صفحه 12 از 18 نخستنخست ... 23456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 173

موضوع: پرواز به هلند | تهیه بلیط | کنسل بلیط | زمان های پرواز و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : پرواز به هلند | تهیه بلیط | کنسل بلیط | زمان های پرواز و مسائل مرتبط

دوستان یکی به من لطفا فوری کمک کند. من از دانشگاه VU امستردام پذیرش دکتری دارم و باید اول سپتامبر اونجا باشم. هنوز ویزا در جریان است و خود دانشگاه قراره کارهای ویزا را انجام بدهد. من میخوام بلیط رزرو کنم. آژانسهای هوایی به من میگن که حتما باید رفت و برگشت رزرو کنی وگرنه اجازه سوار شدن به هواپیما را در فرودگاه بهت نمی دهند. آیا این موضوع صحت داره؟ یا میشه یکطرفه بگیرم.

پیش فرض پاسخ : پرواز به هلند | تهیه بلیط | کنسل بلیط | زمان های پرواز و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir0072000 نمایش پست ها
    دوستان یکی به من لطفا فوری کمک کند. من از دانشگاه VU امستردام پذیرش دکتری دارم و باید اول سپتامبر اونجا باشم. هنوز ویزا در جریان است و خود دانشگاه قراره کارهای ویزا را انجام بدهد. من میخوام بلیط رزرو کنم. آژانسهای هوایی به من میگن که حتما باید رفت و برگشت رزرو کنی وگرنه اجازه سوار شدن به هواپیما را در فرودگاه بهت نمی دهند. آیا این موضوع صحت داره؟ یا میشه یکطرفه بگیرم.
    سلام ويزاي شنگن تايپ D نياز به بليت برگشت نداره

دوست عزیز
    ویزای دانشجویی برای مستر هم نیاز به بلیط برگشت نداره ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Alir3zA نمایش پست ها
    دوست عزیز
    ویزای دانشجویی برای مستر هم نیاز به بلیط برگشت نداره ؟
    مقطع تحصيلي به بليت ارتباطي پيدا نميكنه
    تايپ ويزاتون مهم هست

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    مقطع تحصيلي به بليت ارتباطي پيدا نميكنه
    تايپ ويزاتون مهم هست
    من هنوز ویزام نیومده !
    واسه همین گفتم مقظع رو ...
    ویزای دانشجویی یک ساله تایپ D هست ؟

من هنوز ویزام نیومده !
    واسه همین گفتم مقظع رو ...
    ویزای دانشجویی یک ساله تایپ D هست ؟
    معمولن اقامت بالای 90 روز تايپ D صادر ميشود

سلام دوستان
    به نظرتون واسه اولیت بار میخوام برم هلند و بار زیاد دارم از کدوم ایرلاین استفاده کنم ؟
    اطلس خیلی ارزون هست و 30 کیلو هم بار میتونم ببرم
    نظر شما جیه ؟

Junior Member

سلام
    منم همین سوالو دارم. گویا ایران ایر ۲۵ کیلو بار اجازه میده.
    ولی از طرفی پروازهایی مثل امارات امکانات ویژه ای دارن. مثلا اینکه بعد تعدادی پرواز، یک پرواز رایگان میدن! البته من اینو شنیدم. خودم تحقیقات نکردم.
    احیانا کسی از دوستان تحقیقات کرده در این مورد؟

ApplyAbroad Guru

سلام دوستان
    به نظرتون واسه اولیت بار میخوام برم هلند و بار زیاد دارم از کدوم ایرلاین استفاده کنم ؟
    اطلس خیلی ارزون هست و 30 کیلو هم بار میتونم ببرم
    نظر شما جیه ؟

دوست عزیز
    من ازین هواپیمایی بی اطلاعم ولی خودم با ایران ایر رفتم و چون مستقیم میره برای اولین بار شاید مناسب باشه که شما هم کمتر سر در گم بشید
    بار بردن هم شاید خیلی به کارتون نیاد. به نظرم هرچی هم که بخوایید ببرید توی همون 25 یا 30 کیلو اکی میشه تقریبا
    اون شبی که میخواستیم بریم مسافر کم بود و افیسر مربوطه اجازه میداد مجانی بار بیشتر هم بره توی هواپیما
    ایشالا سفرتون به سلامت باشه

سلام.
    دوستانی که با ایران ایر از امستردام به ایران برگشتند از کجا بلیطش رو تهیه می کنند؟ توی سایت خود ایران ایر زده 1900000. فر می کنم سایتش خیلی فضایی زده این قیمت رو. ممنون میشم در خرید بلیطش راهنمایی فرمایید.

اگر برای دکتری اقدام کردید و ویزاتون اومده (شکرخدا) لطفا در تاپیک فوق اعلام کنید. باشد که رستگار شوید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)