صفحه 21 از 29 نخستنخست ... 11121314151617181920212223242526272829 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 286

موضوع: انواع ویزا | ویزای دانشجویی | ویزای غیر دانشجویی | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Vertebrate Paleontology, Yunnan University

پیش فرض پاسخ : انواع ویزا | ویزای دانشجویی | ویزای غیر دانشجویی | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

دوست عزیز قیمت قطعات کامپیوتر خیلی متفاوته. معمولا دستگاههایی که تولید میشه برای هر ریجن قیمت و کیفیت متفاوتی داره و حتی قطعات داخلی اون هم میتونه خیلی فرق داشته باشه. ولی به طور کلی اگه بخواید چیز روز رو بگیرید قیمت تمام شده با ایران فرق چندان زیادی نداره. مثلا یه دستگاه 3.5 تومنی تو ایران تو مارکت های چینی و خرده فروشی کمتر از 3 تومن نیست. بنظرم هرجا میخوای زندگی کنی از همونجا و با گارانتی معتبر همون منطقه خریدتون رو انجام بدید. قطعات الکترونیکی خیلی ریسکی هستش. قطعاتی مثل پاوربانک ها رو میتونید از چین خیلی ارزون تر تهیه کنید ولی اینقدر کیفیت کپی اونها بالاس که نمیتونید متوجه بشید و گاهی بخاطر کیفیتشون خیلی خطرناک هستن. بنظرم تا قطعه ای رو نمیشناسید به هیچ وجه خرید نکنید. از دس فروشا که اصلا خرید نکنین.. چانه زدن فراموش نشه در نهایت دنبال مارک های معروف چینی مثل Xiaomi , Oppo و ... باشید.
    *** Always give 100%, except when giving blood ***

Banned
    رشته و دانشگاه
    Computer Technology - 东南大学 (南京)

پیش فرض پاسخ : انواع ویزا | ویزای دانشجویی | ویزای غیر دانشجویی | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط arya_farjand نمایش پست ها
    دوست عزیز قیمت قطعات کامپیوتر خیلی متفاوته. معمولا دستگاههایی که تولید میشه برای هر ریجن قیمت و کیفیت متفاوتی داره و حتی قطعات داخلی اون هم میتونه خیلی فرق داشته باشه. ولی به طور کلی اگه بخواید چیز روز رو بگیرید قیمت تمام شده با ایران فرق چندان زیادی نداره. مثلا یه دستگاه 3.5 تومنی تو ایران تو مارکت های چینی و خرده فروشی کمتر از 3 تومن نیست. بنظرم هرجا میخوای زندگی کنی از همونجا و با گارانتی معتبر همون منطقه خریدتون رو انجام بدید. قطعات الکترونیکی خیلی ریسکی هستش. قطعاتی مثل پاوربانک ها رو میتونید از چین خیلی ارزون تر تهیه کنید ولی اینقدر کیفیت کپی اونها بالاس که نمیتونید متوجه بشید و گاهی بخاطر کیفیتشون خیلی خطرناک هستن. بنظرم تا قطعه ای رو نمیشناسید به هیچ وجه خرید نکنید. از دس فروشا که اصلا خرید نکنین.. چانه زدن فراموش نشه در نهایت دنبال مارک های معروف چینی مثل Xiaomi , Oppo و ... باشید.
    همین که گرون تر نباشه خوبه.
    مارک چینی که صد در صد، من با کره و آمریکا دشمنی دیرینه دارم. می خوام ژیلت هم بندازم دور دورکو بگیرم (البته دورکو کره ای هست، ولی خوب موبایل نیست)
    یک لنوو برگزیدم، تو ایران با رم یک گیگ هست، دیدم تو مالزی و چین و هند همون با رم 2 گیگ پیدا میشه. اون عالیه. از مدل جدید هم که زدن باتریش بهتره. اگه اون را پیدا کنم عالی میشه. چون تو ایران نیست.

چه جوری چانه بزنیم؟ بگیم دوآ شاو چین؟ بو هاو بو هاو هن گوآی

Junior Member
    رشته و دانشگاه

همه چیز بستگی به کاربریت داره. اگه میخوای بازی کنی و یه چیز درست و حسابی باشه از سری ROG بگیر یا Gaming MSI ولی اگه یه چیز سبک فقط برای تایپ و فیلم نگاه کردن میخوای به نظرم از تبلت های ویندوزی مارک Teclast خرید کنی. مثل Teclast X98 Pro Dual OS و یا Teclast X2 Pro که هردوتاشون تو مارکت های چینی پیدا میشه.

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط arya_farjand نمایش پست ها
    همه چیز بستگی به کاربریت داره. اگه میخوای بازی کنی و یه چیز درست و حسابی باشه از سری ROG بگیر یا Gaming MSI ولی اگه یه چیز سبک فقط برای تایپ و فیلم نگاه کردن میخوای به نظرم از تبلت های ویندوزی مارک Teclast خرید کنی. مثل Teclast X98 Pro Dual OS و یا Teclast X2 Pro که هردوتاشون تو مارکت های چینی پیدا میشه.
    من بیشتر اپ آموزش زبان، کتابخونی، وبگردی، نمایش اسلاید های درسی می خوام. بازی های سنگین نمی کنم. پ ن پ و حکایت و ...
    یه لنووی 750 تومنی مد نظرم بود با صفحه 6.8 اینچ. ولی باتریش 3000 میلی هست. مدل قبلیش 6.98 اینچه با بدنه پلاستکی و باتری 4250 میلی. منتها مدل قبلی تو ایران با رم 1 گیگه. اگه با رم 2 و به رنگ آبی پیدا کنم، تا ده سال عین عروسک نگه عش می دارم.

من دوست دارم بزرگترین صفحه و کمترین وزن ممکن را کنار هم داشته باشم. تو جیب جا بشه.
    اگه قیمتش تو چین برابر با ایران هم باشه اوکی هست. فقط می خوام ضرر نکنم. بودجه ام زیر 250 دلاره. من ارزون می خرم، سه سال یکبار یکی جدید می گیرم. فقط وقتی رفتم چین می خوام تو همون یکی دو هفته اول بخرم چون خیلی نیاز دارم.
    باتری خوب، صفحه بزرگ، دوربین خوب. رم 2 گیگ بیشتر نمی خوام. حافظه داخلی لنوو هم 32 هست. اندروید هم می خوام 4 نباشه

هفت اینچی های teclast دوربین خوبی ندارن. تبلت هاش ویندوزین که خیلی خوبه، ولی من گوشی (فبلت) می خوام. Elephone قیمت خوب و سخت افزار عالی داره، ولی 5.5 اینچ آخرشه. اسمشم خیلی باحاله
    ویرایش توسط Comboy : August 21st, 2016 در ساعت 03:05 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه

یکم بودجتو بیشتر کن Xiaomi mi Max رو بگیر.

Junior Member

دوستان به یک نکته حتما توجه کنین: اینکه به هیچ وجه نمی شه ویرای L رو داخل چین به X یا S یا هر ویزای دیگه ای تبدیل کرد. هر کسی هم گفت قبول نکنین حتی دانشگاه. چون به خصوص برای ایرانی ها این قانون رو خیلی سفت و سخت اجرا می کنن. جدیدا هم برای دانشجویان ایرانی با ویزای X1 که درخواست اقامت دانشجویی می دن (به غیر از اونهایی که بورس کامل هستند) یک مدرک اضافه رو اجباری کردن:

۱- گواهی تمکن مالی ۱۰۰،۰۰۰ یوآن از یک "بانک چینی"
    یا
    ۲- نامه گارانتی از دانشگاه چینی که شما رو از نظر مالی و سایر مسایل ضمانت می کنه.

این برای دانشجو های ایرانی جدیدا اضافه شده. گفتم بدونین که بعدا غافلگیر نشین.

با سلام و خسته نباشید کسی میتونه منو برای گرفتن بورسیه کامل راهنمایی کنه در مقطع ارشد مهندسی مواد؟؟
    بعدش نحوه پرداخت پول apply باید چه جوری انجام بشه؟
    ایا این درسته که میگن اگه ارشد حتی انگلیسیم برداری فقط تا چند درس رو میشه انگلیسی برداشت بعدش باید چینی برداری!؟
    ویرایش توسط ehsan456456 : October 14th, 2016 در ساعت 04:22 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan456456 نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید کسی میتونه منو برای گرفتن بورسیه کامل راهنمایی کنه در مقطع ارشد مهندسی مواد؟؟
    ایا این درسته که میگن اگه ارشد حتی انگلیسیم برداری فقط تا چند درس رو میشه انگلیسی برداشت بعدش باید چینی برداری!؟
    شما در بخش انواع ویزا سوال در رابطه با بورسیه پرسیدین و بهتره تو تاپیک مربوطه سوال رو مطرح کنید
    اما به صورت کلی بخوام بگم --- برای دانشگاه های چین چندنوع اسکولارشیپ وجود داره که مهمترینش CSC هست. معمولا به سختی به دانشجو های مقطع ارشد تعلق میگیره مگه اینکه رزومه قابل توجهی داشته باشید
    اطلاعات بورس و نحوه اپلای کردن تو سایت هر دانشگاه موجود هست
    البته میتونید با استاد ها هم جداگانه صحبت کنید که درصورتیکه اسکولارشیپ کامل شامل حال شما نشد خود استاد مبلغی رو هر ماه بپردازه

در خصوص نحوه اپلای هم برای واریز پول میتونید از کارت اعتباری استفاده کنید و یا از موسساتی که کار پرداخت پول رو انجام میدن کمک بگیرید -- البته موسسات کارمزد و تعرفه خودشون رو دارن --- راه دیگه کمک گرفتن از ایرانی ها و دانشجو های مقیم چین هست

در خصوص درس ها هم واقعا هر دانشگاه با دانشگاه دیگه متفاوت هست و قانون کلی وجود نداره

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan456456 نمایش پست ها
    شما احتمالا چند واحد زبان چینی می گذرونین برای زبان چینی. شاید فرهنگ چین هم بهتون بدن. سال دوم ارشد هم که تحقیقه و گزارش هفتگی به استاد. درسها انگلیسی هست، شاید باسه چینی ها ترجمه کنن استادها و چینی ها کتاب چینی داشته باشن. ولی اسلایدها انگلیسی هست و استادها همه رو انگلیسی حد اقل یکبار توضیح می دن. انگشت شماری ممکنه ۹۰ درصد وقت کلاس چینی حرف بزنن.

چه بهانه ای برای چونه زدن برای نمره بهتر از اینکه آقا شما چینی گفتین ما نفهمیدیم ای بابا انصاف

با تشکر از راهنمایی دوستان