صفحه 2 از 18 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 173

موضوع: پرواز به هلند | تهیه بلیط | کنسل بلیط | زمان های پرواز و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برای گرفتن بلیط دچار مشکل شدم

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoo2008
    سلام دوستان. راجب بلیت ameterdam, کسی‌ میدونه که اگه بخوام اگوست بلیت بگیرم از کی‌ باید رزرو کنم؟ و کدوم شرکت هواپیمایی‌ بهتر و ارزونتره؟
    از آلان برید دنبالش بهرحال الان اوج ترافیک سفر به اروپاست. من ایران ایر گرفتن رفت و برگشت 870

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoo2008
    سلام دوستان. راجب بلیت ameterdam, کسی‌ میدونه که اگه بخوام اگوست بلیت بگیرم از کی‌ باید رزرو کنم؟ و کدوم شرکت هواپیمایی‌ بهتر و ارزونتره؟
    با Turkish Airline یک طرفه (با توقف در استانبول) الان حدود 580$ هست که شاید با مراجعه به دفترشون کلاس ارزون تر هم بتونید پیدا کنید ولی فکر می کنم این شرکت برای بیشتر از 3 روز اجازه ی رزرو نمیده و باید بعدش بلیط رو تهیه کنید.
    آدرس: تهران - خ مطهری - شماره ی 239
    تلفن: 88737464
    2-88748450
    2-88737381

با Alitalia ی ایتالیا هم یک طرفه و با توقف در Rome الان 584$ هست ولی می دونید که احتیاج به ویزای ترانزیت هم خواهید داشت با قیمت تقریبی 80000 تومان.
    Address: Argentina Square Teheran
    ZIP Code: 1513934413
    Office location: Alitalia Building n. 7, 2° floor
    Hours of Operation: sat-wed 08.30-16.00 thu 08.30-13.00
    Phone: 0098-021-8713801 Booking & Ticketing 0098-021-88711512

KLM هلند رو هم چک کنید.

در حالت کلی قیمت های Iranair باید از همه ی شرکت ها ارزون تر باشه به علاوه ی محدودیت بار بهتر و بدون توقف بودن.

پیشنهاد می کنم اول با چند تا آژانس برای قیمت تماس بگیرید تا دستتون بیاد ارزون ترین قیمت ها برای کدوم شرکت هست بعد از طریق دفتر خود شرکت اقدام کنید.

Luck is the residue of hard work

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Genetics Lund University

سلام. من اینجور که پرسیدم ایران ایر از تهران پرواز داره و بدون توقف.قیمتش با ترکیش ایر هیچ فرقی‌ نداره. منتها ترکیش ایر از مشهد هم پرواز داره ( من مشهد هستم). اینطوری که بوش میاد ترکیش ایر مشکلی‌ نداره برای رزرو طولانی مدت. klm به هیچ وجه رزرو نداشت و باید همون موقع بلیت رو اوکی می‌کردم یا اینکه در صورت کنسلی ۱۰۰ دلار جریمه میدادم. ضمنا ایران ایر پر شده. ترکیش ایر فقط جا داشت. یکم نگرانم. تا کی‌ می‌تونم رزروو نگاه دارم؟ نکنه قبل اینکه ویزام بیاد از من بخوان که بلیتو بگیرم؟ آیا امکانش هست که ایران ایر که بلیتش تموم شده گیرم بیاد؟ و یک سوال دیگه اینکه من که اولین بارم دارم به هلند میرم و هنوز اقامت ندارم، باید بلیت ۲طرف بگیرم؟ یا بخاطر ویزای دانشجوییم بلیت ۱طرف هم کفایت می‌کنه؟ (لازمه که اضافه کنم که هر آژانس یه حرفی‌ می‌زنه و اصلا نمی‌شه به حرفشون در هیچ موردی اعتماد کرد!!!) :

تا يك ماه قبل از پرواز ميشه بليط رو رزرو نگه داشت. اين قانون مال ايران اير و تركيشه. در نتيجه شما درست يك ماه قبل از پرواز ممكنه بتونيد بليط گير بياريد چون خيلي از كساني كه رزرو كردن مجبورن كه يا بخرن يا كنسل كنن در نتيجه جا خالي ميشه حتما.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Genetics Lund University

یک سوال دیگه اینکه من که اولین بارم دارم به هلند میرم و هنوز اقامت ندارم، باید بلیت ۲طرف بگیرم؟ یا بخاطر ویزای دانشجوییم بلیت ۱طرف هم کفایت می‌کنه؟

والا ما كه يه طرفه گرفتيم. عموما اونا وقتي ويزا مي دن كاري به بليط شما ندارن برعكس وقتي كه مي خواين بليط بخرين ازتون ويزا مي خوان. جايي كه من ازش بليط خريدم گفت مشكلي نداره و يك طرفه خريدم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Genetics Lund University

qataan خرید بلیت یک طرف مشکلی‌ نداره نه تو ویزا نه از نظر آژانس. اما روز پرواز تو فرودگاه جلوتو میگیرن و میگن برگرد خونت!! از این نظر دارم میپرسم که به چنین روزی دچار نشم.

if you have student visa, there is no problem with oneway ticket
    dont worry

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

بلیط های رفت و برگشتی هست که برگشتش رو برای 2 سال بعد رزرو بتونیم بکنیم؟
    به جای اینکه به من بگید مُخ-Ø بگید مُخ-$.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    CA

من پارسال با یک طرفه رفتم ، مشکلی هم نبود.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)