صفحه 13 از 29 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 286

موضوع: انواع ویزا | ویزای دانشجویی | ویزای غیر دانشجویی | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : انواع ویزا | ویزای دانشجویی | ویزای غیر دانشجویی | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط Alizadeh1364 نمایش پست ها
    خیر نیازی نیست.
    اگر برای آگوست بایستی دانشگاه باشید سریعتر برای گرفتن ویزا اقدام کنید.
    آقا من یه مشکلی دارم. که میخام دقایق 90 ویزامو بگیرم. میخام بدونم اگه 10 روز قبل رفتنم مدارک بدم ویزام حاظر میشه؟
    5 شنبه هم سفارت بازه یا خیر؟
    ممنون

پیش فرض پاسخ : انواع ویزا | ویزای دانشجویی | ویزای غیر دانشجویی | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط Alizadeh1364 نمایش پست ها
    سلام

ببینین من چند روزی هست ویزام رو گرفتم. براتون توضیح میدم که نگران نباشین.

1) چهار روزه ویزاتون حاضر میشه. اگر یکشنبه مدارک رو تحویل بدید پنچ شنبه حاضره
    2) 2 قطعه عکس 4 در 6 که همون عکس پاسپورتتون هست رو ببرین با خودتون
    3) تمام مدارک ارسالی از دانشگاه رو کپی بگیرید و ببرید. در سفارت کپی هاشون رو ازتون میگیرن و با اصلش چک میکنن و بعد اصلش رو تحول خودتون میدن
    4) حتما نامه پذیرش از دانشگاه و فرم ویزا رو که jw01 هست رو با خودتون ببرید
    5) از سایت سفارت چین فرم درخواست ویزا که برای ورژن 2013 هست رو دانلود کنید و در همون پی دی اف اطلاعات خواسته شده را تایپ کنید نگران نباشید قابلیت تایپ دارد
    6) به هیچ وجه نیازی به فرم معاینه پزشکی و یا تست خون نمیباشد. ولی بازم اگر دارید جهت احتیاط ببرید.
    7) حتما حتما حتما 100 دلار بخرید و با خودتون ببرید چون به شما میگن که بانک جلوی سفارت پول واریز کنید اگر همراه نداشته باشید معطل میشید و در اون نزدیکی صرافی هست اما باید وایستید تا ساعت 11 که باز کنه.
    8) بعد از واریز پول فیش واریزی و فیش سفارت رو نزد خودتون نگه دارین که موقع گرفتن پاسپورت بایستی به سفارت تحویل دهید.

موفق و موید باشید.
    منظورتون از بند 3 تمام مدارک ارسالی چیه؟ برا من فقط ادمیشن هست و فرم ویزا jw01 چیزه دیگه ای نیست که همون میشه شماره 4؟
    ترجمه مدارک دانشگاهی هم لازمه؟
    خیلی ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط loramina123 نمایش پست ها
    آقا من یه مشکلی دارم. که میخام دقایق 90 ویزامو بگیرم. میخام بدونم اگه 10 روز قبل رفتنم مدارک بدم ویزام حاظر میشه؟
    5 شنبه هم سفارت بازه یا خیر؟
    ممنون
    جناب پنج شنبه فکر کنم بعدازظهرش مخصوص صدور ویزاست و از قبول درخواست ویزا معذورن. ولی تو هفته فقط یکشنبه و سه شنبه حتما هستند.
    10 روز قبل رفتن بله. اصولا 4 روزه حاضر میشه. ولی به نظرم ریسک نکنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط loramina123 نمایش پست ها
    منظورتون از بند 3 تمام مدارک ارسالی چیه؟ برا من فقط ادمیشن هست و فرم ویزا jw01 چیزه دیگه ای نیست که همون میشه شماره 4؟
    ترجمه مدارک دانشگاهی هم لازمه؟
    خیلی ممنون
    منظورم همون مدارکی بود که خودتون هم گفتید. نه ترجمه مدارک لازم نیست ترجمه فقط برای دانشگاه.

Junior Member

سلام
    دوستان کسانی که تا به حال ویزای نوع F رو گرفتن آیا میدونند الان هم ویزای اف رو به ایرانی ها میدن؟و اینکه من تا به حال به چین سفر نکردم و طبیعتا ویزای چین تو پاسپورتم نخورده.آیا به من ویزای 6 ماهه واسه دوره ی اینترنشیپ میدن؟
    ممنون اگه جواب بدین

Junior Member

سلام آیلتس لطفا پاسخ بدید
    به ایرانی ها الان ویزای اف میدن؟ و اینکه میشه به آژانس های چینی اعتماد کرد برای فرستادن دعوت نامه؟
    ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط youssef نمایش پست ها
    سلام آیلتس لطفا پاسخ بدید
    به ایرانی ها الان ویزای اف میدن؟ و اینکه میشه به آژانس های چینی اعتماد کرد برای فرستادن دعوت نامه؟
    ممنون
    بله. چرا که نه. ویزای F باید به همراه دعوت نامه برای اون دوره اینترنشیپی که داری میری براتون ارسال بشه. اگر اژانس بخواد انجام بده خب هزینه اش رو هم میگیره. اما مشکلی از لحاط دادنش نیست. خیلی ها برای کنفرانس، بازدید علمی و دوره های کوتاه مدت با این ویزا میان. شما اگر بخوای میتونی به یکی از این اژانسها تماس بگیری و تنها اطلاعات کسب کنی. همه چی در سایت سفارت ذکر شده

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی چین

امکان اومدن همزمان همسر با ویزای توریستی امکان پذیره؟من خودم پذیرش از دانشگاه bjut رو دارم ولی میخوام با همسرم همزمان وارد بشیم.
    اگر شوهرم با ویزای توریستی همراهم بیاد بعد میتونه اونجا تبدیل به ویزای همراه بشه؟

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی چین |ویزای توریستی | ویزای همراه

منم واسه همین ترم از دانشگاه BJUT پذیرش گرفتم ولی هنوز اطلاعی در مورد نحوه گرفتن ویزا ندارم

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی چین |ویزای توریستی | ویزای همراه

نقل قول نوشته اصلی توسط anitabeheshti نمایش پست ها
    منم واسه همین ترم از دانشگاه BJUT پذیرش گرفتم ولی هنوز اطلاعی در مورد نحوه گرفتن ویزا ندارم
    اره. خیلی راحت. همسر شما ویزای دانشجویی میگیره و شما هم با ویزای همراه با ایشون به دانشگاه تشریف میبرید البته بهتره با دانشگاه هم هماهنگ کنید.