صفحه 3 از 18 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 173

موضوع: پرواز به هلند | تهیه بلیط | کنسل بلیط | زمان های پرواز و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Genetics Lund University

پیش فرض پاسخ : برای گرفتن بلیط دچار مشکل شدم

نه!

Junior Member

سلام به همه ی دوستان! بعد از غیبت زیادی در این سایت دوباره قصد دارم از دوستان دعوت کنم! از همه ی دوستان عزیز دعوت میکنم اونهایی که قصد دارن 20 آگوست به مقصد هلند برن بیان و با هم یه گروهی رو تشکیل بدیم که باهم بریم و باهم بلیط تهیه کنیم. خوب حالا اگه دوستان مایل هستن لطفاً به من پیام خصوصی بدن و با هم هماهنگ کنیم.

موفق باشید!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Genetics Lund University

من ۲۰آگوست بلیت گرفتم اما پرواز از مشهده. ;

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering-TU Delft, The Netherlands

سلام خانم آرزو
    میخواستم بپرسم این بلیطی که گرفتین مشهد - استانبول - آمستردام یا می خواین با ایران ایر برین؟

چون واسه ما مشهدی ها فکر کنم با ترکیش ایر بریم بهتره دیگه لازم نیس باز از مهر اباد بریم امام خمینی چند ساعتم اونجا الاف شیم...

فقط من یه سوال دارم اگه بخوایم با ترکیش ایر بریم ویزا ترکیه که لازم نیس نه؟ ??? و بین پرواز مشهد - استانبول تا پرواز استانبول - امستردام چند ساعت باید توی فرودگاه منتظر بمونیم؟ ???

اون طور که من آمار 'گرفتم بین پرواز مشهد - تهران تا تهران- آمستردام 5-6 ساعت باید الافی بکشیم

سلام
    من هم برای 20 آگوست بلیط یک طرفه ایران ایر گرفتم. اما سوالی که برام پیش اومده اینه که مگه دانشجویی بودن توی ویزا مشخص می شه؟ چون تا اونجا که من شنیدم ویزای اولیه از نوع ویزای اقامت موقت MVV هست و اعتبارش 3 ماهه هست؟

Junior Member

دوستان در مورد یک طرفه بودن بلیط نگران نباشند. من خودم با بلیط یکطرفه اومدم مشکلی هم پیش نیومد. مطمان باشید. ویزام هم MVV بود

Junior Member

سلام
    سجاد جان ترکیه اصلا از ایرانیا ویزا نمی خواد پاستون کافیه بابت اون نگران نباشین، بابک جان اون ویزای شینگن هست که برای کمتر از 3 ماهه اتفاقا MVV طولانی مدت است

خیلی ممنون از راهنماییون. من هنوز جواب ویزام نیومده اما شنیده بودم که اعتبار ویزای اولیه 3 ماهه هستش.
    آرمین جان حرف شما یه کم منو به شک انداخت چون اعتبار گذرنامه من تا 9 ماه دیگس و اگه ویزای اولیه بیشتر از 3 ماه باشه من احتمالا مشکل پیدا می کنم. شما می دونی که اعتبار این ویزای اولیه MVV که به دانشجو ها می دن دقیقا چقدره؟

و اما مشکل من:
    من اول MVV داشتم و از اونجایی که دانشگاه آیندهون فرموده بود که در سفارت برای C + D ویزا اپلای کنم، ما هم ویزای خودمون رو از دانشجویی به شنگن تغییر دادیم. حالا سوال اینه که: آیا بنده هم باید بلیط رفت و برگشت در فرودگاه امام خمینی نشون بدم یا اگه بلیط یکطرفه بگیرم کافیه؟

شنیده ها حاکی از آن است که کسانی که ویزای 3 ماهه شنگن دارن توی فرودگاه امام بهشون گیر میدن!

پ.ن. ضمنا اگه کسی از بچه های آیندهون بلیط گرفته یا می خواد بگیره یه خبری هم به ما بده که همسفر بشیم (البته در صورت امکان)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering-TU Delft, The Netherlands

نقل قول نوشته اصلی توسط armin812
    سلام
    سجاد جان ترکیه اصلا از ایرانیا ویزا نمی خواد پاستون کافیه بابت اون نگران نباشین، بابک جان اون ویزای شینگن هست که برای کمتر از 3 ماهه اتفاقا MVV طولانی مدت است
    سلام- ممنون آرمین جان از راهنماییت
    شما خودتون با ترکیش ایر پرواز داشتین؟
    راستش من بین ایران ایر و ترکیش شک دارم
    با اینکه واسه بچه های مشهد راحت تره با ترکیش برن ولی نگرانم توی استانبول گیر الکی بدن
    بین دو تا پرواز هم فقط دو ساعت وقته...به نظرتون کافیه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)