صفحه 16 از 29 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 286

موضوع: انواع ویزا | ویزای دانشجویی | ویزای غیر دانشجویی | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : انواع ویزا | ویزای دانشجویی | ویزای غیر دانشجویی | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

درود

IELTS عزیز بنده یمقدار ممکنه سوالم بیربط به این تاپیک باشه . اما خواهش میکنم لطف کنی و راهنماییم کنی. عزیز بنده 4 ماه پیش برای ماموریت کاری و گذروندن یه کورس چین رفته بودم. شاید باور نکنین اما همین دوره رو هم برای بعضی از همکارها تو UAE گذاشته بودن که من همش دوست داشتم که برای من اونور بیفته. بگذریم به هر حال بعد از کلی ناراحتی که چرا حالا چین ... !
    اما انقدری از این ملت خوشم اومد و اونا رو بینهایت خونگرم دیدم که اصلا تصمیم نداشتم برگردم اینو بجد عرض میکنم. ضمنا فیلد کاری بنده تو زمینه ATM هست و تونستم 2 تا certificate از اون جا هم بگیرم. الان کمک و یا سوالی که ازتون دارم اینکه بنده اگه قصد ادامه تحصیل و یا زندگی ( کار ) داشته باشم، اولا شما کدوم رو پیشنهاد میدین و ثانیا اینکه استارت این پروسه رو چجوری میشه زد ؟
    ضمنا سن بنده 33 و مدک کارشناسی کنرل و ابزار دقیق دارم .
    میدونم سوال کلی و جالب نبود، اما واقعا ممنون میشم که کمک بفرمایی .

پیش فرض پاسخ : انواع ویزا | ویزای دانشجویی | ویزای غیر دانشجویی | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط fade2black نمایش پست ها
    درود

IELTS عزیز بنده یمقدار ممکنه سوالم بیربط به این تاپیک باشه . اما خواهش میکنم لطف کنی و راهنماییم کنی. عزیز بنده 4 ماه پیش برای ماموریت کاری و گذروندن یه کورس چین رفته بودم. شاید باور نکنین اما همین دوره رو هم برای بعضی از همکارها تو UAE گذاشته بودن که من همش دوست داشتم که برای من اونور بیفته. بگذریم به هر حال بعد از کلی ناراحتی که چرا حالا چین ... !
    اما انقدری از این ملت خوشم اومد و اونا رو بینهایت خونگرم دیدم که اصلا تصمیم نداشتم برگردم اینو بجد عرض میکنم. ضمنا فیلد کاری بنده تو زمینه ATM هست و تونستم 2 تا certificate از اون جا هم بگیرم. الان کمک و یا سوالی که ازتون دارم اینکه بنده اگه قصد ادامه تحصیل و یا زندگی ( کار ) داشته باشم، اولا شما کدوم رو پیشنهاد میدین و ثانیا اینکه استارت این پروسه رو چجوری میشه زد ؟
    ضمنا سن بنده 33 و مدک کارشناسی کنرل و ابزار دقیق دارم .
    میدونم سوال کلی و جالب نبود، اما واقعا ممنون میشم که کمک بفرمایی .
    برای کار رو که نمیدونم ولی احتمالا باید با شرکت ها مکاتبه کنید، ولی برای تحصیل 90 درصد دانشگاه ها و رشته ها در دوره فوق لیسانس به چینی تدریس میشن پس شما اول باید چینی یاد بگیرین.
    دولت چین به هیچ وجه اقامت دائم به شما نخواهد داد هر چند سال که تو چین کار کرده باشین یا مونده باشین
    برای ارشد خوندم هم باید با اساتید که تو رشتتون کار کردن نامه نگاری کنید و رزومه بدین
    موفق باشید
    امتیاز یادتون نره

با سلام
    دوستان اطلاع دارين كه زمان مورد نياز جهت اخذ ويزاي كاري چند روز هست؟
    با تشكر

Junior Member

سلام
    من برای فرصت مطالعاتی 6 ماهه از دانشگاه Shanghai Jiao Tong پذیرش گرفتم. چند تا سوال دارم. لطف میکنید اگر جواب بدین.
    1) آیا برای ویزا معاینه پزشکی لازم است؟
    2) آیا گواهی عدم سوء پیشینه لازم است؟
    3) برای همسرم چه مدارکی لازم است؟ آیا فقط ترجمه عقد نامه و گذرنامه و عکس و فرم کافیه یا چیز دیگه ای هم میخواد؟
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان. ممنون میشم اگر تلفن و یا آدرس یک دارالترجمه مناسب برای ترجمه یک سری مدارک به چینی رو در اختیار من بگذارید.

Junior Member

سلام دوستان
    مي خواستم بدونم براي رفتن به سفارت و گرفتن ويزاي دانشجويي بايد از سفارت وقت قبلي گرفت؟ اگر بله لطفا در موردش كمي توضيح دهيد،
    مرسي

Junior Member

دوستان، رفقا، داداشيا كسي اينجا نيست جواب منو بده؟١. ايا براي گرفتن ويزاي دانشجويي بايد از سفارت وقت قبلي گرفت؟٢. من اصلا نتونستم سايت سفارت رو پيدا كنم، فرم درخواست ويزا رو اگر مقدوره برام بزاريد اينجا،٣. سايت خود سفارت هم اگر موجود هست ممنون مي سوم بنويسيد٤. ادرس دقيق سفارت بالاخره كجاست، يجا من خوندم پاسداران جاي ديگه نوشته اقديسه؟ كسي مي دونه، ٥. شماره تلفن هم اگر مقدورهمرسي

Junior Member

سلام دوستان
    من در مقطع دکتری از دانشگاه پلی تکنیک هنگ کنگ پذیرش دارم (مهندسی برق). میشه از ابتدا به همراه همسر رفت؟ یا فقط در ابتدا به خودم ویزا میدن؟
    مرسی از راهنماییتون.

Junior Member

با سلام
    ببخشید کسی میدونه چطور باید برای دانشگاه چین اپلای کنیم یعنی منظورم وقتی اپلای می کنیم باید یه پولی واریز کنیم اون پول رو چطور باید پرداخت کنیم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Queen's University Belfast, Electrical Enginering

نقل قول نوشته اصلی توسط darya68 نمایش پست ها
    با سلام
    ببخشید کسی میدونه چطور باید برای دانشگاه چین اپلای کنیم یعنی منظورم وقتی اپلای می کنیم باید یه پولی واریز کنیم اون پول رو چطور باید پرداخت کنیم؟
    تو همین سایت یک سری شرکت های واسطه هستند که کار ارسال پول رو با مسترکارتشون انجام میدن، مثل شرکت Tehran Payment، به سایتشون مراجعه کنید بهتون میگند چیکار کنید