صفحه 10 از 30 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 292

موضوع: هزینه زندگی | هزینه تحصیل در ترکیه | خرید در ترکیه و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : هزینه زندگی در ترکیه | هزینه تحصیل در ترکیه | خرید در ترکیه

سلام ببخشید کسی هست بدونه تقریبا با چند تومن در ماه میشه یه زندگی دانشجویی دونفره( متاهلی) رو تو شهر سامسون و تو شهر ارزروم تامین کرد؟

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط sera26 نمایش پست ها
    سلام ببخشید کسی هست بدونه تقریبا با چند تومن در ماه میشه یه زندگی دانشجویی دونفره( متاهلی) رو تو شهر سامسون و تو شهر ارزروم تامین کرد؟
    درود

سارا خانم من دوستی دارم در سامسون که مشغول به تحصیل داروسازی هست از ایشون پرسیدم گفتن 800 لیر انفرادی حالا نمب دونم تا چه حد صحت داشته باشه نامشون رو در فیس بوک جستجو کنین پبداشون می کنین می تونین ازشون بپرسین . نامشون navid sajedi

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

نقل قول نوشته اصلی توسط FanTasTic نمایش پست ها
    درود

سارا خانم من دوستی دارم در سامسون که مشغول به تحصیل داروسازی هست از ایشون پرسیدم گفتن 800 لیر انفرادی حالا نمب دونم تا چه حد صحت داشته باشه نامشون رو در فیس بوک جستجو کنین پبداشون می کنین می تونین ازشون بپرسین . نامشون navid sajedi

محمدرضا
    اخه من شنیده بودم تو انکارا با 700 تا میشه متوسط زنگی کرد و سامسون خیلی ارزون تر از آنکاراست پس چطور 800 تا شد؟ مطمئنین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sera26 نمایش پست ها
    اخه من شنیده بودم تو انکارا با 700 تا میشه متوسط زنگی کرد و سامسون خیلی ارزون تر از آنکاراست پس چطور 800 تا شد؟ مطمئنین؟
    برای زندگی متاهلی تو آنکارا میشه با 1000 لیر زندگی کرد.
    تو شهرهای دیگه خیلی ارزون تر درمیاد مخصوصا ارزروم چون کرایه خونه ارزان هست و هم اینکه در شهرهای کوچیک نیازی نیست که برای رفتن به قلان نقطه شهر 2 تا اتوبوس سوار شید + اینکه قیمت بلیط اتوبس در شهرهای بزرگ گرون تر هست. (برای مثال شما زندگی تو تهران رو با زندگی تو یک شهر کوچیک رو مقایسه کنید.)

Member padisah آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Czech Rep, Computer Science, VSB-TUO

نقل قول نوشته اصلی توسط amirgozali نمایش پست ها
    برای زندگی متاهلی تو آنکارا میشه با 1000 لیر زندگی کرد.
    تو شهرهای دیگه خیلی ارزون تر درمیاد مخصوصا ارزروم چون کرایه خونه ارزان هست و هم اینکه در شهرهای کوچیک نیازی نیست که برای رفتن به قلان نقطه شهر 2 تا اتوبوس سوار شید + اینکه قیمت بلیط اتوبس در شهرهای بزرگ گرون تر هست. (برای مثال شما زندگی تو تهران رو با زندگی تو یک شهر کوچیک رو مقایسه کنید.)
    متاسفانه لحضاتی پیش باخبر شدیم که قیمت بلیط های وسائل حمل و نقل عمومی در استانبول 50٪ افزایش یافت ! اتوبوس هر مسیر حدوا 2 لیره شد.

Member
    رشته و دانشگاه
    Bogazici فوق لیسانس کنترل

متاسفانه لحضاتی پیش باخبر شدیم که قیمت بلیط های وسائل حمل و نقل عمومی در استانبول 50٪ افزایش یافت ! اتوبوس هر مسیر حدوا 2 لیره شد.
    البته این قیمت 1.95 لیر برای بلیط های عادی میباشد، برای دانشجویان این افزایش قیمت 10% بوده یعنی قیمت بلیط از 1 لیر به 1.10 لیر افزایش پیدا کرده است ... در بازه زمانی 2 ساعته بعد از اولین کارت زدن بلیط های بعدی 0.45 لیر و کمتر خواهد بود.

Member
    رشته و دانشگاه
    Innovative Business Services

دوستان عزیز در مورد ترکیه و قبرس ترک سوالی داشتین میتونین بپرسین

من برای ثبت موبایلم رفتم گفتن دانشجوها 100 لیر باید بدن تا موبایلشون ثبت بشه؟
    درسته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mish نمایش پست ها
    درسته؟
    mish عزیز نمیدونی دانشجوهای بین المللی, مثل شهروندای ترک میتونن گوشی اقساطی روی طرح های اون اپراتور بگیرن یا نه؟
    مرسی...

Member
    رشته و دانشگاه
    Bogazici فوق لیسانس کنترل

درسته؟
    100لیر ؟!؟!؟!؟!؟!؟؟! چه خبره مگه ؟!؟ شما کجا رفتین واسه اینکار ؟! من اولش که خود فرودگاه با پاسپورت ثبت کردم 20 لیر گرفت ازم، بعدش وقتی دیدم با پاسپورت ثبت کردن یه سری محدودیتها داره قبل ار اینکه مهلتش تموم بشه رفتم با برگه دانشجویی دادم ثبت کرد و دیگه هیچ پولی هم نگرفت ... راستش بعید میدونم تو این 1سال این 20لیر شده باشه 100 لیر ...

mish عزیز نمیدونی دانشجوهای بین المللی, مثل شهروندای ترک میتونن گوشی اقساطی روی طرح های اون اپراتور بگیرن یا نه؟
    مرسی...
    دوست من، من به شخصه این طرح های قسطی رو توصیه نمیکنم، خودمم یه مدت پیگیر بودم ولی دیدم در کل خیلی گرونتر از قیمت گوشی و هزینه مکالمه درمیاد، بازم تصمیم با خودته ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)