صفحه 19 از 29 نخستنخست ... 910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 286

موضوع: انواع ویزا | ویزای دانشجویی | ویزای غیر دانشجویی | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

پیش فرض پاسخ : انواع ویزا | ویزای دانشجویی | ویزای غیر دانشجویی | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط chempet نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من الان وب سایت سفارت چین رو که نگاه کردم فقط دو مدرک از ما می خواست برای ویزای دانشجویی
    X1-Visa(1) Original and photocopy of the Admission Letter issued by a school or other entities in China.(2) Original and photocopy of "Visa Application for Study in China" (Form JW201 or Form JW202).
    ولي دوستان می گن مدارک دیگه ای مانند گواهی معاینه پزشکی هم می خواد؟

حالا چه جوریه؟
    فرم Physical Examination Record for Foreigner را پر کردین؟
    من شنیدم برای ویزا نیاز نیست ولی تو چین هزینه اش بیشتره و بهتره اینجا انجام بشه. اگر انجام بدین و بخوان دیگه مشکلی نیست. چه بخوان و چه نخوان شما دارین.
    فرم VisaApplicationFormof the People’s Republic of China هم باید پر بشه. البته میشه توش تایپ کرد.فقط امضا و تاریخ با دست نوشته بشه.
    --------------------------------------------------------------------------------------

سوال من این که آیا باید از سفارت وقت بگیرم یا فرمها را بردارم و با مدارکم برم دم در سفارت؟
    آیا نیاز به گواهی بانک مبنی بر موجودی حساب بانکی دارم؟
    آیا نیاز به اخذ گواهی سوپیشینه است؟
    ویرایش توسط amirfriendship : June 26th, 2016 در ساعت 12:39 PM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انواع ویزا | ویزای دانشجویی | ویزای غیر دانشجویی | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

درسته دوست عزیز. اکثر دانشگاه های خوب برای مستر محدودیت سنی 35 سال و دکتری 40 سال رو دارن. من حتی محدودیت 30 و 35 هم دیدم
    این موضوع به دانشگاه مربوط هست و ارتباطی با صدور ویزا نداره. اگر دانشگاه پذیرش بده مشکلی برای ویزا نیست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Vertebrate Paleontology, Yunnan University

نقل قول نوشته اصلی توسط acu نمایش پست ها
    این موضوع به دانشگاه مربوط هست و ارتباطی با صدور ویزا نداره. اگر دانشگاه پذیرش بده مشکلی برای ویزا نیست.
    درسته . فکر نمیکنم ویزاتون هم مشکلی داشته باشه

Junior Member

دوستان سلام. برای کسی که ویزای تحصیلی (X1) می گیره و می خواد با همسرش با هم برن چین، آیا میشه برای همسر ویزای توریستی گرفت (L) و بعد از گرفتن اجازه اقامت برای تبدیل ویزای همسر به S1 اقدام کرد؟

Junior Member

سلام چین ویزای همزمان به همسر میده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rozalin25 نمایش پست ها
    سلام چین ویزای همزمان به همسر میده؟
    سلام
    سوالاتونو مستقیم از سفارت چین تو ایران بپرسید با ایمیل...بهتون جواب می دن و راهنمایی تون می کنن

Junior Member

Arrow پاسخ : انواع ویزا | ویزای دانشجویی | ویزای غیر دانشجویی | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    فرم Physical Examination Record for Foreigner را پر کردین؟
    من شنیدم برای ویزا نیاز نیست ولی تو چین هزینه اش بیشتره و بهتره اینجا انجام بشه. اگر انجام بدین و بخوان دیگه مشکلی نیست. چه بخوان و چه نخوان شما دارین.
    فرم VisaApplicationFormof the People’s Republic of China هم باید پر بشه. البته میشه توش تایپ کرد.فقط امضا و تاریخ با دست نوشته بشه.
    --------------------------------------------------------------------------------------

سوال من این که آیا باید از سفارت وقت بگیرم یا فرمها را بردارم و با مدارکم برم دم در سفارت؟
    آیا نیاز به گواهی بانک مبنی بر موجودی حساب بانکی دارم؟
    آیا نیاز به اخذ گواهی سوپیشینه است؟
    من دیروز زنگ زدم سفارت گفتن نه گواهی عدم سوء پیشینه میخوان نه فرم و آزمایشان پزشکی
    در مورد تمکن مالی هم گفتن باید نامه تمکن مالی به ارزشه 2500 دلار داشته باشید برایه ویزایه تحصیلی

سلام دوستان
    کسی لطفا جواب میده که برای سفارت باید از قبل وقت گرفت یا نه؟ و اینکه منظور از تست های پزشکی دقیقا چیه و کجا انجام میشه؟
    فکر کنم سوال خیلی از بچه ها باشه
    مرسیییی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط siamak_9133 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی لطفا جواب میده که برای سفارت باید از قبل وقت گرفت یا نه؟ و اینکه منظور از تست های پزشکی دقیقا چیه و کجا انجام میشه؟
    مرسیییی
    سلام
    تا یک سال پیش اینطور نبوده و می تونی یکم زودتر بری تا خلوت باشه .
    فروم پزشکی ، یک فروم ای است که از یکسری سوالات پزشکی که مربوط به مشخصات فیزیکی و برخی از اون نیاز به آزمایش داره که در واقع صحت سلامتی شما را بررسی می کند ، بعد از تکمیل کردن اونا باید دکتر مهر تایید برروی فروم شما بزند.

نقل قول نوشته اصلی توسط siamak_9133 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    مرسیییی
    سلام. خیر نیاز نیست که وقت بگیرید. روزای یک شنبه سه شنبه پنج شنبه مربوط به امور کنسولی هست. یک شنبه برید پنج شنبه ویزاتو میدن. فرم معایناتم نیاز نیست. اون زمانی نیاز هست که برید چین و اونجا درخواست اقامت دانشجویی کنید. تست ها معمولا خون هست و قفسه سینه و قلب.