صفحه 7 از 18 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 173

موضوع: پرواز به هلند | تهیه بلیط | کنسل بلیط | زمان های پرواز و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرواز به هلند | تهیه بلیط | کنسل بلیط | زمان های پرواز و مسائل مرتبط

بستگی به شرکت هواپیمایی‌تون داره. باید از خودشون بپرسید.
    بعضی‌ها روی مسائل بار خیلی سخت‌گیرند، مثلا لوفتهانزا هم روی وزن و هم روی تعداد، ولی بعضی روی تعداد خیلی سخت نمی‌گیرن.

مثلا امارات اگر دو نفر باشین در مجموع 60 کیلو بار که می‌تونه حتی هر 60 کیلوش توی یه چمدون باشه! یا این‌که ده تا چمدون 6 کیلویی :دی
    شرکت‌های هواپیمایی خارجی توی سایتشون سیاست‌های باری رو ذکر کردن، ولی درهرحال می‌تونید تلفنی هم با دفترشون تماس بگیرین و چک کنید.

پیش فرض پاسخ : پرواز به هلند | تهیه بلیط | کنسل بلیط | زمان های پرواز و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط Azadk نمایش پست ها
    بستگی به شرکت هواپیمایی‌تون داره. باید از خودشون بپرسید.
    بعضی‌ها روی مسائل بار خیلی سخت‌گیرند، مثلا لوفتهانزا هم روی وزن و هم روی تعداد، ولی بعضی روی تعداد خیلی سخت نمی‌گیرن.

مثلا امارات اگر دو نفر باشین در مجموع 60 کیلو بار که می‌تونه حتی هر 60 کیلوش توی یه چمدون باشه! یا این‌که ده تا چمدون 6 کیلویی :دی
    شرکت‌های هواپیمایی خارجی توی سایتشون سیاست‌های باری رو ذکر کردن، ولی درهرحال می‌تونید تلفنی هم با دفترشون تماس بگیرین و چک کنید.
    ما يك استاندارد جهانی داريم براي بلند كردن بار توسط نيروي انساني. اين استاندارد تا سقف 30 كيلو هست.
    بار 60 كيلويي با توجه به اينكه كاركنان رمپ فرودگاه بايد بار رو دستي بلند كنند قابل قبول نيست.

Junior Member

چیزی که گفتم بر اساس گفته‌ی مسئول کانتر امارات بود.
    احتمالا باتوجه به این‌که بیشتر جاها Check-in به‌صورت SelfCheckin شده، این موضوع دیگه خیلی وارد نیست.

من خودم بار بیشتر از 30 کیلو با امارات داشتم (و تازه اون دفعه Self Check-in هم نکردم).

Banned
    رشته و دانشگاه
    Delft University of Tech--Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط nanostar نمایش پست ها
    سلام. کسی از دوستان اطلاع داره که تو سفر به هلند چندتا چمدان میشه برد. روی بلیط گفته 30 کیلو اما در مورد تعداد من چیزی ندیدم؟؟
    سلام.اگر ایران ایر باشی 2 تا چمدان-هر کیلو اضافه بار حدود 21000 تومان خرج داره!!!

برای هلند که هر کیلو اضافه بار 23 تومن هست.
    http://www.iranair.com/Portal/File/S...6-86ec53cffc7b

قیمت بلیط به امستردام یک میلیون و 55 هزار تومنه(حالت اقتصادی) که 30 کیلو بار قسمت بار و 5 کیلو داخل کابین میتونید ببرید. اگر همون حالت اقتصادی کلاسش رو عوض کنید با یک میلیون و 195 هزار تومن میتونید 40 کیلو داخل قسمت بار و 7 کیلو داخل کابین ببرید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Linguistics, The netherlands

دوستان چه روزهایی پرواز هست واسه هلند؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Linguistics, The netherlands

دوستان من میخوام Nijmegen برم؛ باید از تهران مقصدم کجا باشه در هلند؟اصلا از تهران به چه شهرایی پرواز هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rahanesh62 نمایش پست ها
    دوستان من میخوام Nijmegen برم؛ باید از تهران مقصدم کجا باشه در هلند؟اصلا از تهران به چه شهرایی پرواز هست؟
    با ايران ار مي تونيد به آمستردام پرواز بگيريد و يا با ماهان به دوسلدورف آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط rahanesh62 نمایش پست ها
    دوستان چه روزهایی پرواز هست واسه هلند؟
    با ايران ار يكشنبه ها و پنجشنبه ها با ماهان فكر مي كنم 5 روز هفته

Junior Member

انتخاب‌های مختلفی دارین،
    به‌نظرم یه سری به سایت Skyscanner بزنید، یا از Applicationهای onthefly و KAYAK (که البته دیگه ایران رو جواب نمی‌ده!) استفاده کنید.
    سایت ایرلاین‌های معروف رو هم چک کنید، Turkish، Pegasus، Emirate، Iranair، Lufthansaو ...
    الان ایران‌ایر برای 11 آگست هم جا داره و بلیطش نفری 1.2 تومن هست. Lufthansa معمولا خیلی گرونه.
    ترکیش یه پرواز خوب برای 8 آگست داره که نفری 383 دلاره (یعنی حتی از ایران‌ایر هم ارزون‌تر!)
    فقط یک نکته رو خیلی دقت کنید، اگر می‌خواین از پروازهایی به کشورهای دیگه (مثل ماهان به آلمان) استفاده کنید، دقت کنید که ویزایی که هلند بهتون می‌ده ویزای شنگن نیست و ویزای خود هلنده و رفتن به کشور دیگه باهاش خیلی راحت نیست (هرچند غیرممکن هم نیست، ولی ممکنه براتون دردسر ساز بشه).
    البته من پروازهای به آمستردام رو چک کردم، ممکنه (خیلی مطمئن نیستم ولی بازم ممکنه) برای شهر دیگه هلند م چیزی پیدا کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)