صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 18 , از مجموع 18

موضوع: گرفتن ويزا از سفارت كانادا براي گذراندن دوره زبان ESL

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    food science and technology

پیش فرض پاسخ : گرفتن ويزا از سفارت كانادا براي گذراندن دوره زبان ESL

سلام به همه
    نمیدونم دقیقا جای سوالم اینجاست یا نه
    من به دانشگاه ایمیل زدم که من آیلتس دارم اما کمی کمتر از مینیمم شماست
    اونم گفته موردی نداره.ما مینیممون 4.5 هست.ولی توسایتشون زده 6.5
    حالا من کدوم رو باور کنم؟.کاندیشن ادمیشن میدن؟ویزام رد نشه تو سفارت بخاطر زبان؟ریجکت نشم توی همون دانشگاه دوباره برگردم.؟
    اصلا می ارزه کاندیشن اپلای کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط EhsanRezaei نمایش پست ها
    سلام به همه
    نمیدونم دقیقا جای سوالم اینجاست یا نه
    من به دانشگاه ایمیل زدم که من آیلتس دارم اما کمی کمتر از مینیمم شماست
    اونم گفته موردی نداره.ما مینیممون 4.5 هست.ولی توسایتشون زده 6.5
    حالا من کدوم رو باور کنم؟.کاندیشن ادمیشن میدن؟ویزام رد نشه تو سفارت بخاطر زبان؟ریجکت نشم توی همون دانشگاه دوباره برگردم.؟
    اصلا می ارزه کاندیشن اپلای کنم؟
    شما ميتونى أپلاى كنى فوقش اگه بهت پذيرش بدن يه ٢،٣ ماه قبلش زبان ميخونى كه به اون سطحى كه اونا مدنظر دارن برسى
    درمورد ويزا هم بستگى به پروندت داره كه داشتيم كسى كه بدون زبان رفته و داشتيم كسي كه زبان داشته ولى نتونسته آفيسرو متقاعد كنه
    بخاطر همين ريجكت شده

Junior Member

سلام دوستان من برا یه دوره فوق کوتاه مدت 8 ماهه + ELI اپلای کردم...من فقط تازه فهمیدم که اینا میخوان پذیرش کاندیشنال بهم بدن که تا فلان تاریخ ELI رو تموم کنم...من زبانم خوبه_منتها چون میخوام هرچه زودتر ویزام بیاد و برم و زمان بیشتری برای ساختن نتورکم داشته باشم_اینکارو میخوام بکنم البته مینیممم دانشگاه هم 90 هست که برام آسون نیست بیارم...حالا به نظرتون چیکار کنم؟ چقدر احتمالش هست که نتونم ویزا بگیرم؟

It is my understanding that your will be taking pathway program at English School of Canada from May 2nd and will expect to complete your pathway program in July 22,2016, right?

Now, we could offer you a conditional offer of admission with a condition that you would complete your pathway program before your VFT professional program starts.
    Or will you take your English full-time courses in Seneca which shows on your application that you selected as choice one (ELI) ?

Before we offer you an conditional offer of admission to VFT program, could you let me know
    این آخرین ایمیلی هست که برا من زدن...من چیزی رو اشتباه متوجه شدم؟ من نمیفهمم full-time ELI از نظرش چه فرقی با مورد اول داره؟

به یاری سبزتون نیازمندم...ممنون!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن ويزا از سفارت كانادا براي گذراندن دوره زب

شما برای ESL برای study permit ایا مدرک ایلتس گذاشتین؟ من ایلتس 6.5 اکادمیک و جنرال دارم ایا شانس ویزا رو کم نمی کنه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط azi7 نمایش پست ها
    شما برای ESL برای study permit ایا مدرک ایلتس گذاشتین؟ من ایلتس 6.5 اکادمیک و جنرال دارم ایا شانس ویزا رو کم نمی کنه؟
    به نظر من که نمرتون خوبه و مشکلی فکر نمیکنم پیش بیاد.

Junior Member

سلام دوست عزیز..
    الان سال 2017 هست و من مشتاقم بدونم شما چه کردید بالاخره؟ برادر من هم الان شرایطش کاملا شبیه سال 2013 شماست و نمیدونم آیا برای گذروندن دوره esl ویزای ویزیتوری میخاد یا استادی پرمیت؟

ممنونتون میشم راهنماییم کنید.
    سپاس، مریم
    نقل قول نوشته اصلی توسط s_diba نمایش پست ها
    سلام دوستان
    هدف من از ایجاد این تاپیک به اشتراک گذاشتن یه سری اطلاعات درباره پذیرش برای گرفتن ویزا برای دوره زبان هست ، و از دوستانی که تونستن از این طریق ویزا بگیرن ممنون میشم اگه اطلاعات و تجربیاتشان را در اختیار بقیه هم قرار بدن.
    من خودم براي یک دوره ۷ هفته‌ای زبان براي کانادا( دانشگاه آلبرتا) اقدام کردم، نامه ادمیشین این دوره زبان برام اومده اما نمیدونم باید چه جوری اقدام کنم،
    وكلا به من گفتن باید ویزیتوری اقدام کنم اون هم با نامه ادمیشین دانشگاه نه با اینویتیشن خواهرم که کانادا تحصیل می‌کنن.
    دوستان خواهش می‌کنم اگه کسی‌ شرایط مشابه داشته راهنمایی‌ بكنه.
    ممنونم
    موفق و پیروز باشید

Junior Member

سلام دوستان

من 24 سال دارم برای دوره ی لیسانس اقدام کردم و به من قبولی کاندیشنالی دادند.و آیلتس قدیمی هم داشتم ویعنی 2 سال بود که از انقضاش گذشته بود.و نمره ی قسمت writing نمره ای نبود که دانشگاه قبول داشت و به من یک نامه ی ESL و یک نامه ی قبولی طی شرایط برای ترم بعد از اتمام ESL دادند و من هم اقدام کردم و ویزا 7 ماهه تحصیلی بهم دادند.
    امیدوارم این اطلاعات کمکتون کند

دوستان فرق پذیرش کاندیشنال با دوره زبان برای سفارت چیه ؟ ویزا میدن به دوره زبان و بعدش دانشگاه ؟
    من یکی از اسکیل هام کمه و نمیرسه ، تقریبا همه کالج ها و دانشگاه ها ESL دوره زبان رو دارن ، میشه برای این دوره ها اقدام کرد ؟ یا بعضی ها بصورت دقیق ذکر میکنن تو سایتشون که conditional letter of acceptance میدن اگه زبانت نرسه .
    اینم سایت خود سفارت توضیح داده در صورت کاندیشنال به شما اول یه ویزا میدن برای دوره زبان ، بعدش برای دوره اصلی دوباره ویزا باید صادر شه

https://www.canada.ca/en/immigration...cceptance.html

حالا میشه کمک کنید من اورالم 6 شده ولی رایتینگ 5 که تقریبا جایی قبول نمیکنه ، ترجیح میدم اینجا دوباره آیلتس ندم و اگر بشه دوره زبان رو همونجا بگذرونم ، ددلاین دانشگاه هام رو به اتمامه برای سپتامبر برای همین عجله دارم .

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)