صفحه 17 از 29 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 286

موضوع: انواع ویزا | ویزای دانشجویی | ویزای غیر دانشجویی | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

Member
    رشته و دانشگاه
    Queen's University Belfast, Electrical Enginering

پیش فرض پاسخ : انواع ویزا | ویزای دانشجویی | ویزای غیر دانشجویی | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط Arman1987 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من در مقطع دکتری از دانشگاه پلی تکنیک هنگ کنگ پذیرش دارم (مهندسی برق). میشه از ابتدا به همراه همسر رفت؟ یا فقط در ابتدا به خودم ویزا میدن؟
    مرسی از راهنماییتون.
    به جفتتون میدهند مشکلی نیست، فقط ذکر کنید که همراه دارید، البته اگر بورس نشده باشید باید شرایط مالی خودتون و همسرتون رو تضمین کنید، بهشون اطلاع بدید که همسرتون همراهتون تو سفر خواهد بود

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انواع ویزا | ویزای دانشجویی | ویزای غیر دانشجویی | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط amiirali نمایش پست ها
    تو همین سایت یک سری شرکت های واسطه هستند که کار ارسال پول رو با مسترکارتشون انجام میدن، مثل شرکت Tehran Payment، به سایتشون مراجعه کنید بهتون میگند چیکار کنید
    ممنون بابت راهنماییتون

سلام
    بهترین مسیر با اتوبوس یا مترو از ایستگاه راه آهن تهران تا سفارت چین چی هست؟
    با تشکر

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط a5403895 نمایش پست ها
    سلام
    بهترین مسیر با اتوبوس یا مترو از ایستگاه راه آهن تهران تا سفارت چین چی هست؟
    با تشکر
    تا مترو تجریش (میدون قدس) - سپس تاکسی به سمت چهارراه کامرانیه (خیابان لواسانی) نبش حیابان نارنجستان - بخش ویزاست.

سلام.دوستان من و نامزدم به تازگی تصمیم گرفتیم برای کشور چین و فوق لیسانس اقدام کنیم.شنیدیم که هزینه های تحصیل در چین و زندگی نسبت به حاهای دیگه و سطح دانشگاه خیلی پایینه.و دانشگاهای سطح بالایی داره.
    من مهندسی شیمی دانشگاه باهنر کرمان و معدل بین 12 تا 13 هستم و نامزدم عمران دانشگاه ازاد کرمان و معدل 13 تا 14 هستن.
    میخواستم اگه ممکنه راهنماییمون کنید که برای کجا میتوتیم پذیرش بگیریم.اینکه از نظر هزینه چقدر میشه و بعدش چقدر امکان بورسیه شدن برای امریکا یا دانشگاه های سطح بالای اروپا هست؟
    ممنون میشم.

سلام دوستان
    من از دانشگاه شانگهای برای دوره فرصت مطالعاتی 6 ماهه دعوت نامه دارم. اما متاسفانه فرم JW202 من در دفتر امور خارجه شانگهای تایید نشده است. تو سایت سفارت ذکر شده که برای ویزای تحصیلی تا 6 ماه این فرم لازم نیست اما سفارت تاکید داره که این مدرک الزامی است. کسی میتونه در این مورد منو راهنمایی کنه؟

Junior Member

سلام بروبچ، سوال دارم، ممنون میشم جواب بدید. سه شنبه میخوام برم سفارت:
    برای ویزای x که اقدام کنم تا چه مدت اعتبار داره؟ الان اقدام کنم تا سپتامبر که برم اعتبارش نمیره؟
    وقت قبلی نمیخواد درسته؟ همون ساعت 8 صبح برم اونجا
    -دقیق کجا برم؟ اون سفارت که زده نارنجستان هفتم خیابان پاسداران؟؟؟ یا خیابان موحد دانش اقدیسه؟؟؟؟
    چه مدارکی دقیقا میخواد؟ از فروم و سایت سفارت اطلاعاتی گرفتم، اما گفتم بپرسم که مطمین بشم نرم تهران حیرون بشم.

فرم پزشکی + آزمایشات و ...
    نامه پذیرش و بورس دانشگاه
    نامه jw
    فرم های سفارت (2تا فرم)
    پاسپورت
    عکس
    100 دلار

مرسیییییی

سلام دوستان. من از دانشگاه نانجینگ در مقطع phD پذیرش گرفتم و Sept میام اونجا، کسی از دوستان هست که راجع به شهر و دانشگاهش یکم راهنماییم کنه؟
    در ضمن من شنیدم که میشه از راه های دیگه مثلا سفارت ایران در چین هم فاند گرفت، این درسته؟
    مرسی از کمکتون

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی چین

سلام. من تمام مقاطع لیسانس، ارشد و دکتری رو ایران بودم. در حال حاضر نزدیک به سه ساله که در آلمان به عنوان دستیار تحقیقاتی مشغول به کارم و الان میخوام پست داک برم چین.
    ازم گواهی سو پیشینه و مدارک تایید شدمو خواستن و گفتن بایستی از سفارت چین در ایران اقدام کنم براشون.
    آیا کسی اینجا هست که تجربه ی مشابهی داشته باشه؟
    میخوام ببینم که آیا راهی هست که از همین آلمان اقدام کنم؟
    برای گرفتن ویزا چطور؟ باید برم از ایران اقدام کنم یا آلمان؟
    مرسی

Junior Member

سلام دوستان وقت بخیر..میخواستم بدونم مدارک مورد نیاز سفارت برای ویزای دانشجویی چیه؟و این مراحل گرفتن ویزا مثل ترم قبل است یا تغییر کرده؟