صفحه 15 از 29 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 286

موضوع: انواع ویزا | ویزای دانشجویی | ویزای غیر دانشجویی | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی چین

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    چرا حالا برای اونجا؟ چرا دانشگاههای ارزونتر و شهرای کوچکتر نه؟؟
    به هر حل واسه یه دره کوتاه تو شانگهای باید هزینه زیاد بدید
    برای زندگی‌ تو خوابگاه و زیاد تو شهر نبودن ۲۰۰۰ یوان هزینه می‌شه و کافیه همون ماهی‌ ۱ تا ۱،۲۰۰ میلیون
    این دانشگاهو همون سایت cucas بهم معرفی کرد. منم فک کردم اوکیه. حالا شما که اونجایی 5 ماه اونقدی یاد میگیرم که به دردم بخوره؟ اطلاع ندارین دانشگاه ارزونتری که spring semester داشته باشه؟
    هزینه این 5 ماه نزدیک 20 تمن میشه. من میتونم اونجا حسابی داشته باشم؟ یا باید پولم همراهم باشه همینطوری نقد؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی چین

راستی من در زمینه بورس هم سوالاتی پرسیدم تو تاپیک خودش. به نظرتون من ارشدمو بگیرم بعد واسه دکترا برم چین بهتره یا همین دوره زبانو شرکت کنم. اونجا گفتم رزوممو. لطف میکنید اگه راهنمایی کنید. ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : انواع ویزا | ویزای دانشجویی | ویزای غیر دانشجویی | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

دانشگاه میگه Agency No سفارت چین در ایران برای این کا لازمه که خود دانشگاه نمیدونست کد چنداست، من دانشگاه چینخوا هستم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : انواع ویزا | ویزای دانشجویی | ویزای غیر دانشجویی | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    به نظرم شما مشکلت رو برای پاسپورت به دانشگاه بگو
    واسه مدارک هم باید کسی‌ از بستگان برن و انجام بدن. اما به نظرم سوما واسه بورس خود دانشگاه هم اقدام کن. کدوم دانشگاه هستید؟؟ چون من سیستم اکثر اینهارو میدونم
    دانشگاه میگه Agency No سفارت چین در ایران برای این کار لازمه که خود دانشگاه نمیدونست کد چنداست، من دانشگاه چینخوا هستم. اگر موردی هست که قبلا بهش برخوردید راهنمایی کنین ممنون میشم

Junior Member

با سلام،
    آیا امکان تبدیل ویزای توریستی به J1)visiting scholar ) و یا ویزای دانشجویی وجود دارد؟ با تشکر

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Sabbatical نمایش پست ها
    با سلام،
    آیا امکان تبدیل ویزای توریستی به J1)visiting scholar ) و یا ویزای دانشجویی وجود دارد؟ با تشکر
    اگر در چین باشید خیر. اصولاً تبدیل ویزا از دانشجوی به کار خیلی سخته چه برسه به توریستی به تحصیلی. باید حتماً دوره تحقیقاتی رو بگیرید و از کشور خارج بشید و سپس اقدام کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد.مهندسی صنایع.دانشگاه فردوسی

با سلام.وقت بخیر
    بنده برای مقطع دکترا میخوام اپلای کنم و بورسیه بگیرم.مدارک ترجمه و زبان و... آماده است.منتها برای گرفتن scholrship شنیدم باید از سفارت در تهران اقدام کنم.آیا قبل پذیرش باید اینکار انجام بشه؟یعنی خود سفارت مدارک و به دانشگاهها ارسال میکنه؟
    روش اقدام برای بورسیه چجوریه؟از سایت سفارت باید اقدام کنم؟!!!
    با تشکر

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mori01 نمایش پست ها
    با سلام.وقت بخیر
    بنده برای مقطع دکترا میخوام اپلای کنم و بورسیه بگیرم.مدارک ترجمه و زبان و... آماده است.منتها برای گرفتن scholrship شنیدم باید از سفارت در تهران اقدام کنم.آیا قبل پذیرش باید اینکار انجام بشه؟یعنی خود سفارت مدارک و به دانشگاهها ارسال میکنه؟
    روش اقدام برای بورسیه چجوریه؟از سایت سفارت باید اقدام کنم؟!!!
    با تشکر
    بیشتر دانشگاهها به همین منوال هستن اما برخی هم هستن بطور مستقیم این مراحل رو انجام میدن و نیازی نیست به سفارت مدرکی تجویل بدی. اینجا رو بخون بیشتر دستت میاد.

احتیاجی به سفارت نیست اول استاد پیدا کن

Junior Member

با سلام

من برای دکترا اقدام کردم و پذیرش از کشور چین و اسپانیا را دارم به نظر شما کدام یک از این کشور برای ادامه تحصیل مناسب تر است ؟

با تشکر