صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: HULT International Business School

ApplyAbroad Hero minoo.shahriar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Business

پیش فرض HULT International Business School

اینطور که خودشون ادعا میکنن، HULT به عنوان یک Business School خوب شناخته شده.
    یک مزیت خوبش هم اینه که در دنیا 5 تا campus داره.
    دوره هایی هم که ارائه میکنه و اساتیدی که بعضا توی بروشورهاش نوشته که هستن، به نظر خیلی جالب میاد.

اگر دوستان تجربه ای یا اطلاعاتی دربارۀ این Business School دارن، لطفا در این تاپیک بگن تا اطلاعات رد و بدل بشه.

http://www.hult.edu/en/
    Never Stop Dreaming Of A Better Tomorrow

Junior Member

پیش فرض پاسخ : HULT International Business School

اين مدرسه تقريبا براي همه ي بچه هايي كه finance يا mba ميخونن ايميل تبليغاتي ميفرسته ولي به شخصه نشده تا حالا اسمي ازش تو كنفرانس ها به عنوان حامي مالي ببينم
    براي رنكينگ مدارس مالي رنكينگ financial times معتبره ، ببينيد چه رتبه اي بهش داده .
    ببينيد آيا cfa partner هست يا نه .
    مدارس بازرگاني خودشون بورسيه اي نميدن ، ببينيد كدوم بانك ها يا موسسات مالي بزرگ براي پذيرفته شدگان اين دانشگاه كمك هزينه ميدن ، اين خودش معيار مهميه براي اسنجش اعتبار يك مدرسه در بين investment bank ها

رشته و دانشگاه
    Master of Business

ممنون از راهنماییتون.
    .Hult is ranked 29th in the world and 17th in the U.S. by The Economist and 61st by The Financial Times
    The Financial Times has ranked it 1st in international experience, 5th in international business, 6th in international mobility, 92nd in the research rank and 99th for both the alumni recommended rank and placement success rank
    دربارۀ CFA هم اینطوری نوشته:
    ... .Hult’s Master of Finance covers all the areas required for Chartered Financial Analyst (CFA) level I and II qualifications

Member
    رشته و دانشگاه
    IT - KNToosi University of Tech

سلام

من 2 تا سوال در رابطه با این Business School دارم ، یکی بجث ویزا و I-20 هست ، آیا این دانشگاه برای ارائه این موارد مشکلی نداره ؛ چون یک سری از موسسات تو سايتشون نوشته بودن که این موارد را برای دانشجویان بین المللی شون فراهم نمی کنن .

سوال 2 در رابطه با این هست که آیا اینجا مورد تائید وزارت علوم هست ؟ خوب میدونین که به هر حال بعضی ها مثل من مشکل سربازی برای خروج از کشور دارن که اگر مورد تائید نباشه امکان رفتن نیست .

مرسی

رشته و دانشگاه
    Master of Business

Hult International Business School is just one of the more than 10,000 SEVIS certified schools authorized to issue I-20 forms for academic students(F1 Visa), vocational students(M1 visa) or exchange visitors(J1 Visa) in United States

در رابطه با اینکه مورد تایید وزارت علوم هست یا نه، راستش بعید میدونم.

Junior Member

خیلی از لحاظ تبلیغاتی قوی هستن ! من برای 2013 می خواستم اپلای کنم فرم اینترنتیشونو پر کردم ، زنگ زدن خونه کلی باهام حرف زدن ! برای منم ای میل اومده بود اما تو رنکینگها چیزی ندیدم ...راستش من که خوشم اومد هم از رشته هایی که داشت هم از اینکه اینقدر سیستماتیک عمل می کنن اما ای کاش می شد از معتبر بودنش هم کاملا مطلع شد!
    .Good,Better,Best. Never Let It Rest

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت مالی

سلام به همگی منم توی سایت این دانشگاه فرم پر کرده بودم امروز به منم زنگ زدن کلی حرف زد من بهش گفتم که میخوام برای 2014 اقدام کنم گفت ما با شما در تماس خواهیم بود تا موقعی که بخواین رسما اقدام کنید.منم خوشم از طرز برخوردشون.به نظرم یکی از حسن های بزرگش همینه که یه شعبه تو دوبی هم داره حداقل میشه حضورن رفت یه بررسی کرد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت مالی

من رفتم سایت وزارت علوم زده قسمتی که اسم دانشگاه های مورد تاییدش رو زده گفته اگه در مقاطع فوق و دکترا مدرکتون از دانشگاه های درجه 1،2،3 نباشه درصورتی که (Accredite) باشه مدارک رو ارزیابی می کنن.من تو سایت U.S Department of Education هم رفتم اسمش بود یعنیAccredite بود پس مدرکش رو ارزیابی می کنن.البته من اینطور متوجه شدم اگه اشتباه می کنم که لطفا منم راهنما یی کنید.
    اینم لینک سایتایی که رفتم :
    وزرات علوم:
    http://www.msrt.ir/sites/Grad_Dept/D...A%A9%D8%A7.htm
    دیپارتمان آموزشی آمریکا: http://ope.ed.gov/accreditation/GetDownloadFile.aspx

سلام
    اجازه بدید منم تجربمو بگم:
    برای منم ایمیل اومد که اپلای کنم هر ماه یه دونه می آد؛ بعدش یه فرم پری-اپلای داره که پر می کنی، منم همینجوری پرش کردم، دیدم 1 ساعت بعد یه نفری از دبی برام زنگ زد و حدود 14 دقیقه باهاش صحبت کردم، نتیجه صحبت این بود: من گفتم مستر می خوام بیام گفت سابقه کار داری گفتم نه؛ گفت پس اینترنشنال بیزنس نمی تونی؛ بعد گفت فایننس سابقه کار نمی خواد و با توجه به رزومت اکی هستی. بعدش گفتم فاند چی دارین؟ گفتش 20 درصد مبلغ تیوشن اسکالرشیپ می دیم، گفتم خوب کجاها میشه فاینس خوند گفت لندن و لس انجلس، گفتم به به.... بعدش گفتم بریم سر اصل مطلب چقدر هزینه دانشگاه و هزینه زندگی مثلا تو لس انجلس می شه؛ فکر کنم حساب کردم حدود 60 میلیون هزینه 1 سال دانشگاه و حدود بالای 30 میلیون هزینه زندگی که 20درصد هزینه دانشگاه فاند می دادن. حدود 90 تومن فکر کنم در می اومد که همون لحظه حساب کرده بودم الان یادم نیست که هرکدوم دقیق چند بود. آخرشم از تلفنش تشکر کردم و گفتم ایشاء الله خدا پولو برسونه!

Junior Member

با سلام به همگی دوستان
    من برای پائیز سال 2015 از این دانشگاه پذیرش و partial fund دارم،دانشگاه از من خواسته تا مبلغ 3500 دلار پرداخت کنم تا برام فرم I20 را ارسال کنم و من هم به شرط اینکه اگر بهم ویزا ندادن این پول را بهم برگردونم بهش گفتم باشه،به نظر شما چقدر شانس ویزا دارم،لطفا من را راهنمائی کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین