صفحه 9 از 29 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 286

موضوع: انواع ویزا | ویزای دانشجویی | ویزای غیر دانشجویی | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : انواع ویزا | ویزای دانشجویی | ویزای غیر دانشجویی | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط shahryarfe نمایش پست ها
    دوستان من یه درمانگاه رفتم خصوصی بود و دکتر گفت مهر خودش و میزنه و انگلیسی نیست.میشه؟ یا مهر درمانگاه و میخواد و باید درمانگاه خاصی باشه؟
    خیر نیاز نداره! مهم مهر و امضاء دکتر می باشد که روی فرم Physical examination بخوره دیگه مشکلی نخواهد بود.

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : انواع ویزا | ویزای دانشجویی | ویزای غیر دانشجویی | نحوه اقدام و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط shahryarfe نمایش پست ها
    راستی رفتم سفارت در مورذ سوپیشینه نگفت.میخواد؟
    سفارت چین برای ویزای دانشجویی نیازی به سوء پیشینه نداره.

ApplyAbroad Veteran
    samiii22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urbanism & Strategic Planning - K.U.Leuven

Dear IELTS

Do you know if they also need bank account balance for a L visa in Tehran
    ?

I've got the L visa (Tourist and family visit) visa two times in Belgium and they asked me to provide a bank account balance with Min. 5000 Euro. That's the case only for Iranian passport holders and Bangladesh, Pakistan, Syria, Iraq and Afghanistan citizens. There might be also some other countries that I don't know. I also needed the proof of my insurance that is valid also in China or it's a World Wide insurance. Is that also the case in Tehran? I didn't find anything in their website regarding these two docs

tnx

.I.Please review the rules of the forum once more
    .II.If you have any kind of questions PLEASE send them in the relevant topics in the public forum and NOT as private message
    In case your question is not answered, you can inbox me a reference to your question in the public forum

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط samiii22 نمایش پست ها
    Dear IELTS

Do you know if they also need bank account balance for a L visa in Tehran
    ?

I've got the L visa (Tourist and family visit) visa two times in Belgium and they asked me to provide a bank account balance with Min. 5000 Euro. That's the case only for Iranian passport holders and Bangladesh, Pakistan, Syria, Iraq and Afghanistan citizens. There might be also some other countries that I don't know. I also needed the proof of my insurance that is valid also in China or it's a World Wide insurance. Is that also the case in Tehran? I didn't find anything in their website regarding these two docs

tnx
    Dear Samiii22,

Almost As I know with china visa procedure In Tehran, Shall I say to you you must show bank balance around 42000 CNY for Tourist visa processing. but it is easy and it 'snot tough to getting problem with that. Also, you have to report your insurance that you can introduce someone who has related with you in iran. that will be ok. I guess, these are most important things that you should know about it. have a great time there

Junior Member

دوستان
    کسی اطلاع داره سفارت چین در مورد ویزای همسر دانشجو چطور رفتار میکنه و روندش چیه؟

ApplyAbroad Veteran
    samiii22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urbanism & Strategic Planning - K.U.Leuven

نقل قول نوشته اصلی توسط nowire نمایش پست ها
    دوستان
    کسی اطلاع داره سفارت چین در مورد ویزای همسر دانشجو چطور رفتار میکنه و روندش چیه؟
    I am not so sure about the embassy in Tehran but the embassy in Belgium doesn't provide such a visa for Iranian citizens. Before September 1st that all the China Immigration and Visa rules changed, the embassy in Tehran was also very strict about such cases. I even know some Iranian nationals married with a chinese citizen and couldn't get a more than a 3months single entry visa with ONLY 30days duration of stay which is basically the tourist visa. But since first of september all the visa rules and types have changed and probably the embassy in Tehran is also providing such a visa which if I am not wrong should be S1 or S2 visa depending on the duration of stay

.I.Please review the rules of the forum once more
    .II.If you have any kind of questions PLEASE send them in the relevant topics in the public forum and NOT as private message
    In case your question is not answered, you can inbox me a reference to your question in the public forum

Junior Member

دوستان ویزای F چجور ویزاییه در چین؟
    به کیا میدند؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ramtin101 نمایش پست ها
    دوستان ویزای F چجور ویزاییه در چین؟
    به کیا میدند؟
    ویزای F در واقع یه نوع ویزای بیزینسی است که به دعوت از شما برای سخنرانی ، بازدید از یک مکان علمی - دانشگاهای و یا راه اندازی کار و شغل خاصی تعبیه شده است. که دوره کوتاه مدتی داره و حدود 6 ماه بیشتر مهلت نداره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    ویزای F در واقع یه نوع ویزای بیزینسی است که به دعوت از شما برای سخنرانی ، بازدید از یک مکان علمی - دانشگاهای و یا راه اندازی کار و شغل خاصی تعبیه شده است. که دوره کوتاه مدتی داره و حدود 6 ماه بیشتر مهلت نداره.
    ممنونم ازت. روش گرفتن این ویزا چطوره؟ من به عنوان یه شخص عادی میتونم بگیرم این ویزا رو یا باید مثلا براش از طرف دانشگاه یا هر جا باید دعوت نامه داشته باشم؟
    البته بیشتر منظور من اینه که برای کار چطور میشه دریافت کرد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    medical-rudn

سلام دوستان من برای تحصیل پزشکی در دانشگاه ووهان چین اقدام کردم و دانشگاه مدارک من رو تایید کرده اما در مورد ویزای چین چند تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید.
    اول اینکه من باید برای تحصیل در چین ویزای تحصیلی بگیرم یا ویزای توریستی ؟ یکی از دوستان که من از طریق ایشون اقدام کردم گفتند که شما می تونید اول با ویزای توریستی
    از یکی از آژانس های مسافرتی اقدام بکنید و بعد که وارد دانشگاه شدید دانشگاه اون رو برای شما تبدیل به ویزای تحصیلی می کنه آیا این روش رو شما پیشنهاد می کنید یا خیر
    و اینکه آیا دانشگاه های چین برای ثبت نام ( رجیستر ) مبلغی رو دریافت می کنند یا خیر

سپاس