صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 40

موضوع: اگه ویزای امریکا OK شد به دانشگاه در کشور دیگه و استادش چی بگیم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اگه ویزای امریکا OK شد به دانشگاه کانادا و استاد کانادا چی بگیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط radintahvildari
    در این جور موارد راست راست راست اش رو بگین. سه بار کلمه "راست گفتن" رو تکرار کردم چون بسیار مهم هست.
    حتما و فقط راستش رو بگو.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط emjr09
    در این جور موارد راست راست راست اش رو بگین. سه بار کلمه "راست گفتن" رو تکرار کردم چون بسیار مهم هست.
    حتما و فقط راستش رو بگو.
    منم جای شما بودم و میخواستم برای Fall 2009 اپلای کنم همین حرفو میزدم ولی وقتی اپلای کردی میفهمی اینا همش شعار هست
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982
    حتما و فقط راستش رو بگو.
    منم جای شما بودم و میخواستم برای Fall 2009 اپلای کنم همین حرفو میزدم ولی وقتی اپلای کردی میفهمی اینا همش شعار هست
    1- ميخواي به طرف دليل نيومدنت رو بگي شعاره؟. اون بابا كه ميخواد يه چيزي بگه خوب راستشو بگه. اين شعاره؟
    2- شما از كجا فهميدي من ميخوام براي 2009 اقدام كنم؟ شايد من الان ويزام رو هم گرفتم.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982
    حتما و فقط راستش رو بگو.
    1- ميخواي به طرف دليل نيومدنت رو بگي شعاره؟. اون بابا كه ميخواد يه چيزي بگه خوب راستشو بگه. اين شعاره؟
    2- شما از كجا فهميدي من ميخوام براي 2009 اقدام كنم؟ شايد من الان ويزام رو هم گرفتم.
    1- با راست گفتن هم به خودش ضرر میزنه هم به بقیه ایرانیها. family problem یه مشکل مرسوم هست که خیلیلی دیگه از بقیه کشورها هم دارن و به این دلیل نمیرن ولی دور زدن استاد و دانشگاه کاری هست که فقط ما و اونم به دلیل مشکل ویزا انجام میدیم.
    2-همش 10 تا پست که بیشتر نداری هرکی بخونه وضعیتت رو میفهمه
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

وقتی از گرفتن ویزای امریکا مطمئن نیستیم برای اینکه وقت و هزینه ای که کردیم از بین نره مجبوریم که یه offer از کانادا رو هم نگه داریم. مطمئنا اگر مثل آدم به ما ویزا میدادن فکر نمیکنم کسی این کارو میکرد. من الان 9 هفته اس که منتظرم و اگر تا دو هفته دیگه کلیر نشم به ترمم نمیرسم. با دیفر کردن هم امکان داره که فاندمم قطع بشه. اگر کسی راه حل دیگه ای داره بگه که ما هم بدونیم.

Junior Member

اگر از امریکا مطمئن بودم اصلا کانادا apply نمیکردم و پولمو نمیریختم دور.
    ولی از کجا معلوم من 1 سال بعد clear نشم.

مگه نمیگن کلی از ژانویهای ها deferکردن و بعد 6 ماه clear شدن.

آره بابا واقعا چاره ای جز این کار نداریم.
    فقط بهتره که یک جواب قانع کننده به استاد کانادایی بدیم. مثلا به من درسته فاند کامل داده ولی همیشه گفته اگر یک زمانی فاند قطع شد باید خودت هزینه هاتو بپردازی. این موضوع می تونه بهونه خوبی باشه که اگر Clear نشدم، اینو بهونه بیارم.
    ولی به قول دوستمون اگر مثل آدم ویزا بدن، مگه کسی پول اضافی داره بابت اقدام واسه کانادا بریزه دور.

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, University of Calgary

کسی که واسه کانادا مدیکال گرفته اگه به استاد بگه ریجکت شدم (تا با این بهونه ترم رو دیفر کنه) و بعد از یکی دو ترم دوباره درخواست ویزا بده آیا استاد می تونه متوجه بشه که ویزا بار اول ریجکت نشده بوده؟
    لطفاً در صورتیکه از طریق پیغام خصوصی یا ایمیل با من (یا سایر دوستان خارج از کشور) تماس می گیرید سوال و جواب را بر روی فروم هم قرار دهید تا هم برای سایر اعضای فروم قابل استفاده باشد و هم وقت ما صرف پاسخ دادن به سوالات تکراری نشود.

saeede83
    Guest

دوستان من خودم هم این مشکل رو دارم اما به این داستان واقعی هم توجه کنید و بی گدار به آب نزنید:
    سال پیش یکی از بچه های شریف هر دو ویزای کانادا و آمریکا رو گرفته بود (دانشگاه آمریکاش بدون فاند بود اما استاده بهش گفته بود ممکنه بتونم بهت فاند بدم) این دوستمون هم رفت کانادا، اما چند روز بعد از رسیدنش به کانادا استاد آمریکایی فاندش جور شده بود و ایشون بدون اینکه در دانشگاه کانادایی ریجیستر کنه یکراست رفت آمریکا و استاد محترم کانادایی هم فورا به دانشگاه آمریکایی ایمیلی می زنه و جریان سرکار رفتنش رو می گه، ایشون هم از آمریکا بلافاصله اخراج می شن و هنوز در کف تشریف دارن.

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط saeede83
    دوستان من خودم هم این مشکل رو دارم اما به این داستان واقعی هم توجه کنید و بی گدار به آب نزنید:
    سال پیش یکی از بچه های شریف هر دو ویزای کانادا و آمریکا رو گرفته بود (دانشگاه آمریکاش بدون فاند بود اما استاده بهش گفته بود ممکنه بتونم بهت فاند بدم) این دوستمون هم رفت کانادا، اما چند روز بعد از رسیدنش به کانادا استاد آمریکایی فاندش جور شده بود و ایشون بدون اینکه در دانشگاه کانادایی ریجیستر کنه یکراست رفت آمریکا و استاد محترم کانادایی هم فورا به دانشگاه آمریکایی ایمیلی می زنه و جریان سرکار رفتنش رو می گه، ایشون هم از آمریکا بلافاصله اخراج می شن و هنوز در کف تشریف دارن.
    از کجا اون دانشگاه امریکایی رو اون استاد فهمیده؟؟

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)