صفحه 5 از 42 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 414

موضوع: انواع اقامت در ترکیه | انواع ویزا در ترکیه و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : انواع اقامت و ویزا در ترکیه و مسائل مرتبط

سلام. برادر من پذیرش کاندیشنال از یه دانشگاه ترکیه داره(بخاطر GRE) . کسی میدونه به پذیرش کاندیشنال برای گرفتن ویزای تحصیلی و مجوز خروج مشکلی پیش میاد یا نه؟ ممنون میشم از پاسختون

برای رفتن به ترکیه، به طور کلی ویزا نمیخواد و هرکسی میتونه به این کشور وارد بشه و هرچقدر هم میخواد بمونه.
    ولی اگر موندید، باید به پلیس اعلام کنید که میخواید بمونید و در این صورت تحت شرایط خاصی، به شما کارت شناسایی میدن و از شما هم پول خاک میخوان که هر 6 ماه باید واریز کنید.
    آخرش میشه هرچقدر خواستیم بمونیم یا 90 روز؟
    چطور به پلیس اعلام کنیم؟ مثلا میشه وقتی رسیدیم به پلیس فرودگاه بگیم؟
    پول خاک چقدر میگیرن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pouyan amini نمایش پست ها
    آخرش میشه هرچقدر خواستیم بمونیم یا 90 روز؟
    چطور به پلیس اعلام کنیم؟ مثلا میشه وقتی رسیدیم به پلیس فرودگاه بگیم؟
    پول خاک چقدر میگیرن؟
    طبق قوانین ترکیه تنها 90 روز می تونید بمونید و 90 روز هم باید از خاک ترکیه باشید تا بتونید دوباره وارد بشید.
    اصلن من همچین چیزی رو نشنیدم.
    برای بیش تر از 90 روز باید ویزا داشته باشید.ویزای دانشجویی یا کار.

Junior Member

با سلام
    برادر من 1 ساله که دانشجوی ترکیه اس. من به سفارت ایران توی آنکارا زنگ زدم و کنسولگری ایران توی استانبول هم شخصا رفتم که هر دو گفتن از طریق برادرم می تونم اقامتی 1 ساله ای بگیرم. به Emniet Mudurlugu توی vatan caddesi هم یکی از دوستان رفت پرسید گه گفتن می تونم از طریق برادرم یک ویزا به نام Aile نمی دونم چی چی بگیرم. که باید براش از سفارت ترکیه توی ایران اقدام کنم. حالا زنگ زدم سفارت ترکیه توی ایران بهم می گن که نداریم چنین چیزی. کسی در این مورد اطلاعاتی داره؟
    در مورد اقامت توریستی 9 ماهه هم اطلاعاتی می خواستم. گویا باید مدرک اجاره خونه یا اقامت در هتل رو براش ارائه داد تا بتونی 9 ماه از 1 سال به صورت توریستی بمونی. این درسته؟
    قانون جدید ترکیه برای اقامت هم تمامی برنامه های مارو بهم زده....

Junior Member

دوستان من شنیدم برای اقامت شرایط ویژه برای آذری زبانها هست. میشه لطفا راهنمایی کنید. آیا حتما باید شرکت تاسیس کنم ؟ چقدر سرمایه لازمه؟

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Ayta نمایش پست ها
    دوستان من شنیدم برای اقامت شرایط ویژه برای آذری زبانها هست. میشه لطفا راهنمایی کنید. آیا حتما باید شرکت تاسیس کنم ؟ چقدر سرمایه لازمه؟
    درود

دوست عزیز ضمن خوشامدگویی قبل از هر ارسالی ابتدا ویکی اپلای و در نهایت ارسال های قبلی این تاپیک و تاپیک های مرتبط رو مطالعه بفرمایید ابهامی بود در اینجا مطرح نمایید . پاسخ سوال شما در ارسال های اول این تاپیک داده شده است .

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در ترکیه و مسائل مرتبط + سوالات كلي و متداول

سلام

دوستان کسی اطلاع داره که آیا دانشجو یی که پذیرش گرفته برای خانواده اش مثل همسر یا بچه اش می تونه تقاضای ویزا و سپس اقامت کنه؟

Junior Member

سلام تو تاپيكا خوندم ك با ويزاي دانشجويي حق هيچگونه كاريو تو تركيه نداريم و سريعا ديپورتمون ميكنن ميخواستم ببينم اين قانون براي شركت كردن تو مسابقات تلوزيونيشونم هست و اگه پولي رو برنده بشيم و بفهمن ديپورت ميكنن?

Junior Member q1w2e3r4 آواتار ها

سلام
    در مورد این قانون جدید ترکیه که بایستی پس از ورورد به ترکیه و اقامت در انجا به مدت 90 روز چنانچه برای مرتبه دوم بخواییم به ترکیه سفر کنیم بایستی 3 ماه خارج از خاک ترکیه بود. حالا سوال من اینجاست :
    اخیرا من ترکیه بودم و مدت اقامت هم 4 روز بیشتر نبوده و نیاز دارم که دوباره در ماه اینده به ترکیه سفر کنم. آیا این قانون شامل شرایط من هم میشه ؟ یعنی من حتما بایستی 3 ماه خارج از خاک ترکیه باشم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط q1w2e3r4 نمایش پست ها
    سلام
    در مورد این قانون جدید ترکیه که بایستی پس از ورورد به ترکیه و اقامت در انجا به مدت 90 روز چنانچه برای مرتبه دوم بخواییم به ترکیه سفر کنیم بایستی 3 ماه خارج از خاک ترکیه بود. حالا سوال من اینجاست :
    اخیرا من ترکیه بودم و مدت اقامت هم 4 روز بیشتر نبوده و نیاز دارم که دوباره در ماه اینده به ترکیه سفر کنم. آیا این قانون شامل شرایط من هم میشه ؟ یعنی من حتما بایستی 3 ماه خارج از خاک ترکیه باشم ؟
    سلام.
    نه دوست عزیز.
    من خودم در 3 ماه اخیر 3 بار رفتم ترکیه و هر بار هم چند روزی بیشتر نموندم و هیچ مشکلی برام پیش نیومد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)