانشگاه ارائه دادی سپس باید صبر کنی دانشگاه ادمیشن رو برایت به همراه فرم jw201/202 ارسال کنه. سپس به سفارت مراجعه میکنی و تنها با پرداخت 100-150 دلار ویزای دانشجویی X میگیری. نیاز به اینهمه دردسر و سفر و هزینه اومدن نیست!!!
    در ضمن اکثر دانشگاههای چین بین 70-150 دلار اپلیکیشن فی میگیرن. که میتونی از طریق دوستان خارج از کشور یا صرافی ها پرداخت کنی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    خیر! این مورد ویزا تنها باید از طریق یه ارگان بصورت رسمی از شما دعوت بشه! شخصی نیست! برای کار کردن ویزای Z بگیرید که بعنوان نیروی خارجی وارد چین بشید و سالها بتونید کار کنید.
    دوست خوب ممنونم. مشکل من اینه که تو پاسپورتم ویزای F چین خورده و من اون موقع تو یه شرکت کار می کردم و نمیخوام ازش حرفی بزنم. اون شرکت برای من اون ویزا رو گرفت. میخوام اگه ازم پرسیدند چجوری این ویزا رو گرفتم یه جواب منطقی داشته باشم و نگم که اون شرکت برای من جور کرده. میشه راهنمایی کنید لطفا؟

Junior Member

دوستان من 28 مرداد واسه یه کنفرانس به مدت تقریبا یه هفته باید برم شهر کانمینگ (استان یون نان). کسی هست که بخواد دور و بر این تاریخ به اینجا سفر کنه؟ الان من باید برای چه نوع ویزایی اقدام کنم؟ چند روزه میتونم ویزا بگیرم و کی باید اقدام کنم که بتونم به این تاریخ برسم؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط barann نمایش پست ها
    دوستان من 28 مرداد واسه یه کنفرانس به مدت تقریبا یه هفته باید برم شهر کانمینگ (استان یون نان). کسی هست که بخواد دور و بر این تاریخ به اینجا سفر کنه؟ الان من باید برای چه نوع ویزایی اقدام کنم؟ چند روزه میتونم ویزا بگیرم و کی باید اقدام کنم که بتونم به این تاریخ برسم؟
    شما باید برای ویزای F اقدام کنی. شهر کنمینگ در جنوب غربی چین نزدیکه گوانگجو می باشد. شما پرواز مستقیم از ایران به گوانگجو بگیر بعد هم با حدود 2 ساعت با قطار CHR پرسرعت به کنمینگ میرسی.
    ویزای F حدوداً 1 هفته تا 10 روز طول میکشه.

ApplyAbroad Superstar

دوست خوب ممنونم. مشکل من اینه که تو پاسپورتم ویزای F چین خورده و من اون موقع تو یه شرکت کار می کردم و نمیخوام ازش حرفی بزنم. اون شرکت برای من اون ویزا رو گرفت. میخوام اگه ازم پرسیدند چجوری این ویزا رو گرفتم یه جواب منطقی داشته باشم و نگم که اون شرکت برای من جور کرده. میشه راهنمایی کنید لطفا؟
    شم با همون شرکت صحبت کن بگو ویزاتو به Z تغییر بده و نگرانی نداشته باشی. والا با همون F سفر کن وقتی اومدی به Z تغییر بده.

Junior Member

شما باید برای ویزای F اقدام کنی. شهر کنمینگ در جنوب غربی چین نزدیکه گوانگجو می باشد. شما پرواز مستقیم از ایران به گوانگجو بگیر بعد هم با حدود 2 ساعت با قطار CHR پرسرعت به کنمینگ میرسی.
    ویزای F حدوداً 1 هفته تا 10 روز طول میکشه.
    دوست عزیز بسیار متشکرم از پاسختون
    واسه ویزا به دعوتنامه هم نیاز دارم که بگم برام بفرستن؟ اگه بتونین آدرس ایمیلتونا برام بفرستین که بتونم جزئیات بیشتر را ازتون بپرسم واقعا ممنون میشم

Junior Member

شم با همون شرکت صحبت کن بگو ویزاتو به Z تغییر بده و نگرانی نداشته باشی. والا با همون F سفر کن وقتی اومدی به Z تغییر بده.
    ممنونم ازت. من اصلا چین نمیخوام برم. مسئله من اینه که من باید برای همین ویزای F که پاسپورتم خورده توضیح بدم. اما نمیدونم بگم چجوری این ویزا رو گرفتم. چون نمی خوام بگم اون شرکت برام این ویزا رو گرفته بوده. ممنونم میشم راهنماییم کنید.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط barann نمایش پست ها
    دوست عزیز بسیار متشکرم از پاسختون
    واسه ویزا به دعوتنامه هم نیاز دارم که بگم برام بفرستن؟ اگه بتونین آدرس ایمیلتونا برام بفرستین که بتونم جزئیات بیشتر را ازتون بپرسم واقعا ممنون میشم
    شما سوالاتت رو همین جا بپرس من گاهی از اوقات اینجا میام و پاسخ خواهم داد. شما به هر حال برای حضور نیاز به دعوتنامه از کنفانس داری باید با دبیرخانه کنفرانس هماهنگی بعمل بیاری.

ApplyAbroad Superstar

ممنونم ازت. من اصلا چین نمیخوام برم. مسئله من اینه که من باید برای همین ویزای F که پاسپورتم خورده توضیح بدم. اما نمیدونم بگم چجوری این ویزا رو گرفتم. چون نمی خوام بگم اون شرکت برام این ویزا رو گرفته بوده. ممنونم میشم راهنماییم کنید.
    خب خیلی راحت و بدون دردسر توضیح بده که چرا و چطور اون شرکت برات این اقدام رو انجام داد. مطمئناً بدلیل داشتن صلاحیت و تجربه ای که داشتی بهت نیاز داشتن. خیلی وارد جزییات سعی کن نشی اما در کل توضیح مختصر بده.