صفحه 14 از 29 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 286

موضوع: انواع ویزا | ویزای دانشجویی | ویزای غیر دانشجویی | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انواع ویزا | ویزای دانشجویی | ویزای غیر دانشجویی | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

خیلی ممنون که پاسخ دادی
    آره سایت سفارت رو چک کردم و از آژانس های چینی هم اطلاعات گرفتم
    یه چیز دیگه اینکه شما گفتی ویزای اف همراه دعوتنامه اینترشیپ باید ارسال بشه برام.ولی مگه نه اینکه اون آژانس برام دعوتنامه رو میگیره و میفرسته و بعد من باید دعوتنامه رو ببرم سفارت تا ویزای اف بهم بدن؟
    و اینکه فکر میکینی با توجه به اینکه تا به حال چین نبودم ویزای 6 ماهه بهم میدن؟

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : انواع ویزا | ویزای دانشجویی | ویزای غیر دانشجویی | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط youssef نمایش پست ها
    خیلی ممنون که پاسخ دادی
    آره سایت سفارت رو چک کردم و از آژانس های چینی هم اطلاعات گرفتم
    یه چیز دیگه اینکه شما گفتی ویزای اف همراه دعوتنامه اینترشیپ باید ارسال بشه برام.ولی مگه نه اینکه اون آژانس برام دعوتنامه رو میگیره و میفرسته و بعد من باید دعوتنامه رو ببرم سفارت تا ویزای اف بهم بدن؟
    و اینکه فکر میکینی با توجه به اینکه تا به حال چین نبودم ویزای 6 ماهه بهم میدن؟
    بنده منظورم اقدام توسط خودت بود. اگر از طریق اژانس میخوای انجام بدی یه بحث دیگه ست.
    خیر مشکلی نداره که حضور داشتی یا خیر.

Junior Member

یه چیز دیگه باید شناسنامه یا کارت ملی رو هم سفارت ببریم یا ترجمه شه برای ویزای اف؟
    سفارت باید رفت یا کنسولگری؟
    پول ویزا رو باید موقع تحویل مدارک بدی یا موقع گرفتن ویزا؟
    با تشکر

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط youssef نمایش پست ها
    یه چیز دیگه باید شناسنامه یا کارت ملی رو هم سفارت ببریم یا ترجمه شه برای ویزای اف؟
    سفارت باید رفت یا کنسولگری؟
    پول ویزا رو باید موقع تحویل مدارک بدی یا موقع گرفتن ویزا؟
    با تشکر
    شناسنامه و کارت ملی نیاز نیست.
    سفارت و کنسول کنار هم هستن اما شما با سفارت کار داری. طرف چهار راه کامرانیه. از طرف مترو قیطریه یا میدون قدس تو تجریش.
    برای ویزا باید پول رو موقع تحویل مدارک به دلار امریکا پرداخت کنی.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

سلام به همه دوستان، من دانشجوی فوق لیسانس در چین هستم که بورس CSC دریافت میکنم و الان برای دکترا و بورس csc میخوام مجدد اپلای کنم بعد از پیگیری از دانشگاه معلوم شد که برای انجام این کار باید از طریق سفارت چین در تهران اقدام کنم ولی خودم ایران نیستم. برای اقدام جهت اپلای CSC از طریق سفارت چه مدارکی لازم هست؟ انجام این کار توسط فرد دیگری که مدارکم را به سفارت تحویل دهد امکانپذیر است؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط sogand_jam2000 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان، من دانشجوی فوق لیسانس در چین هستم که بورس CSC دریافت میکنم و الان برای دکترا و بورس csc میخوام مجدد اپلای کنم بعد از پیگیری از دانشگاه معلوم شد که برای انجام این کار باید از طریق سفارت چین در تهران اقدام کنم ولی خودم ایران نیستم. برای اقدام جهت اپلای CSC از طریق سفارت چه مدارکی لازم هست؟ انجام این کار توسط فرد دیگری که مدارکم را به سفارت تحویل دهد امکانپذیر است؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    شما واسه همون دانشگاهی که الان بورس داری چرا اقدام نمی‌کنی؟ ضمنا شما بدونید اگه بورس داری و تو چین هستی‌ نمی‌شه مجدداً واسه بورس دولتی اقدام کرد باید یه فاصله بیعی‌ بیرون از کشور. البته بهتره از دانشگاه بپرسی‌، برای بورسم باید مدارک کامل تحصیلی‌ بذاری. اونها با توجه به تقاضای شما و دانشگاه مورد نظر اقدام می‌کنن. مشکلی‌ هم نداره فرد دیگری بره اما به پاسپورت شما نیاز دارن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    شما واسه همون دانشگاهی که الان بورس داری چرا اقدام نمی‌کنی؟ ضمنا شما بدونید اگه بورس داری و تو چین هستی‌ نمی‌شه مجدداً واسه بورس دولتی اقدام کرد باید یه فاصله بیعی‌ بیرون از کشور. البته بهتره از دانشگاه بپرسی‌، برای بورسم باید مدارک کامل تحصیلی‌ بذاری. اونها با توجه به تقاضای شما و دانشگاه مورد نظر اقدام می‌کنن. مشکلی‌ هم نداره فرد دیگری بره اما به پاسپورت شما نیاز دارن.
    من برای همین دانشگاه خودم میخوام اقدام کنم چون همانطور که گفتین فقط برای همین دانشگاه میتونم تقاضای CSC بدم. دانشگاه گفت باید از طریق تهران پیگیری کنم ولی من چین هستم و پاسپورتم و خیلی از مدارکم ایران نیست. چه کار میشه کرد برای پیگیری کارم. ممنون میشم راهنمایی کنین

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی چین

سلام دوستان. من چنتا سوال داشتم ازتون. من الان دارم ارشد توریسم میخونم تهران. میخوام واسه یه دوره زبان چینی برم شانگهای. اپلای هم کردم. دانشگاه Donghua شانگهای. این دوره 5 ماهه اس و هزینش 9200 یوآنه و هزینه این مدت خوابگاهشم 7000 یوآنه. اما این دوره فقط beginner هست.و 3 دوره بعد از اونم داره که من نمیتونم شرکت کنم. این تنها جاییه که من واسه زبان پیدا کردم اما اصلا نمیدونم خوب هست یا نه. و آیا به دردم میخوره یا نه. راجبه هزینه های زندگی ام صحبتای شمارو که خوندم یکم ترسیدم. آیا ماهانه حدود یه میلیون تومن کافی هست؟ خوشحال میشم راهنماییم کنین. واقعا سرگردن شدم. راستی اسفندم شروع دوره هست.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط sogand_jam2000 نمایش پست ها
    من برای همین دانشگاه خودم میخوام اقدام کنم چون همانطور که گفتین فقط برای همین دانشگاه میتونم تقاضای CSC بدم. دانشگاه گفت باید از طریق تهران پیگیری کنم ولی من چین هستم و پاسپورتم و خیلی از مدارکم ایران نیست. چه کار میشه کرد برای پیگیری کارم. ممنون میشم راهنمایی کنین
    به نظرم شما مشکلت رو برای پاسپورت به دانشگاه بگو
    واسه مدارک هم باید کسی‌ از بستگان برن و انجام بدن. اما به نظرم سوما واسه بورس خود دانشگاه هم اقدام کن. کدوم دانشگاه هستید؟؟ چون من سیستم اکثر اینهارو میدونم

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی چین

نقل قول نوشته اصلی توسط mahboob68 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من چنتا سوال داشتم ازتون. من الان دارم ارشد توریسم میخونم تهران. میخوام واسه یه دوره زبان چینی برم شانگهای. اپلای هم کردم. دانشگاه Donghua شانگهای. این دوره 5 ماهه اس و هزینش 9200 یوآنه و هزینه این مدت خوابگاهشم 7000 یوآنه. اما این دوره فقط beginner هست.و 3 دوره بعد از اونم داره که من نمیتونم شرکت کنم. این تنها جاییه که من واسه زبان پیدا کردم اما اصلا نمیدونم خوب هست یا نه. و آیا به دردم میخوره یا نه. راجبه هزینه های زندگی ام صحبتای شمارو که خوندم یکم ترسیدم. آیا ماهانه حدود یه میلیون تومن کافی هست؟ خوشحال میشم راهنماییم کنین. واقعا سرگردن شدم. راستی اسفندم شروع دوره هست.
    چرا حالا برای اونجا؟ چرا دانشگاههای ارزونتر و شهرای کوچکتر نه؟؟
    به هر حل واسه یه دره کوتاه تو شانگهای باید هزینه زیاد بدید
    برای زندگی‌ تو خوابگاه و زیاد تو شهر نبودن ۲۰۰۰ یوان هزینه می‌شه و کافیه همون ماهی‌ ۱ تا ۱،۲۰۰ میلیون