صفحه 20 از 29 نخستنخست ... 1011121314151617181920212223242526272829 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 286

موضوع: انواع ویزا | ویزای دانشجویی | ویزای غیر دانشجویی | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : انواع ویزا | ویزای دانشجویی | ویزای غیر دانشجویی | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

ممنون از هر دو بزرگوار بابت کمکی که به بچه هایی مثل من که بی تجربه هستیم میکنن، یه سوال دیگه هم داشتم آیا میشه با ویزای دانشجویی از چین به ایران کالا وارد کرد؟ من شنیدم باید کارت بازرگانی بگیریم آیا درسته؟ و اگه باید بگیریم روندش چطوریه؟ اصن به ما دانشجوها میدن؟

پیش فرض پاسخ : انواع ویزا | ویزای دانشجویی | ویزای غیر دانشجویی | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

سلام دوستان
    من که برای بورس قبول شدم برای ویزا چه مدارکی باید ببرم؟
    پاسپورت
    نامه قبولی دانشگاه
    عکس.... چند قطعه؟
    نامه تمکن مالی..... درس من که مثلا سه سال طول میکشه به ازای هر سال باید 2500 دلار گواهی بانک ببرم؟؟؟ یعنی 7500تا یا همون 2500 میشه؟
    پر کردن فرم تو سایت سفارت...... اینم باید انجام بدم یا نه؟؟

ممنون میشم جواب بدین....

نقل قول نوشته اصلی توسط bahadur نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من که برای بورس قبول شدم برای ویزا چه مدارکی باید ببرم؟
    پاسپورت
    نامه قبولی دانشگاه
    عکس.... چند قطعه؟
    نامه تمکن مالی..... درس من که مثلا سه سال طول میکشه به ازای هر سال باید 2500 دلار گواهی بانک ببرم؟؟؟ یعنی 7500تا یا همون 2500 میشه؟
    پر کردن فرم تو سایت سفارت...... اینم باید انجام بدم یا نه؟؟

ممنون میشم جواب بدین....
    اگه فول اسکولارشیپ هستی نامه تمکن مالی رو لازم نیست ببری
    عکس هم دو قطعه 6*4 با مشخصات عکس پاسپورتی
    پاسپورت و کپی
    نامه هایی که دانشگاه داده رو بعلاوه کپی
    یه اسکناس 100 دلاری که بعد از تحویل مدارک بری تو بانک اونور خیابون واریز کنی به حساب سفارت
    روزهای فرد هم فقط میتونی بری
    فرم درخواست ویزا رو هم پر کنی و ببری

نقل قول نوشته اصلی توسط alio_149 نمایش پست ها
    اگه فول اسکولارشیپ هستی نامه تمکن مالی رو لازم نیست ببری
    عکس هم دو قطعه 6*4 با مشخصات عکس پاسپورتی
    پاسپورت و کپی
    نامه هایی که دانشگاه داده رو بعلاوه کپی
    یه اسکناس 100 دلاری که بعد از تحویل مدارک بری تو بانک اونور خیابون واریز کنی به حساب سفارت
    روزهای فرد هم فقط میتونی بری
    فرم درخواست ویزا رو هم پر کنی و ببری
    پس مشکلی نداره...
    ممنونم که جواب دادین. برای سفارت پس وقت لازم نیست بگیرم؟

Junior Member

برای سفارت وقت لازم نیست بگیرین. فقط کافی تو روزهای کاری برای ویزا (یک شنبه، سه شنبه و پنج شنبه) برید سفارت و مدارک تون رو تحویل شون بدین. یه چند تا سوال کلی هم ممکن هست بپرسه ازتون و تمام. یه رسید میده برای روزی که باید pick-up کنین. تا یک روز قبل از این تاریخ هم باید ۱۰۰ دلار رو به حساب سفارت واریز کنین.

Junior Member

دوستان سلام

من ایران زندگی میکنم و موضوعی برام پیش اومده که نیاز دارم حساب ارزی داشته باشم که بتونم به حساب افرادی در اروپا و آمریکا پول واریز کنم و متقابلا اونا هم بتونند به حساب من واریز کنند و در درجه دوم امکان پرداخت یا دریافت اینترنتی داشته باشه و اینترنتی بتونم حسابمو چ کنم

اطلاعات کمی دارم و از شما کمک میخوام .... میشه لطفا راهنماییم کنید

به خاطر تحریم ها واقعا نمیدونم باید چه کار کنم؟

میخوام بدون داشتن اقامت و فقط با ارائه پاسپورت (مثلا با یک تور خارجی به چین ، دبی مالزی و یا هر کشوری که خدمات بهتری در این زمینه داره برم و ) حساب بانکی با این ویژگی ها داشته باشم

در واقع به حساب بانکی نیاز دارم که غیر ایرانی ها باهاش مشکل نداشته باشن ( به خاطر تحریم ها میگم ) چون طرف من یکی دو تا شرکت اروپایی و آمریکایی هستن و مشخص نیست که کدومشون رزومه منو می پذیرن

چه کار کنم؟ ..... آیا چنین امکانی هست؟ شما کدوم کشور رو معرفی می کنید؟

بعضی از دوستان چین رو معرفی کردند ...... کسی میدونه در کدوم بانک چین میتونم با یک بار رفتن حضوری ( تور ) حسابی باز کنم که چنین ویژگی هایی داشته باشه؟

چطور شروع کنم؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Vertebrate Paleontology, Yunnan University

اول از همه این که سوالتون ربطی به تاپیک نداشت ولی بعید میدونم که بدون داشتن اقامت، ولو اقامت موقت مثل دانشجویی بتونید برای افتتاح حساب بانکی اقدام کنید. البته فکر میکنم برای دوستانی که ویزای تجاری داشته باشن از طریق اتاق بازرگانی بشه یه کاری کرد ولی نمیدونم چرا اصرار به اینکار دارید ؟ میتونید از طریق صرافی ها اقدام کنید.
    *** Always give 100%, except when giving blood ***

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد و متالورژی

سلام دوستان
    چندتا سوال داشتم لطفاً راهنمایی کنید
    یکی از دوستان من در شهر نانجینگ دانشجوست و از شرایط اونجا خیلی تعریف میکنه میخواستم نظر بقیه دوستان رو در مورد سوالاتی که تو ذهنم هست بدونم و یه جورایی از یه شخص ثالث نظر بخوام که نه منو میشناسه و نه من اونو و بدون غرض جواب سوالامو بده
    1- برای پذیرش گرفتن از دانشگاههای چین حتما باید یه ایجنت اونجا کاراتو پیگیری کنه یا نه خودمم میتونم از اینجا اقدام کنم ؟
    کلاً میخوام بدونم کسی که اونجا به اسم ایجنت میخواد ازم پول بگیره کاری از دستش برمیاد یا میتونه شانس پذیرش گرفتن رو افزایش بده یا نه ؟
    2- بنده کارشناسی ارشد مهندسی مواد- متالورژی دارم و میخوام برای PHD اقدام کنم و خانومم هم لیسانس برق – مخابرات داره و میخواد واسه مقطع کارشناسی ارشد اقدام کنه اولا اینکه به نظر شما کار عاقلانه ای داریم انجام میدیم که تو وضعیت متاهلی میخوایم برای درس خوندن مهاجرت کنیم یا نه ؟ به نظرتون زندگی متاهلی اونجا چه مشکلاتی داره ؟
    دوماً ما چقدر احتمال داره که بتونیم با هم و توی یه دانشگاه پذیرش بگیریم ؟
    3- سوال آخر و از همه مهمتر اینکه با فرض گرفتن بورس، دانشگاه چقدر به ما حقوق میده و برای زندگی 2 نفری چقدر هزینه لازمه ؟
    دوستان در کل این مسیر رو به من پیشنهاد میکنید یا نه ؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    Computer Technology - 东南大学 (南京)

نقل قول نوشته اصلی توسط rezanamazi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    چندتا سوال داشتم لطفاً راهنمایی کنید
    یکی از دوستان من در شهر نانجینگ دانشجوست و از شرایط اونجا خیلی تعریف میکنه میخواستم نظر بقیه دوستان رو در مورد سوالاتی که تو ذهنم هست بدونم و یه جورایی از یه شخص ثالث نظر بخوام که نه منو میشناسه و نه من اونو و بدون غرض جواب سوالامو بده
    1- برای پذیرش گرفتن از دانشگاههای چین حتما باید یه ایجنت اونجا کاراتو پیگیری کنه یا نه خودمم میتونم از اینجا اقدام کنم ؟
    کلاً میخوام بدونم کسی که اونجا به اسم ایجنت میخواد ازم پول بگیره کاری از دستش برمیاد یا میتونه شانس پذیرش گرفتن رو افزایش بده یا نه ؟
    2- بنده کارشناسی ارشد مهندسی مواد- متالورژی دارم و میخوام برای PHD اقدام کنم و خانومم هم لیسانس برق – مخابرات داره و میخواد واسه مقطع کارشناسی ارشد اقدام کنه اولا اینکه به نظر شما کار عاقلانه ای داریم انجام میدیم که تو وضعیت متاهلی میخوایم برای درس خوندن مهاجرت کنیم یا نه ؟ به نظرتون زندگی متاهلی اونجا چه مشکلاتی داره ؟
    دوماً ما چقدر احتمال داره که بتونیم با هم و توی یه دانشگاه پذیرش بگیریم ؟
    3- سوال آخر و از همه مهمتر اینکه با فرض گرفتن بورس، دانشگاه چقدر به ما حقوق میده و برای زندگی 2 نفری چقدر هزینه لازمه ؟
    دوستان در کل این مسیر رو به من پیشنهاد میکنید یا نه ؟
    من یه بار پذیرش گرفتم، ولی فرم jw202 برای گرفتن ویزام نیومد. با یه ایجینت تماس گرفتم ببینم چه علتی می تونه داشته باشه. علتش را نگفت، ولی گفت برام ویزا رو می گیره.
    من هم کاره قبلیم را دوباره تکرار کردم و این بار ویزا گرفتم. (بار دوم هم از ایجینت استفاده نکردم)

دفعه اول برای بهار پذیرش گرفتم. بار دوم برای پاییز. بار اول هنوز مدرکم را نگرفته بودم....

سوال دومتون: تو وضعیت متاهلی اگه نمی خواین مهاجرت کنین پس کی می خواین بکنین؟!

Banned
    رشته و دانشگاه
    Computer Technology - 东南大学 (南京)

کسی دوست داره پاسخ بده که گوشی موبایل و لپتاپ تو چین ارزون تره یا نه؟ همه جا پرسیدیم، گفتم بیام اینجا هم بپرسم.

پر پیش می آد خانواده ها می خوان به عنوان هدیه خرید همچین محصولاتی را در مواقع مراجعت به یه کشور جدید و یا شروع یک مقطع تحصیلی جدید انجام بدن. اما این سوال پیش می اد که برم اونجا بخرم یا سر کوچه ارزون تره؟

پایان پیام بازرگانی. یخچال فریزر شما را به دیدن ادامه این مسابقه دعوت می نماید.