نقل قول نوشته اصلی توسط behdesign نمایش پست ها
سلام دوستان

من سال دیگه می خوام بیام ترکیه برای تحصیل وکار این چیزایی که شما نوشتید خیلی باهاله اگر واقعیت داشته باشه وای بر من که 2 سال ایران دارم درس میخونم.

من چنتا سوال دارم اگر ممکنه کسایی که تجربه دارن یا اطلاع کافی دارن کمکم کنن.ممنون میشم.

1-من خرداد سال 89 مدرک کاردانی گرافیک از علمی کاربردی میگیرم آیا با این مدرک میتونم کارشناسی بخونم؟یعنی مورد تایید هستش تو ترکیه؟

2-اگر مورد بالا نمیشه من چطوری از دانشگاههای ترکیه پذیرش بگیرم؟پاشم بیام ترکیه برم دانشگاه باهاشون صحبت کنم؟

3-من پدرم تو شهر سراب به دنیا اومده و مادرم تهران من هم میتونم از اونا تخفیف بگیرم البته خودم زبان آذری رو بلدم چون تو خونه آذری حرف میزنیم؟

ممنون میشم پاسخ بدید- با تشکر

سلام دوست عزیز
ببین من از ساله ۲۰۰۴ تو ترکیه هستم.
و دانشجو هستم خدا بخواد ساله بد درسم تموم می‌شه.
یه حساب کتاب کنی‌ ۶ سال هست که اینجام از همه چیز هم خبر دارم و همیشه کمک به بقیه کردم.
دوست عزیز من کاری ندارم بقیه چی‌ نوشتن ولی‌ این راهنمایی‌ رو می‌کنم که ترکیه برای ادامهٔ زندگی و درس خوندن جای مناسبی نیست در ضمن اینجا خارجه زندگی گرنی یه دوستی‌ در بالا ۲۵۰۰۰۰ تومن نوشته برای زندگی کافیه که من این موضوع رو رعد می‌کنم به هیچ عنوان نمی‌شه با این قیمت اینجا زندگی‌ کرد
شرایط زندگی اینجا خیلی‌ سخته هرکی‌ میگه راحته دورگ میگه من یکی‌ از گدیمیترین کسیی‌ هستم که اینجام
اگه هر سالی‌ در مورد زندگی‌ خرج یا هرچیز دیگیی‌ باشه کمک می‌کنم