صفحه 6 از 29 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 286

موضوع: انواع ویزا | ویزای دانشجویی | ویزای غیر دانشجویی | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی چین |ویزای توریستی | ویزای همراه

با سلام
    ممنون ميشم در مورد روزها و ساعات كاري سفارت اطلاعاتي در اختيار بذارين... چه روزهايي واز چه ساعت تا چه ساعتي باز هست؟
    هفته اينده كه براي عيد فطر دو روز تعطيله سفارت هم تعطيله ؟؟؟
    براي روزهايي كه تهران براي اجلاس سران تعطيله چطور ؟؟
    با تشكر...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amin198 نمایش پست ها
    با سلام
    ممنون ميشم در مورد روزها و ساعات كاري سفارت اطلاعاتي در اختيار بذارين... چه روزهايي واز چه ساعت تا چه ساعتي باز هست؟
    هفته اينده كه براي عيد فطر دو روز تعطيله سفارت هم تعطيله ؟؟؟
    براي روزهايي كه تهران براي اجلاس سران تعطيله چطور ؟؟
    با تشكر...
    سفارت روزهاي يكشنبه و سه شنبه و پنجشنبه باز است. صبحها ساعت 9 تا 12 و بعد از ظهرها ساعت 2 تا 4. البته پنجشنبه ها فقط صبح هستند. اطلاعات دقيقتر در سايت سفارت موجود هست. شما با شماره اي كه در سايت سفارت موجود است ميتوانيد تماس بگيريد و با اپراتور فارسي زبان آن سوالاتتون رو مثل تعطيلي هابپرسيد.

Junior Member

با سلام
    تو فرم ويزا يه قسمت مربوط به نوع ويزاي درخواستي(مالتي پل) هست.كدومش رو بايد انتخاب كرد؟ يه سالهمالتي پل ؟ ويزاي دانشجوهاي دكترا براي چه مدتي صادر مي شه؟
    نوع ويزاي صادر شده براي دانشجوهاي دكترا از طرف سفارت چين چه ويزايي يه؟(STUDENT VISA OR RESEARCH VISA)
    ممنون .

Junior Member

با سلام
    تو فرم ويزا يه قسمت مربوط به نوع ويزاي درخواستي(مالتي پل) هست.كدومش رو بايد انتخاب كرد؟ يه سالهمالتي پل ؟ ويزاي دانشجوهاي دكترا براي چه مدتي صادر مي شه؟
    نوع ويزاي صادر شده براي دانشجوهاي دكترا از طرف سفارت چين چه ويزايي يه؟(STUDENT VISA OR RESEARCH VISA)
    ممنون .
    سلام
    ويزاي دانشجويي سه صفر صادر ميشه كه فكركنم به معناي يكساله باشه. سفارت به من ويزاي دانشجويي داد. در مورد سوال اولتون بهتره با سفارت تماس بگيريد و دقيقا از خودشون بپرسيد(شماره تلفنش در سايت سفارت چين موجود است)

از دوستان کسی در مورد گرفتن ویزای توریستی هنگ کنگ اطلاعاتی داره ؟

Junior Member

با سلام
    من امروز براي دوره دكترا ويزا گرفتم.
    نكته جالب اينه كه ويزاش فقط تا نوامبر اعتبار داره و نوعش هم ايكس هست !!!
    جلوي duration هم نوشته 000 !!!
    و entry هم 1 !!!
    اينا يعني چي؟
    يعني من تو كل دوره فقط يه بار ميتونم از چين خارج شم ؟؟
    تو چين هم (مثل هند) دفترچه اقامت صادر ميكنن ؟؟؟
    ميشه اطلاعاتي راجع به اين مسائل در اختيارم بذارين؟
    يه ذره گيج شدم !!!
    با تشكر

Junior Member

با سلام
    من امروز براي دوره دكترا ويزا گرفتم.
    نكته جالب اينه كه ويزاش فقط تا نوامبر اعتبار داره و نوعش هم ايكس هست !!!
    جلوي duration هم نوشته 000 !!!
    و entry هم 1 !!!
    اينا يعني چي؟
    يعني من تو كل دوره فقط يه بار ميتونم از چين خارج شم ؟؟
    تو چين هم (مثل هند) دفترچه اقامت صادر ميكنن ؟؟؟
    ميشه اطلاعاتي راجع به اين مسائل در اختيارم بذارين؟
    يه ذره گيج شدم !!!
    با تشكر
    سلام
    شما با ویزای ایکس وارد چین میشید، در اونجا بهتون اقامت دانشجویی میدن که مالتیپل اینتری هست و میتونید هر چند بار خواستید به کشور وارد یا خارج بشید (با ویزای اف یا توریستی، اقامت دانشجویی نمیدن و سینگل اینتری هست) . درخواست اقامت دانشجویی رو از طریق دانشگاه یا شخصا با مراجعه به پلیس مهاجرت انجام میدین. کاری هم نداره یک هفته بعد از اپلای در پلیس مهاجرت (معمولا هفته اول سال تحصیلی خودشون میرن دانشگاه ها که کار راحت تر شه) ، پاسپورتتون با برچست اقامت دانشجویی بهتون تحویل داده میشه. حواستون باشه که تمام مدارک پزشکی تون رو با خودتون داشته باشید. تمام ازمایشهایی که برای تایید پزشکی انجام دادید باید باهاتون باشه که خرج دوباره رو دستتون نندازن. دفترچه اقامت نمیدن تو پاسپورتتون میزنن. چون دوره شما دکترا هست احتمالا اقامت 3 ساله بهتون میدن یا یه ساله که سالانه تمدید کنید و اون هم خیلی راحته. یعنی کلا قسمت سخت تر ماجرا که گرفتن ویزای ایکس برای ورود به چین هست رو رد کردید بقیه اش خیلی راحته.

Member
    رشته و دانشگاه
    Urbanism/Bauhaus Uni-Weimar

پیش فرض پاسخ : انواع ویزا | ویزای دانشجویی | ویزای غیر دانشجویی | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

با سلام
    من برای یک دوره exchange از آلمان برای ویزای چین اقدام کردم که ریجکت شدم! ما یک گروه ده نفره با ملیت های مختلف بودیم که 5 نفرمون رو ریجکت کردن. من اقامت دو ساله آلمان داشتم بنابراین در شرایط عادی می تونستم از برلین تقاضا بدم. با توجه به اینکه سفارت چین هیچ توضیحی درمورد دلیل ریجکت نمیده، میخاستم ببینم شما راهی به نظرتون میرسه؟
    مثلا ممکنه حتی فقط نقص مدرک بوده باشه؟ و اینکه چجوری میشه ازشون دلیل رو خواست؟

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : انواع ویزا | ویزای دانشجویی | ویزای غیر دانشجویی | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط Zeynab.Arch نمایش پست ها
    با سلام
    من برای یک دوره exchange از آلمان برای ویزای چین اقدام کردم که ریجکت شدم! ما یک گروه ده نفره با ملیت های مختلف بودیم که 5 نفرمون رو ریجکت کردن. من اقامت دو ساله آلمان داشتم بنابراین در شرایط عادی می تونستم از برلین تقاضا بدم. با توجه به اینکه سفارت چین هیچ توضیحی درمورد دلیل ریجکت نمیده، میخاستم ببینم شما راهی به نظرتون میرسه؟
    مثلا ممکنه حتی فقط نقص مدرک بوده باشه؟ و اینکه چجوری میشه ازشون دلیل رو خواست؟
    برای بنده بسیار جای درنگ داره که ویزای تحصیلی چین خیلی ساده است و حتماً مورد رو پیگیری نمایید. احتمالاً از جایی یا مدرکی ناقص بوده.

Member
    رشته و دانشگاه
    Urbanism/Bauhaus Uni-Weimar

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    برای بنده بسیار جای درنگ داره که ویزای تحصیلی چین خیلی ساده است و حتماً مورد رو پیگیری نمایید. احتمالاً از جایی یا مدرکی ناقص بوده.
    چه جوری میشه پیگیری کرد؟ چون همون موقع که پاسپورت ها رو دادن گفتن توضیحی نمیدن! آخه جالبه که از 10 نفر به 5 نفر ویزا رو دادن به 5 نفر نه! همه هم شرایط و مدارک مشابه، به جز ملیت.