صفحه 18 از 18 نخستنخست ... 89101112131415161718
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 173 , از مجموع 173

موضوع: پرواز به هلند | تهیه بلیط | کنسل بلیط | زمان های پرواز و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرواز به هلند | تهیه بلیط | کنسل بلیط | زمان های پرواز و مسائل مرتبط

سلام دوستان من یه پرسشی دارم. من ۲۱ جولای باید لایدن باشم و ۱ جولای وقت سفارت دارم. خواستم پروازها رو از الآن بگیرم که سفارت مطمئن شه من برمی‌گردم و برا شینگنم خوب باشه، قیمت پرواز هم خیلی بالاتر نره. به‌نظرتون این کار کارِ منطقی‌ایه؟ الآن پروازا حدود ۳۵۰۰ چهار تومنه. سؤال دیگه‌م هم اینه که اطلس‌گلوبال و ایران‌ایر استرداد دارن؟

پیش فرض پاسخ : پرواز به هلند | تهیه بلیط | کنسل بلیط | زمان های پرواز و مسائل مرتبط

سلام. من هم جولای میروم لایدن. به نظر من شما اگر ویزای کنفرانس میواهید مدارک ارایه کنید و فقط رزرو بلیط کافی است. خرید بلیط ریسک هست معلوم نیست قطعی ویزاصادرشود. پس از صدور ویزا خرید بلیط کنید.

Junior Member

سلام
    من برای تحصیل دارم میرم به شهر آیندهون. کسی از دوستان اطلاعی درباره فریت بار به هلند داره؟ می خوام بدونم که خودم بسته بندی کنم و ببرم به جایی که این کار رو انجام میده تحویل بدم؟ ‌چه هواپیمایی‌ای این سرویس رو داره؟

ممنون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)