صفحه 35 از 42 نخستنخست ... 252627282930313233343536373839404142 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 414

موضوع: انواع اقامت در ترکیه | انواع ویزا در ترکیه و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : انواع اقامت در ترکیه | انواع ویزا در ترکیه و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط apply1361 نمایش پست ها
    من در مورد شرکت و کاری که میخواین انجام بدیم نظر نمیدم ولی در مورد اجازه اقامت گفتم که ذاتا شما باید حساب داشته و 6000 دلار پول درش داشته باشید حالا حتی به مدت یک روز هم باشه بعد میتونید بردارید.
    من چون برای ویزای امریکا مدتی ترکیه موندم یه راه به شما یاد میدم حساب باز کنید. شما اجاره که کردید برید اداره مالیات هر محله داره vergi dairesi با اجاره نامه و پاسپورت و کپیهاش یه فرم پر کنید و بهتون یه شماره چند رقمی میده و با اون میتونید حساب باز کنید بعضی بانکها نمیکنن ولی مطمینا بعضی هاش میکنن. حتی اگر در خانه دوست موندید فقط باید فرم رو امضا کنه دوستت تا بتونی شماره گرفته و حساب باز کنی.
    در مورد شرکت هم خصوصی پیام بده ببینم چیکار میخواین بکنین.
    درود
    بله در جریان هستم اون کد که فرمودین کد اقتصادی هست. و تو 10 دقیقه میگن صادر میکنن.
    از نظر موجودی هم مشکلی نیست همینالان ویزاکارتی که از پارسیان گرفتم بالای 15 هزار دلار موجودی داره و از تاجیکستانه اما متاسفانه انگه زیر نظر شخص دیگر باز شده و کد سوئیفت نداره به پی پالم هم وصله الان خرید و.. میشه کرد اما برای دریافت و یا صدور ویزای مجازی برای بعضی کارهام این قابلیت رو نداره.
    پ.خ هم بهتون دادم اگر بتونید راهنمائی + اونجا بعنوان لیدر کسی معرفی کنید دست مزد خوبی به شما خواهم داد. 1500-2000 لیر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_atwa نمایش پست ها
    سلام بر اساتید - متشکر می شوم منو راهنمایی کنید ...
    من قصد سفر و اقامت در ترکیه را دارم .قصد دارم حدود یک سال آنجا موقت باشم و نوعی کالا به ایران ارسال کنم - در صورتی که شرایط کاری موفق بود بعد از یک سال اقدام به خرید ملک کنم .
    سوال های من این است
    1- که در این یک سال از چه نوع اقامتی استفاده کنم . مثلا می شود از ویزا 90 روزه استفاده کرد و قبل از 90 روز از ترکیه خارج شد و دوباره وارد شد تا دوباره 90 روز مهلت داشته باشیم یا فقط یک بار در سال میتوان از اقامت 90 روزه استفاده کرد همین طور اقامت 6 ماهه توریستی ؟؟؟؟ من در این مدت خانه اجاره میکنم ... آیا از بابت اجاره خانه میتوانم در ترکیه اقامت داشته باشم ؟ شرایط چگونه است ؟؟؟ این حدود یک سال بیشتر یا کمتر از چه نوع اقامتی استفاده کنم که هم حضور ممتد داشته باشم و هم بتوانم خرید کنم در ترکیه ...
    2- آیا با اجاره خانه یا انواع دیگر اقامت که پیشنهاد می دهید می شود کد مالیاتی ( کدی که به یابانجی ها می دهند ) داشت که با آن کد خرید و فروش رسمی انجام داد ؟یا حساب بانکی باز کرد ؟ یا سیم کارت گرفت ؟؟؟
    تشکر از راهنماییتون....
    تا اونجا که من میدونم با اجاره نامه یکساله میتونید یکسال توریستی بگیرید + داشتن مبلغی که دوستمون و دیگر دوستان گفتن بابت تامین هزینه.
    کد مالیاتی هم بهتون میدن و میتونید از بانکهائی که سهامدار آمریکائی ندارند ویزا یا مستر کارت بگیرید . اما من دنبال ویزای کاری هستم چون پی پال براش مهمه من ایران کار نمیکنم. و با ویزای توریستی نمیتونم حساب بیزنس باز کنم.

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط hdsd نمایش پست ها
    درود
    بله در جریان هستم اون کد که فرمودین کد اقتصادی هست. و تو 10 دقیقه میگن صادر میکنن.
    از نظر موجودی هم مشکلی نیست همینالان ویزاکارتی که از پارسیان گرفتم بالای 15 هزار دلار موجودی داره و از تاجیکستانه اما متاسفانه انگه زیر نظر شخص دیگر باز شده و کد سوئیفت نداره به پی پالم هم وصله الان خرید و.. میشه کرد اما برای دریافت و یا صدور ویزای مجازی برای بعضی کارهام این قابلیت رو نداره.
    پ.خ هم بهتون دادم اگر بتونید راهنمائی + اونجا بعنوان لیدر کسی معرفی کنید دست مزد خوبی به شما خواهم داد. 1500-2000 لیر
    سلام بر شما
    واللا کار شما کاملا بیزنسی و حساس هست و نیاز به فرد متخصص داره. معمولا هم اینجا معرفی فرد کار خطرناکی هست چون ممکنه باعث کلاه برداری بشه بنابراین در اون مورد کمکی نمیشه کرد ولی من شنیدم حساب بیزنس هم باز کردن ترکیه با اقامت موقت یکساله.

من قصد سفر و اقامت در ترکیه را دارم .قصد دارم حدود یک سال آنجا موقت باشم و نوعی کالا به ایران ارسال کنم - در صورتی که شرایط کاری موفق بود بعد از یک سال اقدام به خرید ملک کنم .
    سوال های من این است
    1- که در این یک سال از چه نوع اقامتی استفاده کنم . مثلا می شود از ویزا 90 روزه استفاده کرد و قبل از 90 روز از ترکیه خارج شد و دوباره وارد شد تا دوباره 90 روز مهلت داشته باشیم یا فقط یک بار در سال میتوان از اقامت 90 روزه استفاده کرد همین طور اقامت 6 ماهه توریستی ؟؟؟؟ من در این مدت خانه اجاره میکنم ... آیا از بابت اجاره خانه میتوانم در ترکیه اقامت داشته باشم ؟ شرایط چگونه است ؟؟؟ این حدود یک سال بیشتر یا کمتر از چه نوع اقامتی استفاده کنم که هم حضور ممتد داشته باشم و هم بتوانم خرید کنم در ترکیه ...
    2- آیا با اجاره خانه یا انواع دیگر اقامت که پیشنهاد می دهید می شود کد مالیاتی ( کدی که به یابانجی ها می دهند ) داشت که با آن کد خرید و فروش رسمی انجام داد ؟یا حساب بانکی باز کرد ؟ یا سیم کارت گرفت ؟؟؟
    تشکر از راهنماییتون....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_atwa نمایش پست ها
    سوال های من این است
    تشکر از راهنماییتون....
    با اجاره منزل میتونید یک سال اقامت توریستی بگیرید + مبلغی در حساب بانکیتون که ثابت کنه میتونید هزینه خرجتون رو از این طریق پرداخت کنید.

Junior Member

دوستان سوالی داشتم در مورد اینکه کسی که بعنوان دانشجو وارد ترکیه میشه (قبولی توی یکی از دانشگاه ها با فاند کامل)، حداکثر چقدر پول می تونه با خودش ببره؟ آیا بعد از ثبت نام توی دانشگاه بلافاصله میشه حساب بانکی باز کرد؟ یا اول باید موقعیت اجازه خونه و یا خوابگاه مشخص بشه؟ ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elj نمایش پست ها
    دوستان سوالی داشتم در مورد اینکه کسی که بعنوان دانشجو وارد ترکیه میشه (قبولی توی یکی از دانشگاه ها با فاند کامل)، حداکثر چقدر پول می تونه با خودش ببره؟ آیا بعد از ثبت نام توی دانشگاه بلافاصله میشه حساب بانکی باز کرد؟ یا اول باید موقعیت اجازه خونه و یا خوابگاه مشخص بشه؟ ممنون
    کلا بالای 10 هزار دلار اکثر کشورها گیر میدن. بله با کارت اقامت میتونید حساب باز کنید.

Junior Member

با سلام حضور عزیزان
    من با ویزای توریستی (90 روزه ) وارد ترکیه شدم ولی 2 سال بدون تمدید ترکیه موندم الان قصد دارم با ویزای کانادا به کانادا برم
    آیا موقع خروج از ترکیه چه مشکلی خواهم داشت ؟ کار خاصی توصیه می کنید؟

Junior Member

سلام
    من يه سال تركيه درس خوندم و الان ايران، اسم مو عِوَض كردم، با توجه به تغيير نام، براي ورود و أقامت من مشكلي پيش مياد،؟

Junior Member

سلام
    دوستان ممنون اگه راهنماییم کنین
    میخوام برم ترکیه واسه چند سال و از اون طرف اقدام کنم واسه ی کشور دیگه به نظر شما چطوری اقدام کنم ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)