صفحه 9 از 18 نخستنخست 123456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 173

موضوع: پرواز به هلند | تهیه بلیط | کنسل بلیط | زمان های پرواز و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرواز به هلند | تهیه بلیط | کنسل بلیط | زمان های پرواز و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط parivash89 نمایش پست ها
    مشکل همینه که من نخریدم بلیط رو. خود اراسموس فرستاده و الان میبینم که اینطوریه. یعنی هیچ راهی نداره؟ نمیشه عوض کرد که از اول بره به صبیحا؟ خوب زمان این انتقال چقدر هست؟
    اوه اوه! بارهاتون رو بايد تحويل بگيرين و خودتون ببرين: http://www.turkishairlines.com/en-in...ght-passengers
    خيلي عجيبه، انگار آدم كلا دوتا بليط مجزا گرفته!
    فاصله زماني بين پروازاتون رو چك كنيد، براساس چيزي كه تو اين لينك نوشته، فاصله بين دو فرودگاه ٧٥ كيلومتره و ٣ ساعت طول مي كشه كه با سرويس خود فرودگاه برين. البته ظاهرا درحال حاضر هم كار نمي كنه!
    تعويض بليط هم با توجه به اين كه خودتون نگرفتين، كار راحتي به نظر نمياد. مگر بتونيد با خود دانشگاه صحبت كنيد براتون عوض كنه. من نمي دونم زمان پروازتون كي هست، ولي اگر تزديكه كه كار تعويض خيلي سخت تر مي شه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرواز به هلند | تهیه بلیط | کنسل بلیط | زمان های پرواز و مسائل مرتبط

دوستان عزیز...
    لطفا اگر اطلاعی بری ارزونترین پروازی که توی کمتر از 10روز آینده میتونم بگیرم دارید به من بگین ممنون میشم..
    مشهد یا تهران به آمسترد

نقل قول نوشته اصلی توسط POSTiGA نمایش پست ها
    دوستان عزیز...
    لطفا اگر اطلاعی بری ارزونترین پروازی که توی کمتر از 10روز آینده میتونم بگیرم دارید به من بگین ممنون میشم..
    مشهد یا تهران به آمسترد
    دوست عزیز شما می تونی از سایت های جستجوی بلیط استفاده کنی. مثلا:

http://www.cheapoair.com
    www.skyscanner.net

Junior Member sarada آواتار ها

http://www.flypgs.com/en/default.aspx

این پرواز جزو ارزون ترین هاست .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Linguistics, The netherlands

دوستان پرواز های خروجی فرودگاه امام رو چطور میشه چک کرد؟ من دوستم برام از اونور بلیط گرفته .میخوام چک کنم مطمین شم همه چی اوکیه.تو سایت فرودگااه که خیلی داغونه .!!کسی میدونه؟
    پرواز belavia .هفتم سپتامبر تهران به آمستردام

نقل قول نوشته اصلی توسط rahanesh62 نمایش پست ها
    دوستان پرواز های خروجی فرودگاه امام رو چطور میشه چک کرد؟ من دوستم برام از اونور بلیط گرفته .میخوام چک کنم مطمین شم همه چی اوکیه.تو سایت فرودگااه که خیلی داغونه .!!کسی میدونه؟
    پرواز belavia .هفتم سپتامبر تهران به آمستردام
    به فرودگاه شما چي كار داريد؟
    زنگ بزنيد دفتر ارلاينز 88302697

Junior Member

با سلام
    دوستان خواهشمندم راهنمایی کنید؟

من می خوام برای هلند بلیط بگیرم. مطالب قبلی رو خوندم ولی نتونستم به جواب برسم. ایران ایر پروازش به هلند ساعت 11:30 میرسه که معمولا تاخیر داره و از آمستردام تا دلفت هم حدود یک ساعتی راه که میترسم تو ساعت اداری نرسم دلفت و DUWO ببنده و نتونم اتاقم رو بگیرم.
    از طرفی هم ویزای توی پاسم MVV از نوع Type D هستش و سه ماهه اعتبار داره. خواستم با لوفتهانزا برم میترسم چون 8:30 صبح میرسه آمستردام و من وقت کافی دارم. ولی میترسم تو فرانکفورت بهم گیر بدن. سفارت هلند گفته اون افسری که تو فرودگاهه همه کارس میتونه گیر بده و یا نه !!!!
    سفارت آلمان هم زنگ زدم گفت نمیتونی بری فرانکفورت و از اونجا آمستردام. گفتم که فقط تو فرودگاهم گفتش نمیتونی !!!!

نمیدونم واقعا گیر میدن تو فرانکفورت، مگه ویزای هلند شینگن نیست؟

راهنمایی کنید لطفا
    متشکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamiri نمایش پست ها
    با سلام

من می خوام برای هلند بلیط بگیرم. مطالب قبلی رو خوندم ولی نتونستم به جواب برسم. ایران ایر پروازش به هلند ساعت 11:30 میرسه که معمولا تاخیر داره و از آمستردام تا دلفت هم حدود یک ساعتی راه که میترسم تو ساعت اداری نرسم دلفت و DUWO ببنده و نتونم اتاقم رو بگیرم.
    از طرفی هم ویزای توی پاسم MVV از نوع Type D هستش و سه ماهه اعتبار داره. خواستم با لوفتهانزا برم میترسم چون 8:30 صبح میرسه آمستردام و من وقت کافی دارم. ولی میترسم تو فرانکفورت بهم گیر بدن. سفارت هلند گفته اون افسری که تو فرودگاهه همه کارس میتونه گیر بده و یا نه !!!!
    سفارت آلمان هم زنگ زدم گفت نمیتونی بری فرانکفورت و از اونجا آمستردام. گفتم که فقط تو فرودگاهم گفتش نمیتونی !!!!

راهنمایی کنید لطفا
    متشکرم
    هيچ مشكلي نداريد دوست عزيز
    استاپ تون در فرانكفورت هيچ مشكلي نداره. ويزای تايپ D يعنی اقامت مي تونيد يه بليت يه طرفه بيگريد باهاش.
    برای دلفت مي تونيد با توركيش به روتردام هم بليت بگيريد كه نزديك تر هست تا آمستردام.
    سفارت هم بي خود كرد همچين حرفي رو زد . شما فكر مي كنيد دربون سفارت از قوانين شنگن سر درمياره!!

Junior Member

You might ask someone in Delf to pick up the key of your apartment in advance on your behalf. This is a common practice. Then you will not be worried about the working hours of local housing company.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamiri نمایش پست ها
    با سلام

راهنمایی کنید لطفا
    متشکرم

Junior Member

Please note, my friend and I have experienced that this airline is somehow strict regarding weight of your luggage. Sometime they might tolerate for 1-2 kg and sometimes not!!!
    That is said, They are one the most cheapest airline

نقل قول نوشته اصلی توسط sarada نمایش پست ها
    http://www.flypgs.com/en/default.aspx

این پرواز جزو ارزون ترین هاست .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)