صفحه 25 از 29 نخستنخست ... 151617181920212223242526272829 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 286

موضوع: انواع ویزا | ویزای دانشجویی | ویزای غیر دانشجویی | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک

پیش فرض پاسخ : انواع ویزا | ویزای دانشجویی | ویزای غیر دانشجویی |

نقل قول نوشته اصلی توسط علی.م نمایش پست ها
    آیا این صحت داره در مورد صدهزار یوان و نامه گارانتی از دانشگاه؟؟ خواهش میکنم دوستانی که با ویزای تحصیلی رفتن چین و جهت اجازه اقامت مراجعه کردن به پلیس محلی یا اداره اتباع یا هر محلی که مربوط به این کاره، خواهشا راهنمایی کنند درمورد این موضوع
    دوستان گرامی...کسی در مورد این موضوع اطلاعی نداره؟ خواهش میکنم جواب بدید دوستان چون اگه صحت داشته باشه که من همچین مبلغی ندارم...یعنی اجازه اقامت نمیدن بهم؟؟؟ من ویزای x1 رو به تازگی از سفارت دریافت کردم...نگران این موضوع هستم نمیدونم چه کار کنم !!! خواهشا دوستان مطلع ج بدن

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : انواع ویزا | ویزای دانشجویی | ویزای غیر دانشجویی |

نقل قول نوشته اصلی توسط علی.م نمایش پست ها
    دوستان گرامی...کسی در مورد این موضوع اطلاعی نداره؟ خواهش میکنم جواب بدید دوستان چون اگه صحت داشته باشه که من همچین مبلغی ندارم...یعنی اجازه اقامت نمیدن بهم؟؟؟ من ویزای x1 رو به تازگی از سفارت دریافت کردم...نگران این موضوع هستم نمیدونم چه کار کنم !!! خواهشا دوستان مطلع ج بدن
    unfortunately, I have heard about that in such big cities, But here if you have great co-operated with your supervisor might be reasonable to assist you on this issue. please not, it will occur randomly. some students have encountered with that some not.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : انواع ویزا | ویزای دانشجویی | ویزای غیر دانشجویی | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

با عرض سلام،

سوالی ازتون داشتم لطفا. آیا این حقیقت داره که ویزای کار برای ایرانی ها در کشور چین صادر نمی‌شود یا مشکلاتی در این زمینه میباشد؟

ممنون میشم از راهنماییتون

سپاسگزارم

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : انواع ویزا | ویزای دانشجویی | ویزای غیر دانشجویی | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط pooriac نمایش پست ها
    با عرض سلام،

سوالی ازتون داشتم لطفا. آیا این حقیقت داره که ویزای کار برای ایرانی ها در کشور چین صادر نمی‌شود یا مشکلاتی در این زمینه میباشد؟

ممنون میشم از راهنماییتون

سپاسگزارم
    Hi Pooria

As I know that there is no any limitation to obtain Z visa(work) as post-doc or researcher in China

Junior Member

سلام. کسی از دوستان اطلاع داره که ریپورت مدیکال چکاپ رو چطور میشه به تایید سفارت چین رسوند؟ میشه مدارک رو شخص دیگه ای برای تایید ببره سفارت یا حضور فرد متقاضی ضروری هست؟ من تهران نیستم و نتونستم حضوری برای سوال کردن در این مورد برم سفارت. تلفن های سفارت هم مدام اشغال هست و جواب نمیدن. ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Environmental Biotech, University of Malaya

سلام دوستان عزیز.
    ممنون میشم راهنماییم کنید;

- برای دریافت ویزای z چه مدارکی نیازست که باید به سفارت چین در تهران بدم؟
    - ایا ازقبل باید وقت ملاقات بگیرم از سفارت چین یا هر روز فرد میتونم برم؟

سپاس

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Safar2016 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز.
    ممنون میشم راهنماییم کنید;

- برای دریافت ویزای z چه مدارکی نیازست که باید به سفارت چین در تهران بدم؟
    - ایا ازقبل باید وقت ملاقات بگیرم از سفارت چین یا هر روز فرد میتونم برم؟

سپاس
    Hello Safar

There is a list of needy documents for any type of visas on China Embassy in Tehran. let's check it out then u will figure it out how to apply for Z visa

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Chemeng80 نمایش پست ها
    سلام. کسی از دوستان اطلاع داره که ریپورت مدیکال چکاپ رو چطور میشه به تایید سفارت چین رسوند؟ میشه مدارک رو شخص دیگه ای برای تایید ببره سفارت یا حضور فرد متقاضی ضروری هست؟ من تهران نیستم و نتونستم حضوری برای سوال کردن در این مورد برم سفارت. تلفن های سفارت هم مدام اشغال هست و جواب نمیدن. ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
    just download a form of that through the china embassy 's webpage after that u can fill it by a physician and collect all documents to send it to embassy by someone. but On that day that your visa will issued you have to go to pick it up by yourself

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Environmental Biotech, University of Malaya

,Hi IELTS

.Thank you for your quick reply

Do you know how to find the list of the necessary documents for application of Z visa
    Currently, I have the following docs

- work permit letter
    - (passport + copy of the passport (with 6-month validity
    - 2 passport photos
    - (application form (downloaded from China embassy

?what other documents do I need to submit

?(And do I need to make an appointment time with the consular before going to the embassy (for the purpose of submitting my documents to him

Thanks.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Safar2016 نمایش پست ها
    ,Hi IELTS

.Thank you for your quick reply

Do you know how to find the list of the necessary documents for application of Z visa
    Currently, I have the following docs

- work permit letter
    - (passport + copy of the passport (with 6-month validity
    - 2 passport photos
    - (application form (downloaded from China embassy

?what other documents do I need to submit

?(And do I need to make an appointment time with the consular before going to the embassy (for the purpose of submitting my documents to him

Thanks.
    My Gratitudes

See that here I have found a appropriate link to how to collect all documents to apply for Z visa. I assume that it should be obvious and easy to get.

http://ir.china-embassy.org/eng/lsfw...w/t1295564.htm