صفحه 34 از 42 نخستنخست ... 24252627282930313233343536373839404142 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 414

موضوع: انواع اقامت در ترکیه | انواع ویزا در ترکیه و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : انواع اقامت در ترکیه | انواع ویزا در ترکیه و مسائل مرتبط

سلام
    وقتتون بخیر
    من از سال 94 تا الان 191 روز در ترکیه بودم
    ولی زود زود ورود و خروج داشتم
    ورود و خروج هام به این شکل هستش
    4 مرداد 94 خروج از ایران 13 مرداد 94 ورود به ایران ----> میشه 10 روز
    22 آبان - 29 آذر ---->29 روز
    27 آذر - 26 آبان ---->60 روز
    10 اسفند- 10 خرداد(اون موقع برمیگردم ایران) ---->92 روز
    کسی میتونه برام حساب کنه چند روز و چقد جریمه میخورم؟؟؟؟؟

Junior Member

چی شد هیچکس شرکت ثبت نکرده بیاد تجربشو به اشتراک بزاره؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط mortezanasser نمایش پست ها
    وقت بخیر. کسی که ۳۷ سالشه و پذیرش برای مقطع ارشد از ترکیه داره(همراه با فاند) چقدر امکان داره بخاطر سن بالا بهش ویزا ندن؟ چون شنیدم برای مقاطع کارشناسی و ارشد بیشتر سخت گیری میکنن. ممنون
    ترکیه ویزا نمیخواد که!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط apply1361 نمایش پست ها
    ترکیه ویزا نمیخواد که!
    منظورش ویزای دانشجوئی هست. فقط ویزای توریستی 3 ماه و حداکثر 6 ماهه ویزا نمیخواد

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط hdsd نمایش پست ها
    منظورش ویزای دانشجوئی هست. فقط ویزای توریستی 3 ماه و حداکثر 6 ماهه ویزا نمیخواد
    ویزای دانشجویی هم از سال 2014 نمیدن و در واقع شما با پذیرش دانشگاه میری ترکیه با پاس معمولی بعد میری اداره پلیس اقامت یکساله میگیری!
    شما کافیه بری ترکیه و از اونجا واسه اقامت اقدام کنی مثل قدیم نیس بری سفارت ایران!!
    ویزای توریستی یکساله هم تمدید میشه!

Junior Member

ویزای دانشجویی هم از سال 2014 نمیدن و در واقع شما با پذیرش دانشگاه میری ترکیه با پاس معمولی بعد میری اداره پلیس اقامت یکساله میگیری!
    شما کافیه بری ترکیه و از اونجا واسه اقامت اقدام کنی مثل قدیم نیس بری سفارت ایران!!
    ویزای توریستی یکساله هم تمدید میشه!
    درود بر شما
    در جریان نیستین این ویزای یکساله با ثبت شرکت و اجاره مکان چطور میشه گرفت؟
    چون هدفم واقعا کار تجاریه البته بصورت مجازی نه فیزیکی. من با شرکتها و دیتا سنترها کار میکنم میخوام تحت نام شرکت باشه تا شخصی مقیم کانادا(دائیم) و مالیات هم خواهم داد.
    با اجاره مکان میشه سال به سال ویزا رو تمدید کرد؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

درود بر شما
    در جریان نیستین این ویزای یکساله با ثبت شرکت و اجاره مکان چطور میشه گرفت؟
    چون هدفم واقعا کار تجاریه البته بصورت مجازی نه فیزیکی. من با شرکتها و دیتا سنترها کار میکنم میخوام تحت نام شرکت باشه تا شخصی مقیم کانادا(دائیم) و مالیات هم خواهم داد.
    با اجاره مکان میشه سال به سال ویزا رو تمدید کرد؟
    سلام
    ثبت شرکت رو دوستان مطلع نظر بدن ولی بله با اجاره خونه میشه موند. فقط هزینه بیمه و هزینه کاغذ بازیهاش هست. شما باید 200 لیر واسه کار اداری و حدود 800 لیر بیمه بدین و همچنین 6000 دلار در بانک داشته باشین برای تمدید اقامت. هر چند توصیه دارم همون کار رو هدفتون بزارین حتی اگه شرکت نشد ویزای کار بگیرین البته بید در ترکیه باشین به تبع و بعد 5 سال اگر ترکیه بودید با ویزای کار اقامت دایم میدن بهتون.

Junior Member

سلام
    ثبت شرکت رو دوستان مطلع نظر بدن ولی بله با اجاره خونه میشه موند. فقط هزینه بیمه و هزینه کاغذ بازیهاش هست. شما باید 200 لیر واسه کار اداری و حدود 800 لیر بیمه بدین و همچنین 6000 دلار در بانک داشته باشین برای تمدید اقامت. هر چند توصیه دارم همون کار رو هدفتون بزارین حتی اگه شرکت نشد ویزای کار بگیرین البته بید در ترکیه باشین به تبع و بعد 5 سال اگر ترکیه بودید با ویزای کار اقامت دایم میدن بهتون.
    تشکر از شما بابت لطفتون
    ببینید بنده فقط نیاز دارم یک شرکت باشه خارج از این مرز و بوم خودمون که قبولش ندارند. و کلا به ترکیه کاری ندارم.
    اما خوب باید حساب ارزی در ترکیه باز کنم + طبیعتا برای ارتقا حساب پی پالم از پریمر به بزینس حتما باید با نام شرکتی که در لیست تحریم های آمریکا نیست اقدام به اینکار کنم.
    میخواستم برم ارمنستان اما خوب زبان نوشتاریشون اذیت کنه.
    حالا من با اجاره مکان اجازه اقامت بگیرم و بعد شرکت ثبت کنم میتونم حساب بانکی باز کنم؟ و طبیعتا چون پاسپورتم ایرانیه نیازهست با هرجای دنیا وارد مذاکره میشم حتما کارت اقامت رو ارائه بدم. پس یک کارت اقامت حتما لازم دارم چون حوزه کاریمن در ترکیه نیست و ترکیه فقط یک وسیله هست.
    تشکر مجدد

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

تشکر از شما بابت لطفتون
    ببینید بنده فقط نیاز دارم یک شرکت باشه خارج از این مرز و بوم خودمون که قبولش ندارند. و کلا به ترکیه کاری ندارم.
    اما خوب باید حساب ارزی در ترکیه باز کنم + طبیعتا برای ارتقا حساب پی پالم از پریمر به بزینس حتما باید با نام شرکتی که در لیست تحریم های آمریکا نیست اقدام به اینکار کنم.
    میخواستم برم ارمنستان اما خوب زبان نوشتاریشون اذیت کنه.
    حالا من با اجاره مکان اجازه اقامت بگیرم و بعد شرکت ثبت کنم میتونم حساب بانکی باز کنم؟ و طبیعتا چون پاسپورتم ایرانیه نیازهست با هرجای دنیا وارد مذاکره میشم حتما کارت اقامت رو ارائه بدم. پس یک کارت اقامت حتما لازم دارم چون حوزه کاریمن در ترکیه نیست و ترکیه فقط یک وسیله هست.
    تشکر مجدد
    من در مورد شرکت و کاری که میخواین انجام بدیم نظر نمیدم ولی در مورد اجازه اقامت گفتم که ذاتا شما باید حساب داشته و 6000 دلار پول درش داشته باشید حالا حتی به مدت یک روز هم باشه بعد میتونید بردارید.
    من چون برای ویزای امریکا مدتی ترکیه موندم یه راه به شما یاد میدم حساب باز کنید. شما اجاره که کردید برید اداره مالیات هر محله داره vergi dairesi با اجاره نامه و پاسپورت و کپیهاش یه فرم پر کنید و بهتون یه شماره چند رقمی میده و با اون میتونید حساب باز کنید بعضی بانکها نمیکنن ولی مطمینا بعضی هاش میکنن. حتی اگر در خانه دوست موندید فقط باید فرم رو امضا کنه دوستت تا بتونی شماره گرفته و حساب باز کنی.
    در مورد شرکت هم خصوصی پیام بده ببینم چیکار میخواین بکنین.

سلام بر اساتید - متشکر می شوم منو راهنمایی کنید ...
    من قصد سفر و اقامت در ترکیه را دارم .قصد دارم حدود یک سال آنجا موقت باشم و نوعی کالا به ایران ارسال کنم - در صورتی که شرایط کاری موفق بود بعد از یک سال اقدام به خرید ملک کنم .
    سوال های من این است
    1- که در این یک سال از چه نوع اقامتی استفاده کنم . مثلا می شود از ویزا 90 روزه استفاده کرد و قبل از 90 روز از ترکیه خارج شد و دوباره وارد شد تا دوباره 90 روز مهلت داشته باشیم یا فقط یک بار در سال میتوان از اقامت 90 روزه استفاده کرد همین طور اقامت 6 ماهه توریستی ؟؟؟؟ من در این مدت خانه اجاره میکنم ... آیا از بابت اجاره خانه میتوانم در ترکیه اقامت داشته باشم ؟ شرایط چگونه است ؟؟؟ این حدود یک سال بیشتر یا کمتر از چه نوع اقامتی استفاده کنم که هم حضور ممتد داشته باشم و هم بتوانم خرید کنم در ترکیه ...
    2- آیا با اجاره خانه یا انواع دیگر اقامت که پیشنهاد می دهید می شود کد مالیاتی ( کدی که به یابانجی ها می دهند ) داشت که با آن کد خرید و فروش رسمی انجام داد ؟یا حساب بانکی باز کرد ؟ یا سیم کارت گرفت ؟؟؟
    تشکر از راهنماییتون....

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)