صفحه 31 از 42 نخستنخست ... 212223242526272829303132333435363738394041 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 414

موضوع: انواع اقامت در ترکیه | انواع ویزا در ترکیه و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انواع اقامت در ترکیه | انواع ویزا در ترکیه و مسائل مرتبط

سلام دوستان منم دقیقا سوال ایشون رو دارم برای خرید خونه از کجا و چطور باید اقدام کرد هزینه ها به پول ایران چقدره؟کدوم شهرها می تونیم مسکن خریداری کنیم؟شرایط خرید خونه چیه؟و با خرید مسکن چقدر اقامت میدن؟

Member padisah آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Czech Rep, Computer Science, VSB-TUO

نقل قول نوشته اصلی توسط sa2014 نمایش پست ها
    سلام دوستان منم دقیقا سوال ایشون رو دارم برای خرید خونه از کجا و چطور باید اقدام کرد هزینه ها به پول ایران چقدره؟کدوم شهرها می تونیم مسکن خریداری کنیم؟شرایط خرید خونه چیه؟و با خرید مسکن چقدر اقامت میدن؟
    Yabancılar küçük yönetimsel köy olarak bilinen yerlerden emlak satın alamazlar.
    خارجی ها نمی توانند از جاهای کوچکی مانند دهات ملک بخرند
    Eğer 2,5 hektardan büyük parsel satın almak isterseniz Bakanlar kurulundan onay alınması gerekir.
    برای ملک های بالای 2.5 هکتار اجازه هیت وزیران لازمه

Yabancıların Türkiye den gayrimenkul alabilmeleri için öncelikle vatandaşı bulundukları ülke ile Türkiye devleti arasında karşılıklılık anlaşması olup olmadığına bakılması lazım, ayrıca yabancı uyrukluların emlağı alacağı bölgenin ordu komutanlıgından izin alması gerekir.Ordu komutanlıgından izin gelmesi belgesinin 3 ay ile 12 ay arasında değişmektedir.Bu izin belgesi geldikten sonra tapu dairesinde işlemler başlatılabilir
    اولا بین کشور مبدا و کشور ترکیه باید تفاهم نامه متقابل برای خرید ملک باشه. از محلی که قصد خرید ملک دارین باید قبلش از فرماندهی ارتش آن منطقه اجازه بگیرین که این اجازه بین 3 تا 12 ماه زمان صادرشدن طول میکشه و بعد امکان انتقال رسمی ملک به فرد خارجی فراهم میشه.

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط padisah نمایش پست ها
    Yabancılar küçük yönetimsel köy olarak bilinen yerlerden emlak satın alamazlar.
    خارجی ها نمی توانند از جاهای کوچکی مانند دهات ملک بخرند
    Eğer 2,5 hektardan büyük parsel satın almak isterseniz Bakanlar kurulundan onay alınması gerekir.
    برای ملک های بالای 2.5 هکتار اجازه هیت وزیران لازمه

Yabancıların Türkiye den gayrimenkul alabilmeleri için öncelikle vatandaşı bulundukları ülke ile Türkiye devleti arasında karşılıklılık anlaşması olup olmadığına bakılması lazım, ayrıca yabancı uyrukluların emlağı alacağı bölgenin ordu komutanlıgından izin alması gerekir.Ordu komutanlıgından izin gelmesi belgesinin 3 ay ile 12 ay arasında değişmektedir.Bu izin belgesi geldikten sonra tapu dairesinde işlemler başlatılabilir
    اولا بین کشور مبدا و کشور ترکیه باید تفاهم نامه متقابل برای خرید ملک باشه. از محلی که قصد خرید ملک دارین باید قبلش از فرماندهی ارتش آن منطقه اجازه بگیرین که این اجازه بین 3 تا 12 ماه زمان صادرشدن طول میکشه و بعد امکان انتقال رسمی ملک به فرد خارجی فراهم میشه.

دوست عزیز، این متنی که زحمت ترجمش رو کشیدی مال کجاست؟
    اصل تغییرات اخیر قانون، که بعد از اون ایرانی ها هم می تونند در ترکیه ملک بخرند؛ لغو همون قسمتیه که بلد کردم.
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

Member padisah آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Czech Rep, Computer Science, VSB-TUO

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_110 نمایش پست ها
    دوست عزیز، این متنی که زحمت ترجمش رو کشیدی مال کجاست؟
    اصل تغییرات اخیر قانون، که بعد از اون ایرانی ها هم می تونند در ترکیه ملک بخرند؛ لغو همون قسمتیه که بلد کردم.
    از تغییرات اخیر قانون خرید ملک خبر ندارم. ولی ایرانی ها می توانند خانه بخرند.

Junior Member

RE: تركيه
    سلام ميشه راجب شهر استانبول اطلاعات بدين من خيلي تو اينترنت گشتم ولي جز اطلاعات كليشه اي هيچي پيدا كردم خيلي دوست دارم نظر هموطنان ساكن استانبولو راجب محله ها امنيت و زندگي با مردم استانبول بدونم

سلام دوستان
    من شنیدم که سازمان یو اِن(UN) داره از ترکیه به آذربایجان منتقل میشه ؟!!! آیا کسی در این مورد اطلاعات داره که مفصل توضیح بده ؟؟ ممنون میشم

سلام دوستان
    قصد دارم برا کار بیام ترکیه،
    (کاردانی عمران دارم و 3d artist هستم (با نرم افزار 3ds max) و فعلا هم تو یه شرکت معماری فعالم)
    (فرصت های شغلی برا این حرفه، استخدام تمام وقت یا پاره وقت + کارهای پروژه ای و دانشجویی + و تدریس، هستش که تو ترکیه با توجه به اینکه تحریم نیستن "کار اینترنتی بصورت freelance" هم اضافه میشه)

یکم از دوست و آشنا پرس و جو کردم، گفتن گرفتن ویزای کاری تقریبا محاله، پیشنهاد کردن ویزای تحصیلی بگیرم تا بتونم اقامت بگیرم وکنار تحصیل کار کنم.
    تعریف میکردن که بعضیا میان دانشگا ثبت نام میکنن ولی از درس و کلاس میزنن و به کار و شغلشون میرسن؟! یعنی طرف میاد شهریه دانشگا میده که بتونه کار بگیره و خونه اجاره کنه و خلاصه اونجا زندگی کنه.
    (یکی میگفت دوستش نزدیک به 15 ساله که داره کارشناسی میگیره! یعنی هی داره لفتش میده که بتونه تو ترکیه باشه، البته یبار اخراج شده و یبارم انصراف داده بعد دوباره ثبت نام .. الانم رستوران باز کرده و هنوز دانشجو!)

خواهش میکنم بگید که ایا این روش عملی هست یا نه؟ و چه معایبی داره، و چه مشکلاتی میتونه بوجود بیاره

ببخشید که سرتون رو درد اوردم

Junior Member

سلام دوستان

من قصد اقامت موقت در ترکیه برای دریافت ویزای یک کشور اروپایی رو دارم. میخواستم بپرسم جهت اقامت 6 ماهه بدون ویزا چه روش هایی وجود داره؟

ممنون از راهنماییتون

با سلام

با ویزای تحصیلی و خرید خونه تو استانبول امکان گرفتن اقامت دائم و گرفتن پاسپورت ترکیه هست

الان شرایط مثل همون گذشته هستش برای گرفتن اقامت..

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)