صفحه 16 از 18 نخستنخست ... 6789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 173

موضوع: پرواز به هلند | تهیه بلیط | کنسل بلیط | زمان های پرواز و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : پرواز به هلند | تهیه بلیط | کنسل بلیط | زمان های پرواز و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط Mustafa_Leader نمایش پست ها
    سلام دوستان پرواز های هما (ایران ایر) صرفه اقتصادی برایرفتن به هلند دارد یا نه؟
    ۲)در بدو ورود به هلندایا میتوان همان موقع بیمه توریستی را تمدید کرد؟
    ۳)فرض کنین یه هارد اکسترنال داریند که خیلی اطلاعات مهم پروژه روش موجود میباشد ایا در گمرک و تو بار باشه از ایکس ری بگذره اسیب میبینه'ایا میشه همراه خود ادم باشه' هارد هم از نوع پاسپورتی و خیلی راحت میتوان گردن انداخت چون خیلی حجمی ندارد ایا هارد را هم بررسی میشه و اصلا احتیاجی به بردن هارد هست یا نه?
    سلام
    به تاریخ سفرتون بستگی داره منطقی ترین پرواز ممکن

Junior Member Mustafa_Leader آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دكتري ژنتيك

پیش فرض پاسخ : پرواز به هلند | تهیه بلیط | کنسل بلیط | زمان های پرواز و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    سلام
    به تاریخ سفرتون بستگی داره منطقی ترین پرواز ممکن
    ممنونم دوست گرامی اگر زحمتی نیس اون دو تا سوال دیگر را هم جوابش را بدیند خصوصا در مورد هارد اکسترنال

نقل قول نوشته اصلی توسط Mustafa_Leader نمایش پست ها
    ممنونم دوست گرامی اگر زحمتی نیس اون دو تا سوال دیگر را هم جوابش را بدیند خصوصا در مورد هارد اکسترنال
    اون دو تا مربوط به این ترد نیست ولی مشکلی نداره

سلام دوستان.
    من 1 آپریل باید آمستردام باشم واسه شروع دکتری م. شیرازی هم هستم. چند تا سوال داشتم:
    1-من ترجیه میدم از شیراز برم(حتی با قیمت بیشتر)؛ ایا تفاوت قیمتا با تهران خیلی زیاده؟
    2-از چه زمانی و از کجا من بلیط بگیرم؟ تا حالا سفر خارجی نداشتم، تجربه ای ندارم
    سپاس راهنمایی تون

نقل قول نوشته اصلی توسط EyeOpening نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من 1 آپریل باید آمستردام باشم واسه شروع دکتری م. شیرازی هم هستم. چند تا سوال داشتم:
    1-من ترجیه میدم از شیراز برم(حتی با قیمت بیشتر)؛ ایا تفاوت قیمتا با تهران خیلی زیاده؟
    2-از چه زمانی و از کجا من بلیط بگیرم؟ تا حالا سفر خارجی نداشتم، تجربه ای ندارم
    سپاس راهنمایی تون
    از شیراز با قطری یا ترکیش میتونید تشریف ببرید هلند
    بله بلیت های تهران ارزونتر هستند نسبت به شیراز

سلام
    من ماه اینده به دلفت میرم و میخوام مقداری از وسایلم رو فریت کنم. توی سایت فرودگاه گشتم ولی چیزی ندیدم، ایا اطلاعی دارید درمورد محدودیت وسایل ارسالی؟ مثلا ادویه جات و خوراکی خشک، ایا ممکنه اجازه ورود ندن ؟ و اینکه ایا به بار فریت گمرکی تعلق میگیره؟
    ممنون میشم اطلاعاتی داشته باشید راهنمایی کنین

نقل قول نوشته اصلی توسط kianamousavi نمایش پست ها
    سلام
    من ماه اینده به دلفت میرم و میخوام مقداری از وسایلم رو فریت کنم. توی سایت فرودگاه گشتم ولی چیزی ندیدم، ایا اطلاعی دارید درمورد محدودیت وسایل ارسالی؟ مثلا ادویه جات و خوراکی خشک، ایا ممکنه اجازه ورود ندن ؟ و اینکه ایا به بار فریت گمرکی تعلق میگیره؟
    ممنون میشم اطلاعاتی داشته باشید راهنمایی کنین
    سلام
    فریت بار زیر 100 کیلو به صرفه نیست
    توصیه میکنم هیچ چیز خوراکی با خودتون نبرید که اونجا همه چیز هست کامل تر قشنگتر از ایران

Junior Member

سلام
    من ویزای مولتی شینگن هلند رو به تازگی گرفتم و تصمیم دارم بلیط رزرو کنم
    متاسفانه پرواز مستقیم ایران ایر تکمیل شده و مجبورم از ایرلاینهای دیگه رزرو کنم
    میخوام ایرفلو بگیرم تهران مسکو آمستردام (رفت و برگشت) اما معطلی زیاد داره
    آیا میتونم تو مدتی که در مسکو هستم از فرودگاه خارج بشم یا خیر؟
    ویزای ترانزیت میخواد آیا؟ چطوری باید بگیرم؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط masy3010 نمایش پست ها
    سلام
    من ویزای مولتی شینگن هلند رو به تازگی گرفتم و تصمیم دارم بلیط رزرو کنم
    متاسفانه پرواز مستقیم ایران ایر تکمیل شده و مجبورم از ایرلاینهای دیگه رزرو کنم
    میخوام ایرفلو بگیرم تهران مسکو آمستردام (رفت و برگشت) اما معطلی زیاد داره
    آیا میتونم تو مدتی که در مسکو هستم از فرودگاه خارج بشم یا خیر؟
    ویزای ترانزیت میخواد آیا؟ چطوری باید بگیرم؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    از فرودگاه نمیتونید خارج شوید ولی نیاز به ویزای ترانزیت هم ندارید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    از فرودگاه نمیتونید خارج شوید ولی نیاز به ویزای ترانزیت هم ندارید
    با هیچ پروازی نمیتونم از فرودگاه خارج بشم؟ یا فقط این پرواز اجازه خروج نمیده؟
    چون من شنیدم که مثلا با پرواز ترکیش میشه در مدت توقف به استانبول رفت یا با پرواز آلیتالیا میشه رم رفت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)