صفحه 36 از 42 نخستنخست ... 2627282930313233343536373839404142 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 414

موضوع: انواع اقامت در ترکیه | انواع ویزا در ترکیه و مسائل مرتبط

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

پیش فرض پاسخ : انواع اقامت در ترکیه | انواع ویزا در ترکیه و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط hesam_s نمایش پست ها
    سلام
    دوستان ممنون اگه راهنماییم کنین
    میخوام برم ترکیه واسه چند سال و از اون طرف اقدام کنم واسه ی کشور دیگه به نظر شما چطوری اقدام کنم ممنون
    توریستی اقدام کنید اگر تحصیلی نمیتونید. توربستی میرید سه ماه ازادانه منتهی اونجا خونه اجاره کنید و بیمه بدید میتونید 6 ماه تمدید کنید. در همین حین میتونی ویزای کار بگیری اونجا ولی سخته. ویزای کار بگیری دسگه خیالت راحته.

Junior Member

سلام ممنون
    میتونم اگه ویزای کار نگرفتم با اجاره خونه بمونم مدت چند سال و یا نه فقط ۶ ماه بیشتر نیست؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

سلام ممنون
    میتونم اگه ویزای کار نگرفتم با اجاره خونه بمونم مدت چند سال و یا نه فقط ۶ ماه بیشتر نیست؟
    بله با اجاره خونه و بیمه میشه 6 ماه تمدید کرد دقت کنید 6 ماه علاوه بر 3 ماه. بیمه هم به نسبت هزینه بالایی داره البته واسه افراد مسن خوب بیشتره تا جایی که لرادرم کفته بود 500 لیر یا بیشتر. ولی بیشترش کمی مشکله و باید دلیل خاصی برای موندن داشته باشید. حالا بعضیا میگن خونه اجاره کردن و هر سال تمدید میکنن ولی بعیده این کار در عمل امکان پزیر باشه. در ضمن یادت نره ممکنه حتی چند سال در ترکیه لمونی بدون اینکه پلیس متوجه بشه ولی بعدا هنگام خروج دو تا مشکل اساسی داری. اولا به فرض که کار خطری نکرده باشی و این چیزا اولا حق ورود به کشور نداری واسه حداقل 5 سال دوما جریمه به نسبت سنگینی باید بپردازید تا بتونید خارج بشید.

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

اینم بگم 6000 دلار هم باید در حساب باشه تا جایی که یادمه البته صوری هم میشه. بزار حساب برش دار!

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

سلام
    دوستان ممنون اگه راهنماییم کنین
    میخوام برم ترکیه واسه چند سال و از اون طرف اقدام کنم واسه ی کشور دیگه به نظر شما چطوری اقدام کنم ممنون
    توریستی برید کار پیدا کنید و ویزای کار بگیرید هر چقدر تونستید بمونید بعد برید. البته ویزای کار گرفتن راحت هم نیست. غیر قانونی هم میشه موند ولی کمترین اتفاقی که میفته برات اینه که جریمه سنگین موقع خروج باید بدی. جریمش زیاده و به صورت تصاعدی میره بالا به ازای هر روز

Junior Member

سلام
    توی کشور های اطرافمون کشوری نیست به جز ترکیه با این شرایط که چند سالی بمونیم و از ااونجا در خواست ویزا واسه ی کشور دیگه بدیم؟؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط apply1361 نمایش پست ها
    ویزای دانشجویی هم از سال 2014 نمیدن و در واقع شما با پذیرش دانشگاه میری ترکیه با پاس معمولی بعد میری اداره پلیس اقامت یکساله میگیری!
    شما کافیه بری ترکیه و از اونجا واسه اقامت اقدام کنی مثل قدیم نیس بری سفارت ایران!!
    ویزای توریستی یکساله هم تمدید میشه!
    سلام هنوز هم نیازی به دریافت ویزای دانشجویی از ایران نیست؟
    من 25 روز پیش رفتم سفارت ترکیه تو تهران هنوز جواب ویزامو نمیدن، دیگه کلاسم داره شروع میشه
    میتونم از داخل ترکیه اقدام کنم؟

سلام دوستان
    می خوام برنامه نویسی به صورت فریلنسر کار کنم ولی با توجه به این که ایران تحریمه و باید اطلاعات سکونت و بانکی مربوط به یه کشور دیگه رو داشته باشم که تحریم نیست ترکیه رو مد نظرم دارم از این طرف می خوام برای ویزای ترکیه اقدام کنم سوالم اینه که می شه با ویزای توریستی اونجا حساب باز کنم و خونه اجاره کنم و کارمو انجام بدم؟ بعد متوجه می شن؟ چون با ویزای توریستی اجازه کار ندارم، مشکل ایجاد نکنه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انواع اقامت در ترکیه | انواع ویزا در ترکیه و مسائل

دوستان واسه 6000 دلاری که باید تو حساب باشه متاسفانه بانک های استانبول واسه ایرانی هایی که هنوز اقامت نگرفتن حساب باز نمی‌کند!! من تقریبا همه بانک هارو رفتم ولی به جز آک بانک بقیه همه میگن ایران تحریم! آک بانک هم دلیلای مسخره میاره واسه باز نکردن حساب مثل نداشتن فرم انگلیسی!!! حالا چیکار کنم اگه از دوویز قبض بگیرم قبول نمی کنن؟؟
    بعد من سه ماهم تا اخر اپریل تمونه ولی اداره اقامت بهم واسه یک ماه و نیم دیگه وقت مصاحبه داده مشکل پیدا نمی کنم اینجوری؟؟

پیش فرض پاسخ : انواع اقامت در ترکیه | انواع ویزا در ترکیه و مسائل

از عزیزان اگر کسی هست که بعد فارغ التحصیلی از یکی از دانشگاههای ترکیه، در حال حاضر در ترکیه مشغول به کار هست، لطفا به من اطلاع بده (پیام خصوصی، پیام پروفایل و...) یه سوال کوچک از خدمتش داشتم.

پیشاپیش تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)